مواد اولیه صنایع غذاییمواد اولیه شیمیایی

آنتی کیک

سفارش محصول تماس با کارشناس

مواد آنتی کیک به جریان آزاد مخلوط کیک کمک می‌کنند.

آنتی کیک ها ترکیباتی بی‌آب هستند که به مقدار کم به غذاهای خشک اضافه می‌شوند تا از جمع شدن ذرات به یکدیگر جلوگیری کنند و از خشک و روان ماندن محصول اطمینان حاصل کنند.

بدون آنتی کیک، مخلوط سوپ خشک، کیک و بیسکویت توده‌ای می‌شود و دستگاه‌های تولید کاپوچینو و شکلات داغ به درستی کار نمی‌کنند و استفاده از مواد اولیه‌ی تولید به آسانی امکان‌پذیر نیست.

در ژانویه، ۲۰۱۵، EFSA استفاده از مخلوط سدیم تارتارات با کلرید آهن (Fe mTA) را برای استفاده به عنوان یک ماده آنتی کیک در نمک، در حداکثر سطح استفاده ۱۰۶ میلی‌گرم / کیلوگرم نمک، قابل قبول دانست.

در آگوست ۲۰۱۵، انجمن تولیدکنندگان مواد غذایی از FDA برای استفاده محدود از روغن‌های نیمه هیدروژنه درخواست کرد. یکی از موارد استفاده شده به عنوان افزودنی آنتی کیک بود.

آنتی کیک

موارد مصرف آنتی کیک

مواد آنتی کیک غالباً در پودرهای شیر و خامه، مخلوط‌های مبتنی بر آرد، بیکینگ پودر، نمک سفره، کاکائو و نوشیدنی‌های قهوه مخلوط یافت می‌شود که به چند مورد اشاره می‌شود:

در ساخت، افزودن مواد ضد انعطاف‌پذیری به جلوگیری از پل زدن در طی فرآیند بسته‌بندی کمک می‌کند.

می‌تواند نرخ تولید را کاهش دهد.

مواد آنتی کیک با جذب رطوبت بیش از حد و یا با ذرات پوششی باعث دفع بیشتر آب می‌شوند. علاوه بر غذا، مواد آنتی کیک به صنایع دیگر مانند تولید مواد آرایشی و شوینده کمک می‌کنند.

این ماده را به عنوان ماده ضد چسب و اتصال‌دهنده در سطح ۲٪ در همه خوراک‌های دام استفاده می‌شود.

برخی از مواد آنتی کیک با جذب رطوبت اضافی یا با پوشاندن ذرات و دفع آب از آنها عمل می‌کنند. سیلیکات کلسیم (CaSiO3)، یک ماده آنتی کیک معمولاً مورد استفاده، به عنوان مثال به آن اضافه می‌شود.

از عوامل آنتی کیک همچنین در موارد غیر غذایی مانند نمک جاده، کود، مواد آرایشی، مواد شوینده مصنوعی و در مصارف تولیدی استفاده می‌شود.

آنتی کیک

آنتی کیک اجازه می‌دهند طیف وسیعی از محصولات هنگام استفاده آزادانه جریان داشته باشند. آنها اغلب در محصولاتی ظاهر می‌شوند که بیشتر در معرض انباشتگی قند یا آرد قرار بگیرند. این نوع مواد اصلی اغلب متبلور می‌شوند و در نتیجه بلوک‌های جامدی ایجاد می‌شود که به طور مساوی ریخته نمی‌شوند و مخلوط کردن آنها دشوارتر است. این کار استفاده از آنها را در برنامه‌های پخت و پخت محدود می‌کند.

افزودنی سیلیسیم دی اکسید E 551 به عنوان ماده ضد انعقاد در غذای خشک استفاده می‌شود تا مثلاً سوپ پودر شده یا ادویه‌جات آزاد جریان داشته باشند. دی اکسید سیلیسیم بی‌خطر در نظر گرفته شده است.

فروش آنتی کیک

شما می‌توانید برای تهیه این ماده به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید.

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه تأمین مواد اولیه در ایران می‌باشد.

این شرکت آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه شامل بنزوات سدیم، کراس پویدون، لسیتین، خرید آلژینات سدیم، خرید لاکتات سدیم، الانتوئین، متیل پارابن، خرید اسید اسکوربیک، ایزوله سویا، خرید سوربات پتاسیم، خرید ستیل الکل، خرید ویتامین e، خرید کافور، خرید منتول، صمغ عربی، خاک دیاتومه، زانتان گام، گوارگام، کربومر را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تأمین کند.

این شرکت واردکننده مواد اولیه دارویی، صنعتی، آرایشی بهداشتی، غذایی با بهترین قیمت و کیفیت می‌باشد. این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

دلشاد دست مرد

دکتری شیمی دانشگاه صنعتی شریف - فعال در حوزه خرید و فروش مواد شیمیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید