خرید نیاسین آمید

نیاسین‌آمید چیست؟

دو نوع ویتامین B3 وجود دارد. یک شکل نیاسین و دیگری شکل نیاسین‌آمید است. نیاسین‌آمید در بسیاری از غذاها از جمله مخمر، گوشت، ماهی، شیر، تخم‌مرغ، سبزیجات سبز، لوبیا و غلات یافت می‌شود. نیاسین‌آمید همچنین در بسیاری از مکمل‌های ویتامین B با سایر ویتامین‌های گروه B یافت می‌شود. نیاسین‌آمید از طریق نیاسین رژیم غذایی نیز می‌تواند در بدن ایجاد شود.

نیاسین‌آمید، آمید ویتامین B3 (نیاسین) یک ماده درون‌زا هیدروفیل است. اثرات آن پس از کاربرد اپیکوتین مدت‌هاست که در منابع علمی شرح داده شده است. با توجه به فراهمی زیستی کافی، این ویتامین بسته به غلظت آن، دارای اثرات ضد انعطاف‌پذیر، ضدمیکروبی، وازوکتیو، محافظ عکس، سبوستاتیک و دارای تابش نور است.

خرید نیاسین آمید

کاربردها و ویژگی‌های نیاسین‌آمید

این ویتامین یک ماده خوب تحمل و بی‌خطر است که اغلب در مواد آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. داده‌های بالینی برای استفاده درمانی آن در درماتوزهای مختلف به طور فزاینده‌ای در منابع علمی یافت می‌شود. اگرچه داده‌های موجود برای یک ارزیابی علمی پایه کافی نیست، اما می‌توان اظهار داشت که استفاده از نیاسین آمید در آماده‌سازی‌های گالنیک برای کاربرد اپی کوکال چشم اندازهای جالب توجهی را ارائه می‌دهد.

به طور کلی، این ماده می‌تواند به ساخت پروتئین در پوست و حفظ رطوبت کمک کند تا از آسیب‌های محیطی جلوگیری کند. مصونیت نیاسین آمید به ساخت keratinTrusted Source کمک می‌کند (نوعی پروتئین که پوست شما را محکم و سالم نگه می‌دارد.) این برای همه انواع پوست مفید است، به خصوص اگر شما دچار اگزما یا پوست بالغ هستید. قرمزی و لکه بینی را به حداقل می‌رساند.

در بدن ما، نیاسین‌آمید هنگامی تشکیل می‌شود که غذاهای پر از نیاسین (مانند جگر یا قارچ) بخوریم. ما نیاسین را به نیاسین‌آمید فعال تبدیل می‌کنیم که به نوبه خود به عنوان پیشرو در کوآنزیم‌های NADH و NADPH عمل می‌کند.

نیاسین آمید

مزایای نیاسین‌آمید

نیاسین‌آمید از آسیب در برابر آفتاب محافظت می‌کند، می‌تواند همزمان سلول‌های سالم پوست را بازسازی کند و در ضمن آن‌ها را از آسیب ناشی از اشعه ماوراء بنفش محافظت کند. هایپرپیگمانتاسیون را درمان می‌کند. برخی تحقیقات نشان داده‌اند که 5 درصد غلظت نیاسین‌آمید می‌تواند در روشن‌شدن نقاط تیره مفید باشد. مزایا بعد از چهار هفته دیده می‌شد‌. این مزیت ممکن است به دلیل افزایش تولید کلاژن باشد.

خطوط و چین و چروک‌های ریز را به حداقل می‌رساند. تحقیقات همچنین نشان داده است که همین غلظت در کاهش برخی از علائم آفتاب ناشی از افزایش سن مفید است. این شامل خطوط و چین و چروک‌ها است. از استرس اکسیداتیو محافظت می‌کند. نیاسین‌آمید به ساخت سلول‌های پوست کمک می‌کند و در عین حال از آن‌ها در برابر فشارهای محیطی مانند نور خورشید، آلودگی و سموم نیز محافظت می‌کند. آکنه را درمان می‌کند. نیاسین‌آمید ممکن است برای آکنه‌های شدید، به ویژه اشکال التهابی مانند پاپول‌ها و نبض‌ها مفید باشد. با گذشت زمان، ممکن است ضایعات کمتر و بهبود بافت پوست مشاهده شود.

فواید نیاسین‌آمید برای پوست

  1. با رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کند.

مشخص شده است که نیاسین‌آمید، از بدن در مقابل رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند و از استرس اکسیداتیو جلوگیری می‌کند. طبق منابع علمی، این ترکیب “ظرفیت آنتی اکسیدانی پوست را پس از استفاده موضعی افزایش می‌دهد.”این بدان معناست که می‌توانید از آن به جای سرم آنتی اکسیدان مبتنی بر ویتامین C استفاده کنید. زیرا اسید اسکوربیک L بسیار ناپایدار، اسیدی و اغلب روی پوست دارای حالت چرب است. اگر چیزی سبک و ماندگارتر را ترجیح می‌دهید قطعاً جایگزینی را در نظر بگیرید.

  1. رنگدانه‌ها را محو می‌کند.

ثابت شده است که نیاسین آمید یک درمان عالی برای رنگدانه، لکه‌های پیری و ملاسما است. این مطالعه پس از چهار هفته درمان با کمتر از دو درصد نیاسین آمید، کاهش قابل توجهی در هایپرپیگمانتاسیون را نشان داد. در مورد ملاسما، این مطالعه نشان داد که نیاسین آمید چهار درصد با هیدروکینون چهار درصد قابل مقایسه است. اما عوارض جانبی کمتری دارد و از نظر ایمنی بسیار بهتر است.

  1. چین و چروک‌ها را کاهش می‌دهد.

طبق مطالعه انجام شده (با استفاده از غلظت چهار درصدی)، نیاسین‌‎آمید به طور قابل توجهی باعث بهبود خطوط و چین و چروک می‌شود. مطالعه دیگر نشان داد که نیاسین‌‎آمید چهار درصد به طور قابل توجهی باعث کاهش چین و چروک در ناحیه چشم بعد از استفاده هشت هفته می‌شود. نیاسین‌آمید این کار را با افزایش تولید کلاژن در درم انجام می‌دهد و همچنین به نرمال نگه داشتن کلاژن کمک می‌کند و آن را نرم و انعطاف پذیر نگه می‌دارد!

خرید نیاسین آمید

  1. آکنه را درمان می‌کند.

نیاسین‌‎آمید با داشتن خواص ضد میکروبی و ضد التهابی، درمانی عالی است که در صورت آکنه امتحان می‌شود. در مورد آکنه متوسط​​، این مطالعه نشان داد که چهار درصد نیاسین‌آمید نتایج قابل مقایسه‌ای با یک درصد کلیندامایسین، یک آنتی‌بیوتیک موضعی می‌دهد و خطر مقاومت باکتریایی را ندارد. مطالعه دیگری نتیجه گرفت که همان مقدار، چهار درصد، “در کاهش علائم آکنه خفیف تا متوسط ​​مؤثر و بی‌خطر است”. همچنین نسبت به اسیدها، رتینوئیدها و بنزوئیل پراکسید روی پوست شما لطیف‌تر است!

  1. تولید چربی پوست را تنظیم می‌کند.

شاید آکنه نداشته باشید اما با پوست چرب مبارزه کنید. نیاسین‌‎آمید می‌تواند به این کار کمک کند. این مطالعه نشان داد که فقط دو درصد می‌تواند سطح سبوم و میزان دفع سبوم را کاهش دهد. این ترکیب متفاوت از اکثر درمان‌های موضعی پوست چرب است که فقط سعی در جذب سبوم اضافی دارد. نیاسین‌‎آمید در واقع می‌تواند میزان ترشح را کند کند، تغییرات پس از دو تا چهار هفته مشهود است.

  1. منافذ و بافت را صاف می‌کند.

احتمالاً شنیده‌اید که نمی‌توانید منافذ پوست خود را کوچک کنید. در واقع، شما می‌توانید با نیاسین‌‎آمید از نظر بالینی اندازه منافذ را کاهش می‌دهد و بافت پوست را بهبود می‌بخشد.”یک مطالعه 12 هفته‌ای نشان داد که نیاسین‌‎آمید و اسید سالیسیلیک به طور قابل توجهی اندازه منافذ و بافت پوست برجسته را کاهش می‌دهد.

این فرایند به دلیل توانایی نیاسین‌‎آمید در کاهش تولید سبوم اتفاق می‌افتد. منافذ پوست همیشه در صورت گرفتگی با سبوم و پوست مرده بزرگتر به نظر می‌رسند. بنابراین با روغن کمتر، آن‌ها به همان اندازه کشیده نخواهند شد. و با داشتن منافذ کوچکتر، بافت پوست نرم و لطیف به نظر می‌رسد.

  1. قرمزی را کاهش می‌دهد.

اگر مستعد قرمزی هستید، نیاسین‌‎آمید یکی از بهترین موادی است که می‌توانید استفاده کنید. این مطالعه نشان داد که محلول پنج درصد آن به طور قابل توجهی باعث بهبود پوست قرمز و لکه‌دار می‌شود. این تئوری می‌گوید که نیاسین‌‎آمید عملکرد سد پوست را بهبود می‌بخشد که به معنای تحریک و قرمزی کمتر است.

خرید نیاسین آمید
واردکننده نیاسینامید پودر
  1. سد پوست را تقویت می‌کند.

اگر پوست شما بسیار تحمل ناپذیر به نظر می‌رسد و هنگام استفاده از مراقبت از پوست نیز دارای حس گزگز است، ممکن است سد پوست شما به خطر بیفتد. اغلب پس از استفاده از محصولات بسیار خشن، مانند رتینوئیدهای تجویز شده، افراد این تجربه را دارند.

برای بازیابی عملکرد مانع، نیاسین‌‎آمید را امتحان کنید. از دست دادن آب ترانسپیدرمال را کاهش و میزان رطوبت لایه شاخی را افزایش می‌دهد، در نتیجه یک سد ضخیم‌تر و قوی‌تر ایجاد می‌شود. طبق منابع علمی، نیاسینامید می‌تواند یک ترکیب مناسب در محصولات آرایشی برای استفاده در اختلالات عملکرد مانع اپیدرمی باشد.

  1. خشکی پوست را کاهش می‌دهد.

روش دیگری که می‌توانید از نیاسین‌‎آمید استفاده کنید، درمان خشکی پوست است. این مطالعه دو درصد نیاسین‌‎آمید را با پترولاتوم سفید (روغن معدنی) مقایسه كرد و دریافت كه نیاسینامید به طور قابل توجهی از دست دادن آب را كاهش می‌دهد. نیاسینامید همچنین در افزایش آبرسانی به لایه بیرونی پوست موثرتر بود. مطالعه دیگری نشان داد که استفاده از نیاسین‌‎آمید دو بار در روز باعث کاهش التهاب، کاهش رطوبت و کاهش ضخامت لایه شاخی می‌شود.

  1. از آسیب UV محافظت می‌کند

اگر زمان زیادی را در آفتاب می‌گذرانید، نیاسین‌‎آمید را به عنوان مکمل ضد آفتاب در نظر بگیرید. تحقیقات نشان داده است که دارای برخی از خصوصیات محافظت از نور است. این مطالعه نشان داد که نیاسین‌‎آمید پس از آسیب UV به ترمیم DNA کمک می‌کند. این مطالعه نشان داد که نیاسین‌‎آمید از سرکوب سیستم ایمنی ناشی از UVA و UVB پیشگیری می‌کند و آن را “یک عامل امیدوار کننده برای پیشگیری از سرطان پوست” می‌کند. این مطالعه کشف کرد که نیاسین‌‎آمید به جلوگیری از فوتوکارسینوژنز کمک می‌کند.

عوارض جانبی نیاسین آمید

عملا هیچ عارضه ای ندارد! طبق Cosmeceuticals و Cosmetical Practice، “می‌توان آن را در دوزهای بالا به صورت موضعی (حداقل تا پنج درصد) استفاده کرد. “بنابراین یکی از ایمن‌ترین مواد فعال است و در صورت بارداری یا شیردهی جایگزین بسیار خوبی برای رتینوئیدها یا اسیدها خواهد بود.

بیشتر مطالعات بالینی با استفاده از غلظت بین دو تا پنج درصد نتیجه گرفتند. با این حال، اکنون محصولاتی وجود دارد که به 10 تا 12 درصد می‌رسد. اگر دچار تحریک ناشی از یک محصول نیاسین‌آمید هستید، احتمالاً ماده دیگری از ترکیبات است. به گفته محققان، “احتمالاً یکی از مواد نگهدارنده در محصول ایجاد کننده تحریک بوده است، نه خود نیاسین‌آمید. “در موارد نادر، دوزهای بالا ممکن است باعث ایجاد سوزش یا قرمزی در پوست حساس شود. اگر این اتفاق افتاد به جای آن غلظت کمتری را امتحان کنید.

خرید نیاسین آمید
خرید پودر نیاسینامید خالص

آنالیز نیاسین‌آمید دارویی

این آنالیز مربوط به بار بچ نامبر بار قبلی بوده، جهت دریافت آنالیز جدید با ما تماس بگیرید.

خرید نیاسین آمید

فروش نیاسین‌آمید

جهت دریافت آنالیز جدیدتر نیاسین آمید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

خرید نیاسین‌آمید

جهت خرید پودر خالص نیاسین‌آمید 99.9 درصد با بهترین قیمت و کیفیت با ما تماس بگیرید. فروش نیاسین‌آمید پودری با بهترین قیمت محصول آلمان و چین در بسته بندی درام 25 کیلویی در این مجموعه صورت می‌گیرد. شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، فروش پودر نیاسین‌‎آمید مورد نیاز صنایع دارویی را با بهترین قیمت پودر نیاسین‌‎آمید و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود. قیمت نیاسین‌‎آمید پودری عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است. شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

همین حالا برای خرید مواد اولیه از ما مشاوره بگیرید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس گیرند.
جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست