سدیم متیل پارابن

فروش سدیم متیل پارابن

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09190930600

سدیم متیل پارابن چیست؟

Methylparaben به عنوان نگه‌دارنده مورد استفاده در صنایع غذایی، لوازم آرایشی و دارویی برای بیش از 50 سال استفاده شده است و به آن فرمول شیمیایی C8H7NaO3 اختصاص یافته است. این نیز ممکن است به طور طبیعی در میوه‌ها مانند زغال‌اخته وجود دارد که در آن فعالیت ضد میکروبی دارد. همچنین این نگه‌دارنده به طور کامل از طریق پوست یا پس از مصرف جذب می‌شود و به اسید پارا هیدروکسی بنزوئی، هیدرولیز می‌شود و متابولیت‌ها به سرعت در ادرار دفع می‌شوند. پارابن‌های مورد استفاده در لوازم آرایشی همانند کسانی هستند که در طبیعت یافت می‌شوند و بدن انسان به سرعت آن‌ها را به PHBA طبیعی تغییر می‌دهد و آن‌ها را از بین می‌برد.

کاربرد سدیم متیل پارابن:

این ماده در خانواده Paraben نگه‌دارنده‌های مورد استفاده در صنایع غذایی، دارویی و محصولات مراقبت شخصی است. Methylparaben E219 سدیم یک آنتی‌سپتیک محلول در آب است که عمدتاً به عنوان یک راندمان بالا، بازده بالا، آنتی‌بیوتیک وسیع برای لوازم آرایشی استفاده می‌شود.

سدیم یک عامل ضد میکروبی گسترده‌ای است که برای حفظ طیف گسترده‌ای از لوازم آرایشی، لوازم آرایشی و داروهای موضعی طراحی شده است. مناسب برای حفظ فرمولاسیون شستشو و ترکیب مناسب است. همچنین در محصولات شست‌وشو مانند شامپو، کرم، لوسیون، شستشوی صورت و ژل دوش استفاده می‌شود.
MethylParaben E219 سدیم به عنوان مواد نگه‌دارنده در تولید مواد غذایی به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سایر محصولات ما: متیل پارابن

غذاهای حاوی سدیم متیل پارابن چیست؟

محصولات غذایی معمولی که حاوی پارابن‌هایی برای حفظ هستند، شامل:

  • آبجو
  • سس
  • دسر
  • نوشابه
  • ترنج
  • ترشی
  • محصولات لبنی منجمد
  • سبزیجات فرآوری‌شده
  • شربت‌های طعم‌دهنده

می‌باشد.

بعضی از میوه‌ها مانند زغال‌اخته حاوی پارابن‌ها به عنوان نگه‌دارنده‌های طبیعی هستند.

فروش سدیم متیل پارابن:

سدیم متیل پارابن در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول سدیم متیل پارابن مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید