فروش سدیم نفتالین فرمالدهید

سدیم نفتالین فرمالدهید چیست؟

سدیم نفتالین فرمالدهید از نفتالین، اسید سولفونیک، فرمالین و قلیایی از طریق سولفوراسیون، هیدرولیزاسیون و با تراکم و واکنش خنثی‌سازی ساخته می‌شود. از مزایای بسیاری برخوردار است: بدون کلرید، پراکندگی خوب، کاهش آب و اثر مقاومت در اوایل، پراکندگی خوب، کاهش آب و تأثیر قدرت در اوایل، بدون لرزش هوا، عدم خوردگی در میله‌های فولادی، سازگاری خوبی با سیمان پرتلند.

مشخصات محصول سدیم نفتالین فرمالدهید:

محتوای رطوبت: پودر <8٪. 4.

محتوای جامد: مایع 40٪ ± 2٪ 5.

ظرافت: باقی‌مانده پودر 0.315 میلی‌متر روی غربال <15٪. 6. نمک کلرید ندارد. بدون خوردگی روی میله‌های فولادی. 

نام‌های دیگر: پودر سولفونات سدیم نفتالین، پودر سولفونات سدیم نفتالین، SNF-A ،SNF-A ،SNF-C ،SNF-C

ظاهر: پودری زرد رنگ و یا زرد مایل به قهوه‌ای 

نوع: SNF-A ،SNF-B ،SNF-C

 PH: 9 7 7

کاربردها و ویژگی‌های سدیم نفتالین فرمالدهید

سدیم نفتالین فرمالدهید که SNF / PNS / FND / NSF نیز نامیده می‌شود، می‌تواند به عنوان یک ابر پلاستیک‌ساز کارآمد با کارایی بالا استفاده شود. در واقع، superplasticizer snf به طور گسترده‌ای در صنعت سیمان و ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، پراکندگی شدید ذرات سیمان و کاهش زیاد آب در بتن وجود دارد. افزودن آن به بتن نه تنها باعث صرفه‌جویی در سیمان و بهبود کارایی بتن بلکه پیشرفت ساخت و ساز را نیز سرعت می‌بخشد.

این محصول در تهیه بتن‌های مختلف از جمله بتن با جریان زیاد تأثیر خوبی دارد. علاوه بر این، می تواند عملکرد بتن را بهبود بخشد. با سایر مواد افزودنی سازگار است. این ماده با افزودن مواد افزودنی، مواد افزودنی هوای ورودی و همچنین خاکستر مگس برای اهداف مکمل و کاتالیزوریک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سایر محصولات ما: بنزوفنون

فروش سدیم نفتالین فرمالدهید

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع صنعتی و بهداشتی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند. این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست