سیلدنافیل

فروش سیلدنافیل

ارسال سفارش به سراسر کشور در کوتاه‌ترین زمان

[کل: 1 میانگین: 5]

خرید سیلدنافیل

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی واردکننده مواد اولیه دارویی، ماده اولیه سیدنافیل را از کشور هند جهت مصارف دارویی وارد می کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید سیدنافیل با ما تماس بگیرید.

سیلدنافیل چیست

قرص خوراکی سیلدنافیل به عنوان داروهای با نام تجاری و همچنین داروهای عمومی در دسترس است. نام‌های تجاری: Viagra، Revatio.

قرص خوراکی برای درمان اختلال نعوظ (ED) استفاده می‌شود. همچنین برای درمان فشار خون شریانی ریوی (PAH) استفاده می‌شود.

ویاگرا می‌تواند با سایر داروها، ویتامین‌ها یا گیاهانی که ممکن است مصرف کنید تداخل داشته باشد. تعامل زمانی است که یک ماده نحوه کار یک دارو را تغییر می‌دهد. این می‌تواند مضر باشد یا مانع از کارآیی دارو شود.

خرید سیلدنافیل
خرید سیلدنافیل

شکل ظاهری:

این محصول به سه شکل ارائه می‌شود:

  •  قرص خوراکی 
  • یک سوسپانسیون خوراکی (مایع) 
  • این محصول بصورت تزریق که فقط توسط پزشک انجام می‌شود نیز ارائه می‌شود.

عملکرد

هدف سیلدنایل مهار آنزیم فسفودی استراز PDE5 است. بنابراین باید ساختاری داشته باشد که در بعضی جاها مشابه سوبسترا باشد. با این حال، محدودیت‌های بسیار دیگری نیز وجود دارد زیرا چندین نوع مختلف آنزیم PDE وجود دارد که در قسمت‌های مختلف بدن یافت می‌شود.

 از بین 7 نوع PDE، سه cGMP به طور انتخابی نسبت به cAMP هیدرولیز می‌شوند. PDE5 خود را در چندین قسمت از بدن می‌توان یافت: ریه‌ها، پلاکت‌ها و اشکال مختلف عضله‌های صاف. انتخابپذیری یک عامل بسیار مهم در تحقیق برای یک مهار کننده PDE5 بود.

مهار آنزیم فسفودی استراز
مهار آنزیم فسفودی استراز

تحقیقات در مورد یک مولکول برای مهار PDE نوع 5 با مولکول (1) که در سمت راست نشان داده شده است آغاز شد. این تحقیق نشان داد که مشتقات (2) مهار cGMP PDE5 قوی‌تری را ایجاد می‌کند.

مطالعات انجام شده بسیاری از مولکول‌ها را با تغییر جایگزین‌ها بر روی آن‌ها و مقایسه داده‌های مهاری این مولکول‌ها مقایسه کرده است. برای ایجاد انتخاب این ترکیب، ترکیبات در برابر سایر آنزیم‌های گسترده cGMP، PDE1 که از کبد موش و PDE3 از پلاکت موش جدا شده بود، غربالگری شدند.

مطالعات بیشتر نشان داد که سیلدنافیل بهترین مهار کننده PDE5 است.

گروه‌های عاملی مختلف در مولکول با مقایسه میل ترکیبی مولکول‌ها با آنزیم‌های مختلف PDE و ایجاد انتخابی هر ترکیب ساخته شده ایجاد شد. البته، انتخاب زیاد برای PDE نوع 5 مورد جستجو قرار گرفت.

سیلدنافیل از پایه گوانوزین cGMP تقلید می‌کند و گسترش 3-جایگزین فضایی را در سایت فعال آنزیم اشغال شده توسط ریبوز پر می‌کند. جایگزین‌ها در موقعیت 5’حلقه فنیل نقش پیوند فسفات را تولید می‌کنند.

برای بهبود حلالیت دارو، جایگزین‌های قطبی اضافه شدند که به ترکیبات خاصیت چربی دوستی پایین‌تر می‌دهند. مشخص شد که این امر میل ترکیبی آنزیم را نیز افزایش می‌دهد.

کاربرد:

این محصول متعلق به کلاس داروهای موسوم به مهار کننده‌های فسفودی استراز نوع 5 (PDE5) است.

ویاگرا بسته به شرایطی که برای درمان استفاده می‌شود به روش‌های مختلفی کار می‌کند.

برای ED: سیلدنافیل با افزایش جریان خون به آلت تناسلی مرد کار می‌کند. این به شما کمک می‌کند تا نعوظ را بگیرید یا حفظ کنید. Sildenafil تنها در صورتی که برانگیخته جنسی شوید، فقط برای ED کار می‌کند.

برای PAH: سیلدنافیل با آرامش عضلات و باز شدن رگ‌های خونی در ریه‌های شما کار می‌کند. این باعث کاهش فشار خون در ریه‌های شما می‎شود. سیلدنافیل پیشرفت بیماری شما را کند می‌کند. همچنین باعث می‌شود که بتوانید ورزش بیشتری داشته باشید.

مصارف پزشکی 

اختلال عملکرد جنسی

نشانه اصلی سیلدنافیل درمان اختلال نعوظ (عدم توانایی در حفظ نعوظ رضایت بخش برای رابطه جنسی کامل) است. اکنون استفاده از آن یکی از درمان‌های استاندارد برای اختلال نعوظ است، از جمله برای مردان مبتلا به دیابت.

اختلال عملکرد جنسی- ضد افسردگی

شواهد آزمایشی نشان می‌دهد که سیلدنافیل ممکن است به مردانی که دچار اختلال نعوظ ناشی از افسردگی هستند، کمک کند.

فشار خون ریوی

در حالی که سیلدنافیل برخی از مارکرهای بیماری را در افراد مبتلا به فشار خون شریانی ریوی بهبود می‌بخشد، اما به نظر نمی‌رسد که تا سال 2014 بر خطر مرگ یا عوارض جانبی جدی تأثیر بگذارد.

پدیده رینود

سیلدنافیل و سایر مهارکننده‌های PDE5 برای رفع وازواسپاسم و درمان ایسکمی و زخم‌های شدید انگشتان و انگشتان پا برای افراد مبتلا به پدیده ثانویه رینود، خارج از برچسب استفاده می‌شود. تا سال 2016، نقش آن‌ها در رینود به طور کلی مشخص نبود.

ادم ریوی در ارتفاع زیاد

سیلدنافیل برای ادم ریوی در ارتفاع زیاد مورد مطالعه قرار گرفته است، اما در حال حاضر استفاده از آن برای این موارد توصیه نمی‌شود.

استفاده غیرپزشکی 

کاربرد تفریحی

محبوبیت سیلدنافیل در بین بزرگسالان در طول سال‌ها افزایش یافته است. نام تجاری سیلدنافیل، ویاگرا، در فرهنگ عامه مردم به رسمیت شناخته شده است، و ارتباط دارو با درمان اختلال نعوظ منجر به استفاده تفریحی آن شده است. دلایل وجود چنین استفاده‌ای شامل این باور است که این دارو لیبیدو را افزایش می‌دهد، عملکرد جنسی را بهبود می‌بخشد، یا اندازه آلت تناسلی را برای همیشه افزایش می‌دهد.

مطالعات در مورد اثرات سیلدنافیل در صورت استفاده سرگرم کننده محدود است، اما نشان می‌دهد که در صورت استفاده از افرادی که از اختلال نعوظ رنج نمی‌برند، اثر کمی دارد. در یک مطالعه، نشان داده شد که دوز 25 میلی گرم هیچ تغییر قابل توجهی در کیفیت نعوظ ایجاد نمی‌کند. این مطالعه همچنین به یک اثر دارونما قابل توجه در گروه کنترل اشاره کرد.

مصرف تفریحی بدون نسخه سیلدنافیل و سایر مهارکننده‌های PDE5 در بین مصرف کنندگان داروهای غیرقانونی به صورت ویژه زیاد است. از سیلدنافیل گاهی اوقات برای خنثی کردن اثرات سایر مواد، اغلب به

تحقیقات جت لگ

جایزه Ig نوبل 2007 در هواپیمایی به گروهی از محققان آرژانتینی بدلیل کشف این موضوع که سیلدنافیل به درمان بهبود جت لگ در همسترها کمک می‌کند تعلق گرفته است.

ورزش‌ها

ورزشکاران حرفه‌ای اعتقاد دارند که استفاده از سیلدنافیل از طریق باز شدن رگ‌های خونی باعث عضله سازی آن‌ها می‌شود. به نوبه خود، آن‌ها معتقدند که این، عملکرد آن‌ها را افزایش می‌دهد.

آنالوگ‌ها

استیل دنافیل و سایر آنالوگ‌های ساختاری مصنوعی سیلدنافیل که از مهارکننده‌های PDE5 هستند، در تعدادی از محصولات قارچی “گیاهی” که بدون نسخه خریداری می‌شوند، به عنوان تقلبی شناخته شده‌اند.

این آنالوگ‌ها هیچ آزمایش سختی را که داروهایی مانند سیلدنافیل از آن عبور کرده‌اند، انجام نداده‌اند و از این رو مشخصات نامطلوب ناشناخته‌ای دارند. برخی از تلاش‌ها برای منع این داروها انجام شده است، اما تاکنون روند پیشرفت کند بوده است.

FDA آمریكا محصولات زیادی را كه ادعا وجود یوریکوما لانگیفولیا هستند، ممنوع كرده است كه در حقیقت، فقط حاوی آنالوگ‌های سیلدنافیل است.

خرید سیلدنافیل
خرید سیلدنافیل

عوارض جانبی 

در آزمایشات بالینی، شایعترین عوارض جانبی مصرف سیلدنافیل شامل سردرد، گرگرفتگی، سوء هاضمه، گرفتگی بینی و اختلال در بینایی، از جمله فوتوفوبیا و تاری دید است. برخی از کاربران سیلدنافیل از دیدن همه چیز به رنگ آبی (سیانوپسی) شکایت کرده‌اند. برخی از کدر شدن و از دست دادن بینایی محیطی شکایت داشتند. در ژوئیه 2005، FDA دریافت که سیلدنافیل می‌تواند در موارد نادر منجر به اختلال بینایی شود و تعدادی از مطالعات استفاده از سیلدنافیل را با نوروپاتی نوری ایسکمیک قدامی غیر مرتبط دانسته‌اند.

تعاملاتی که خطر ابتلا به عوارض جانبی را افزایش می‌دهد:

عوارض جانبی سیلدنافیل: مصرف این دارو با داروهای خاص خطر ابتلا به عوارض جانبی را افزایش می‌دهد. این بدان دلیل است که مقدار سیلدنافیل در بدن شما افزایش می‌یابد. نمونه‌هایی از این داروها عبارت‌اند از:

داروهای اچ آی وی، مانند ریتونوویر، ایندیناویر، ساكویناویر یا آتازاناویر.
افزایش عوارض جانبی می‌تواند شامل فشار خون پایین، سرگیجه یا مشکلات بینایی باشد. آنها همچنین می‌توانند نعوظ‌هایی را داشته باشند که بیشتر از حد نرمال باشد.
برخی از آنتی‌بیوتیک‌ها، مانند کلاریترومایسین یا اریترومایسین.
افزایش عوارض جانبی می‌تواند شامل فشار خون پایین، سرگیجه یا مشکلات بینایی باشد. آنها همچنین می‌توانند نعوظ‌هایی را داشته باشند که بیشتر از حد نرمال باشد.
ضد قارچ‌های خاصی مانند کتوکونازول یا ایتراکونازول.
افزایش عوارض جانبی می‌تواند شامل فشار خون پایین، سرگیجه یا مشکلات بینایی باشد. آنها همچنین می‌توانند نعوظ‌هایی را داشته باشند که بیشتر از حد نرمال باشد.

افرادی که از مهارکننده‌های پروتئاز برای درمان عفونت HIV استفاده می‌کنند

افرادی که از مهارکننده‌های پروتئاز برای درمان عفونت HIV نیز استفاده می‌کنند باید مراقب باشند. مهارکننده‌های پروتئاز متابولیسم سیلدنافیل را مهار می‌کنند، به طور موثری سطح سیلدنافیل در پلاسما را افزایش می‌دهند و باعث افزایش بروز و شدت عوارض جانبی می‌شوند.

به کسانی که از مهارکننده‌های پروتئاز استفاده می‌کنند توصیه می‌شود که استفاده از سیلدنافیل را به بیش از یک دوز 25 میلی گرم در هر 48 ساعت محدود کنند. داروهای دیگری که در متابولیسم سیلدنافیل تداخل دارند شامل اریترومایسین و سایمتیدین است که هر دو می‌توانند منجر به طولانی شدن نیمه عمر پلاسما شوند.

استفاده همزمان از این ترکیب و مسدود کننده α1 (به طور معمول برای فشار خون بالا یا برای شرایط اورولوژیک، مانند هیپرتروفی خوش خیم پروستات) ممکن است منجر به فشار خون شود، اما اگر حداقل با فاصله زمانی 4 ساعت از یکدیگر استفاده شود، این اثر رخ نمی‌دهد.

سایر محصولات ما: روغن ذرت

فروش سیلدنافیل

فروش فیناستراید ماده اولیه دارویی

این ماده در بسته‌بندی‌های 25 کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، آنها در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

اشتراک‌گذاری:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on reddit
Reddit
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید