دی متیل فرمامید(DMF)

فروش دی متیل فرمامید

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

دی متیل فرمامید یک ترکیب ارگانیک با فرمول (CH3) 2NC (O) H است. به طور معمول به صورت DMF (اگرچه این اولیه برای دی متیل فوران و یا دی متیل فومارات استفاده می‌شود)، این مایع بدون رنگ با آب و اکثر مایعات آلی می‌تواند مخلوط شود. DMF یک حلال معمول برای واکنش‌های شیمیایی است. دی‌متیل‌فرمالید بی‌بو است، در حالی‌که نمونه‌های فنی یا تخریب‌شده به دلیل ناخالصی از دی‌متیل‌آمین اغلب دارای بو هستند. ناخالصی‌های تخریب دی متیل آمین را می‌توان با انجماد نمونه‌های تجزیه‌شده با گاز بی‌اثر مانند آرگون و یا سونیک‌کردن نمونه‌های تحت فشار کاهش یافته حذف کرد. به عنوان نام آن نشان می‌دهد، این مشتق از فرمامید، آمید اسید فرمیک است. DMF یک حلال پروتئینی قطبی (هیدروفیل) با نقطه‌جوش بالا است. این تسهیلات واکنشی را دنبال می‌کند که مکانیسم‌های قطبی مانند واکنش‌های SN2 را دنبال می‌کند.

کاربردها و ویژگی‌های دی متیل فرمامید(DMF):

دی متیل  فرمالید (DMF) یک حلال پروتئینی قطبی بسیار عالی است که با آب و با اکثر حلال‌های آلی مخلوط می‌شود. این در انواع کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. DMF یک مایع روشن با نقطه‌جوش بالا است. DMF به عنوان تخریب زیستی محسوب می‌شود، اما با استنشاق یا جذب پوست سمی است. DMF با واکنش دی‌متیل‌آمین و مونوکسید کربن (فرآیند تک مرحله‌ای) تولید می‌شود.

این ماده دارای بوی کمی است. خصوصیات حلال DMF به ویژه از نظر مقاومت دی‌الکتریک بالا، ماهیت اپروتیک حلال، دامنه وسیع مایع و نوسان‌پذیری بسیار جذاب است. این ماده اغلب برای واکنش‌های شیمیایی و سایر برنامه‌های کاربردی مورد استفاده قرار می‌گیرد که نیاز به قدرت بالایی دارند. این محصول به عنوان حلال جهانی شناخته شده است. حلالیت بالا پلی‌آکریلونیتریل در DMF همراه با جاذب خوب DMF در آب DMF یک حلال ترجیحی برای تولید الیاف اکریلیک است.

یکی دیگر از کاربردهای مهم استفاده از DMF به عنوان یک حلال برای پوشش‌های پلی‌اورتان بر روی چرم و پارچه‌های مصنوعی است. پلیمرهای مانند پلی‌وینیل‌کلرید، کوپلیمرهای وینیل کلرید و وینیل استات و برخی از پلی‌آمید نیز به راحتی در DMF حل می‌شوند. DMF نیز در فرمولاسیون مبتنی بر اپوکسی استفاده می‌شود. صنعت داروسازی با استفاده از DMF به عنوان یک حلال واکنش و کریستالیزاسیون به علت پارامترهای استحقاق آن است.

کاربردهای دی متیل فرمامید در صنعت داروسازی:

صنعت داروسازی با استفاده از DMF به عنوان یک حلال واکنش و کریستالیزاسیون به علت پارامترهای استحقاق آن است.

در صنعت پتروشیمی DMF برای تمیز کردن استیلن از اتیلن و بوتادین از جریان‌های C4 استفاده می‌شود.

همچنین برای جداسازی آروماتیک‌ها، که به راحتی توسط DMF از طریق هیدروکربن‌های آلاینده حل می‌شود. این الیفات‌ها در روغن‌های معطر استفاده می‌شوند. با توجه به حلالیت بالا SO2 در DMF، جریان احتراق اگزوز از سوخت‌های حاوی گوگرد بالا می‌تواند با بازیافت CO2 بازیافت شود.

فلوهای باقی‌مانده غیر آلی و ارگانیک در DMF بسیار محلول هستند؛ به همین دلیل این حلال به عنوان یک تمیزکننده مورد استفاده قرار می‌گیرد، به عنوان مثال برای تمیز کردن قطعات گرم‌کن. DMF نیز به عنوان رنگ پوست صنعتی استفاده می‌شود. این حلالیت بالا مواد معدنی همچنین منجر به استفاده از DMF در تولید خازن‌های ولتاژ بالا می‌شود.

دی متیل فرمامید و پردازش شیمیایی:

DMF همچنین به عنوان حامل برای جوهر و رنگ در برنامه‌های مختلف چاپ و فیبر استفاده می‌شود. DMF به عنوان یک حلال، معرف و کاتالیزور در شیمی آلی مصنوعی به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود. پردازش شیمیایی کشاورزی، الیافHtf، پردازش دارویی پردازش نفت یا گاز پردازش پلیمرحلال‌های فرآوری‌شده.

یگر محصولات: بوتیل استات

فروش دی‌متیل‌فرمامید(DMF):

دی متیل فرمامید(DMF) در بشکه‌های ۲۵۰ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول دی متیل فرمامید(DMF) مورد نیاز صنایع آرایشی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

سیدی

یک پاسخ به “دی متیل فرمامید(DMF)”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید