خرید ادتا چهار سدیم

خرید ادتا 4 سدیم

فروش ادتا 4 سدیم با بهترین قیمت و کیفیت را از ما بخواهید. جهت خرید ادتا 4 سدیم و دریافت آنالیز و نمونه با ما تماس بگیرید. شرکت پیشگامان شیمی ادتا 4 سدیم را در کیسه‌های 25 کیلویی از کشور چین وارد می‌کند. ادتا نام اختصاری ماده‌ای به نام اتیلن دی آمین تترا استیک اسید است که فرمول شیمیایی آن C10H16N2O8 بوده که ماده‌ای شفاف، بی‌بو و قابلیت حل در آب و اسید را نیز دارد اما در الکل‌ها غیر قابل حل است.فرمول شیمیایی C10H12N2Na4O8 به صورت کریستال‌های سفید رنگ با خاصیت اسیدیته 10.8 pH در بازار موجود است.

برای استعلام قیمت ادتا 4 سدیم

و همچنین دریافت آنالیز و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

نام های دیگر اتیلن دی آمین تترا استیک اسید
فرمول شیمیایی C10H16N4O8
وزن مولکولی  292/24g/mol
خلوص %99.9
شکل ظاهری پودر کریستالی سفید
بسته بندی
کیسه 25 کیلویی
کشور تولید کننده ⚡ چین
قیمت ادتا دو سدیم 💲 جهت دریافت قیمت ادتا چهار سدیم تماس بگیرید 📞
کاربرد ✔ · مواد شوینده
· عامل پردازش فیبر
· مواد آرایشی
· افزودنی‌های غذایی
· کود ریز مغذی کشاورزی و آبزی پروری
· تنظیم‌کننده‌های pH در رنگ‌رزی الیاف پشم و پلی آمید
· آغازگر پلیمریزاسیون

خواص ادتا 4 سدیم

ادتا 4 سدیم به عنوان ماده ای کاملا بی‌رنگ و محلول در آب بوده که به شکل پودر کریستال سفید رنگ هست. ادتا 4 سدیم در اسید نیز کاملا حل می‌شود ولی در الکل و سایر حلال‌های آلی انحلال‌پذیری ندارد.این ماده همچنین می تواند در صنایع رنگ‌رزی پارچه، صنایع تصفیه آب، عکاسی رنگی، صنایع دارویی، مواد شیمیایی خانگی، صنعت کاغذ و غیره به عنوان افزودنی، ماده فعال‌کننده، عامل پاک کننده سطح، بازدارنده یون فلزی و عامل فعال‌کننده صنعت لاستیک استایرن بوتادین بکار برده می‌شود.

مداخللات فلزی صنایع اکریلیک خشک و رنگ‌رزی پارچه، همچنین در مواد شوینده مایع استفاده شود و باعث بهبود کیفیت شستشو و افزایش اثر شستشو شود.اسید اتیلین آمینتراستیک (EDTA) عمدتاً برای اتصال یون‌های فلزی در محلول آبی استفاده می‌شود که باعث ایجاد EDTA در طیف گسترده‌ای از کاربردها بعنوان ماده شلات‌کننده می‌شود.از این ماده برای حل مقادیر سنگ آهک استفاده می‌شود. در شامپوها، پاک‌کننده‌ها و سایر محصولات مراقبت شخصی از نمک ادتا 4 سدیم به عنوان تثبیت‌کننده استفاده می‌شوند.

از این ماده به عنوان ماده نگهدارنده یا تثبیت‌کننده برای جلوگیری از از بین رفتن اکسیداتیو کاتالیزوریک، که توسط یون‌های فلزی کاتالیز می‌شود، به بعضی از مواد غذایی اضافه می‌شود.در صنعت خمیر و کاغذ، EDTA  توانایی یون‌های فلزی، به ویژه Mn2 + را از کاتالیز کردن تسهیم نامتناسب پراکسید هیدروژن که در “سفید کننده بدون کلر” استفاده می‌شود، مهار می‌کند.

ادتا 4 سدیم

ادتا 4 سدیم در مقابل ادتا 2 سدیم

دو فرم اولیه ادتا که در فرمولاسیون محصولات مراقبت از پوست و مراقبت از بدن استفاده می‌شود، ادتا 2 سدیم و ت ادتا 4 سدیم است. این دو ماده در مراقبت از پوست کاربردهای بسیار مشابه دارند اما تفاوت کمی در نحوه استفاده دارند. دو تفاوت اصلی بین این دو ماده این است که تعداد مختلفی از کاتیون‌های سدیم دارند.

ادتا 4 سدیم دارای چهار کاتیون سدیم و ادتا 2 سدیم دارای دو کاتیون است.این تفاوت بر دامنه pH که این دو ماده در بهترین کارایی دارند تأثیر می‌گذارد. برای ادتا 4 سدیم محدوده pH ایده آل 10-11 و pH ایده آل ادتا 2 سدیم 4-6 است. این ممکن است بر ادتا شما در فرمولاسیون خود تأثیر بگذارد اما به هیچ وجه اثر محصول را تغییر نمی‌دهد.

کاربردهای ادتا 4 سدیم

 به عنوان عامل تثبیت‌‌کننده در مواد آرایشی و بهداشتی بکار گرفته می‌شود و همچنین به عنوان عامل نرم‌کننده داروها، استفاده در صنعت کشاورزی، رنگ مو و… بسیار مورد استفاده است.از ادتا 4 سدیم در صنعت نساجی به صورت عمده به منظور گرفتن یون و باعث بالا رفتن خلوص رنگ‌های سنتزی‌شده و از تغییر رنگ جلوگیری می‌کند!

کاربردهای پزشکی

این ماده شیمیایی از اهمیت بالایی در صنایع داروسازی برخوردار است زیرا برای تهیه داروهایی که مناسب مسمومیت بر اثر مصرف سرب یا جیوه هستند از ادتا 4 سدیم استفاده می‌شود.از این ماده درون قطره‌های چشمی مورد استفاده توسط بیماران به عنوان عامل نگه‌دارنده و افزایش عمر دارو استفاده می‌شود.طبق تحقیقات صورت گرفته استفاده از ادتا 4 سدیم همانند آنتی‌اکسیدان‌ها عمل کرده و از آسیب رساندن رادیکال‌های آزاد به بدن و تشکیل سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کند، همچنین از سرعت رشد این سلول‌ها می‌تواند بکاهد.

عملکرد ادتا 4 سدیم در مواد پاک‌کننده

بسیاری از مردم از صابون استفاده می‌کنند. ما می‌دانیم که کار می‌کند، اما نمی‌دانیم چرا؟ اکثرا تصمیمات خرید خود را بیش از آنچه بر اساس مواد تشکیل دهنده باشد، بر اساس نام و قیمت مارک می‌گذاریم و چه کسی می‌تواند ما را مقصر معرفی کند؟ تلاش برای خواندن مواد پشت شیشه شامپو می‌تواند مانند تلاش برای خواندن اولین بار یک زبان خارجی باشد. اما اگر سعی کنید، ممکن است با نام tetrasodium EDTA که با تمام ترکیبات شیمیایی دیگر که سخت تلفظ می‌شوند، مخلوط شود.

این یک ماده رایج در پاک کننده‌ها مانند شامپو و صابون دست است و بدون آن، عمل تمیز کردن با مشکل همراه می‌شود. ادتا 4 سدیم جزء مواد اولیه آرایشی و بهداشتی محسوب می شود. وقتی آب از چرخه خود عبور می‌کند، گاهی اوقات یون‌های فلزی مانند کلسیم و آهن را برمی‌دارد. این یون‌های فلزی می‌توانند آب را سخت کنند، این یک مشکل است زیرا آب سخت شما را تمیز نمی‌کند.

محصولات شستشوی بدن، شامپوها و سایر پاک کننده‌ها به عنوان سورفاکتانت عمل می‌کنند، که وظیفه جذب خاک و چربی و بیرون کشیدن آن از روی پوست شما را دارند تا با آب شسته شود.تنها مشکل این است که سورفاکتانت‌ها یون‌های فلزی موجود در آب سخت را نیز جذب می‌کنند و مانع از توانایی سورفاکتانت‌ها در پاک‌سازی پوست شما می‌شوند.

همان جایی است که تتراسدیم EDTA وارد عمل می‌شود. به عنوان ماده شیمیایی، یون‌های فلزی موجود در آب سخت را خنثی می‌کند و به سورفاکتانت اجازه می‌دهد تا کار خود را انجام دهد. نتیجه نهایی آب نرم و پوست تمیزی است که جیر جیر می‌کند.

عوارض جانبی ادتا 4 سدیم

هیچ عارضه جانبی شناخته شده‌ای برای ادتا 4 سدیم وجود ندارد. استفاده از آن به عنوان افزودنی برای مواد آرایشی بی‌خطر تلقی می‌شود به شرط آن‌که در مقادیر محدود یا معینی مورد نیاز تنظیم شده توسط پانل تخصصی بررسی مواد تشکیل دهنده لوازم آرایشی (CIR) استفاده شود.در مقادیر محدود نیز، مطابق با سازمان غذا و دارو، استفاده از آن در غذاها بی‌خطر است. این هیئت همچنین بیان می‌کند که این ماده به خوبی در پوست جذب نمی‌شود.

آن‌ها یادآوری کردند، از آنجا که مواد تشکیل دهنده تقویت کننده نفوذ هستند، ترکیب کننده‌ها باید هنگام ترکیب این مواد نگهدارنده با مواد دیگری که ممکن است در صورت جذب خطرناک باشند، مراقب باشند.اگرچه استفاده از ادتا 4 سدیم در محصولات مراقبت شخصی و لوازم آرایشی بی‌خطر است، اما درصد کمی از جمعیت ممکن است به این ماده شیمیایی حساس باشند.

اگر پس از استفاده از محصولات مراقبت شخصی که حاوی ادتا 4 سدیم هستند، هرگونه اثر ناخوشایند مانند تحریک پوستی، بثورات التهابی یا التهاب را تجربه می‌کنید، توصیه می‌شود فوراً استفاده از این محصول را قطع کنید.كودكان خردسال و نوزادانی كه پوست حساسی دارند همچنین باید برای داشتن نوع مناسب از محصول برای مراقبت از پوست و مو با یك متخصص پوست مشورت كنند.

آنالیز ادتا 4 سدیم

فروش ادتا 4 سدیم

جهت دریافت آنالیز جدیدتر ادتا 4 سدیم با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فروش ادتا 4 سدیم

فروش ادتا 4 سدیم در کیسه‌های 25 کیلوگرمی و با خلوص 99 درصد تولیدی کشور چین آماده فروش به شما مشتریان عزیز است. تیم بازرگانی پیشگامان شیمی واردکننده مواد شیمیایی اولیه از برترین برندهای با کیفیت در سراسر جهان است، با خرید از تیم ما بهترین قیمت‌ها را از ما دریافت کنید.

ادتا 4 سدیم را از کجا بخریم

این ماده از مهم‌ترین ترکیبات در صنایعی مانند تولیدی شوینده‌ها، صنایع تصفیه آب است. شما مشتریان عزیز جهت ثبت درخواست نمونه و همچنین اطلاع از قیمت خرید ادتا 4 سدیم صنعتی با کارشناسان ما در شرکت پیشگامان شیمی تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست