قیمت ریوانول

خرید ریوانول پودر خالص 99%

شرکت پیشگامان شیمی واردکننده ماده مؤثره ریوانول پودری با خلوص 99% از کشورهای چین و آلمان می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید ریوانول خالص با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

  • فرمول مولکولی: C18H21N3O4
  • خلوص: 99٪ حداقل
  • بسته‌بندی: 25 کیلوگرم / درام فیبر
  • سفارش حداقل: 25 کیلوگرم
  • کاربرد اولیه آن به عنوان ضد عفونی‌کننده در محلول‌های 0.1٪ است.

ریوانول (اتاکریدین لاکتات) چیست؟

اتاكریدین لاكتات (ریوانول) یك ضد عفونی‌كننده و ضدبارداری است كه به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. اتاكریدین لاكتات در برابر استافیلوكوكوس اورئوس و سایر باکتری‌های گرم مثبت مؤثر است. اتاکریدین لاکتات همچنین یک مهار کننده پلی (ADP-ribose) گلیکیدرولاز (PARG) است. این ماده دارای فرمول مولکولی C18H23N3O5 تعیین شده و وزن مولکولی 361.398 گرم در مول است.

اتاكریدین یك مشتق آكریدین معطر است كه فعالیتهای ضدعفونی‌كننده و سقط كننده از خود نشان می‌دهد. اتاكریدین DNA را متصل می‌كند، سطح پروستاگلاندین E (PGE) را افزایش می‌دهد، دفع استریول را كاهش می‌دهد و می‌تواند باعث سقط جنین در زنان باردار شود.

کاربرد ریوانول (اتاکریدین لاکتات)

این محصول برای مصارف خارجی نگهدارنده ضدعفونی‌کننده است، و مؤثر برای از بین بردن باکتری‌های گرم مثبت و چند باکتری گرم منفی می‌باشد. برای انواع زخم‌ها، تراوش، بیماری‌های پوستی عفونی و زخم استفاده می‌شود. یك ماده سقط كننده بی‌خطر با حدود 80٪ موفقیت و به سختی هیچ عارضه جانبی است.

اتاكریدین همچنین به عنوان عامل سقط سه ماهه دوم استفاده می‌شود. با استفاده از کاتتر فولی حداکثر 150 میلی لیتر از محلول 0.1٪ به صورت آمنیوتیک تزریق می‌شود. پس از 20 تا 40 ساعت، “کار کوچک” ایجاد می‌شود. در چین نیز از روش داخل آمنیوتیک استفاده شده است. اتاكریدین به عنوان یك ماده سقط‌كننده ایمن‌تر و بهتر از سالین هایپرتونیك 20٪ است.

دستور ساخت ریوانول (پماد)

  • ریوانول 1.0 گرم
  • وازلین
  • لانولین 100 گرم
  • آب خالص 20.0 گرم

مقدار مورد نیاز ریوانول در آب حل می‌شود. سپس لانولین را در ظرف هاون داروسازی ریخته و محلول ریوانول به صورت قطره قطره به آن اضافه می‌شود. محلول را با دسته هاون با هم مخلوط کنید تا زمانی که کامل با هم مخلوط شده و دیگر آبکی نباشد. سپس وازلین به مقدار دلخواه کاملاً اضافه شده و مخلوط می‌شود.

نحوه عملکرد ریوانول:

1. محلول لاکتات اتاکریدین در برابر باکتری‌های گرم مثبت و باکتری‌های گرم منفی دارای چند اثر قوی قارچ بر روی کوک‌ها، به ویژه اثر ضد باکتری استرپتوکوک قوی است. برای انواع زخم‌ها، بیماری‌های پوستی عفونی مفید است. غلظت موضعی 0.1٪ -0.2٪.

2. کلستریدیوم تتانی باکتری‌های بی‌هوازی است، نمی‌تواند به طور کلی در زخم رشد کند، محیط بی‌هوازی زخم شرایط مهم عفونت‌های کلستریدیوم تتانی است. زخم باریک و عمیق (مانند زخم‌های سوراخ شده)، آلودگی خاک یا مواد خارجی، یا ترومای گسترده، سوختگی، بافت نکروزه و موارد دیگر، ایسکمی بافت موضعی منجر به رشد کلستریدیوم تتانی می‌شود.

3. کلستریدیوم تتانی حساس به پنی‌سیلین، سولفا دارای اثرات ضد باکتری است.

آنالیز ریوانول

Result Test
Yellow powder Appearance
99.0% min Assay
 +39.5 to +41.5° Specific rotation
 Clear 98.0% min. State of solution(transmittance)
0.020% max. Chloride[cl]
[NH4] 0.02% max. Ammonium
0.020% max Sulfate[SO4]
10ppm max. Iron[Fe]
[Pb] 10ppm max Heavy metals
1ppm max Arsenic[As2O3]
Chromatographicallynot detectable Other amino acids
 0.20% max. Loss on drying
0.10% max. Residue on ignition[sulfated]

درباره شرکت پیشگامان:

خرید ریوانول
خرید ریوانول در درام‌های 25 کیلویی

پیشگامان شیمی یک شرکت تحقیق و توسعه، واردکننده و فروشنده مواد اولیه دارویی است.فلسفه ما: تقویت همکاری، ارتقا مبادلات، و معامله برد – برد است.هدف ما: مشتری مداری، صداقت، کیفیت!صمیمانه منتظر برقراری ارتباط تجاری طولانی مدت و سودمند متقابل با شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست