ستئارات 25

فروش ستئارات 25

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09190930600

ستئارات 25 یک امولسیفایر روغن در آب است که برای تولید پمادها، کرم‌ها، امولسیون‌های مایع، ژل‌ها و دیگر ترکیبات آرایشی استفاده می‌شود. به صورت میکرو گرانول‌های آزاد و بدون گرد و غبار که در آب و الکل حل می‌شوند، به صورت کلوئیدی یا یک محلول روشن تولید می‌شود. این ماده در چربی‌ها و روغن‌های گیاهی حل می‌شود.

این ماده به صورت پودر سفید رنگ و بدون بو هست که معمولاً دوزمصرفی آن ۳-۱درصد است.

اگر ستئارات 25 همراه با ستیل‌الکل یا استئاریل‌الکل یا هر دو استفاده شود، پودر همگن و پایه‌های کره‌ای به دست می‌آید که می‌تواند تا 90٪ آب جذب کند.

پلی‌اتیلن اتر غیر یونی است که از اسیدهای چرب اشباع‌شده (ستیل / استئاریل الکل) تشکیل شده است. این محلول کلوئیدی را در آب و الکل تشکیل می‌دهد. این یک امولسیفایر جهانی برای امولسیون O / W است. به طور گسترده‌ای در کرم و لوسیون، پایه و کرم‌های ضد آفتاب استفاده می‌شود.

خواص ستئارات 25:

نام شیمیایی / IUPAC نام: C16-18 الکل، ethoxylated (25 mol EO نسبت مولی متوسط)

ستئارات 25 اکسید پلی اتیلن یک مخلوط از الکل‌های چرب اشباع‌شده با مقدار مولکولی بالا، عمدتاً الکل استیل (15 = n) و الکل استئاریل(m = 17) اشاره دارد. تعداد n نشان‌دهنده میانگین تعداد بقایای اتیلن‌اتیل در زنجیره پلی‌اکتیوین است.

این ترکیبات سورفکتانت‌های غیر یونی هستند که با هم جذب آب و روغن هم می‌شوند.

ستئارات 25 سازگار با انواع روغن‌ها و مواد فعال بوده و نوعی کلوئید محافظ بسیار مؤثر است که تمام انواع سیستم‌های پراکنده را تثبیت می‌کند، می‌تواند با امولسیفایرهای دیگر ترکیب شود، باعث ضخیم‌شدن ژل‌ها می‌شود. در مقایسه با ستئارات 20 دارای خواص ژل و غلظت بیشتری است.

کاربرد ستئارات 25:

انواع محصولات آرایشی مبتنی بر امولسیون مانند کرم، لوسیون (به ویژه لوسیون اسپری)، تهویه مطبوع مو، محصولات ضد آفتاب.

مورد استفاده به عنوان امولسیفایر، عامل سطح، عامل نفوذ، افزودنی، عامل فوم، استابلایزر، عامل حل‌کننده، عامل نرم‌کننده، عامل آنتی‌استاتیک، عامل پراکنده، عامل تجزیه‌کننده، عامل پاک‌کننده، عامل تقویت‌کننده، عامل ضخیم‌شدن، عامل تهویه ویسکوزیته و… است.

دیگر محصولات: بوتیل گلیکول

فروش ستئارات 25:

این محصول در کیسه‌های 25 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول ستئارات 25 مورد نیاز را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید