فروش اتیل مالتول

اتیل مالتول چیست؟

اتیل مالتول (Maltol) یک پودر کریستالی سفید با بوی معطر مانند کارامل-Butterscotch است. این ماده به عنوان یک متابولیت نقش دارد و دارای فرمول شیمیایی C۷H۸O۳ و جرم مولی ۱۴۰٫۱۴ g/mol می‌باشد. اتیل مالتول یک ترکیب آلی است که به طور طبیعی وجود دارد و در درجه اول به عنوان تقویت‌کننده طعم مورد استفاده قرار می‌گیرد. در پوست درخت کاج اروپایی، سوزن‌های کاج و مالت کباب‌شده یافت می‌شود و نام خود را نیز از آن می‌گیرد.

تماس با پیشگامان شیمی

این ماده یک پودر کریستالی سفید است که در آب داغ، کلروفرم و سایر حلال‌های قطبی قابل حل است. این ماده بویی شبیه به بوی آب‌نبات پنبه و کارامل دارد. این ماده به عنوان یک افزودنی غذایی در اتحادیه اروپا ثبت نشده و بنابراین تعداد E ندارد. در عوض، مالتول به عنوان یک عنصر عطر و طعم در اتحادیه اروپا ثبت شده است.

کاربردها و ویژگی های اتیل مالتول:

طعم‌دهنده‌ها آن را مانند طعم کارامل و آب‌نبات پنبه توصیف می‌کنند. در حالی که حاوی برخی از نت‌های میوه‌ای و توت نیز هستند. این ماده به دلیل شیرین بودن اغلب به عنوان تقویت‌کننده طعم طبیعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. عطرها همچنین مالتول را برای اضافه کردن عطر و طعم شیرین در رایحه‌ها فرموله می‌کنند. مالتول وقتی تشکیل می‌شود که گلوکز دارای پیوند 4-O گلیکوزید باشد (مانند در دی‌سکاریدها مالتوز و لاکتوز) و شکل‌گیری آن از مونوساکاریدها ناچیز است.

فروش مالتول

اتیل مالتول مانند 3-هیدروکسی 4-پیرون مانند اسید کوجیک، به مراکز فلزی سخت مانند Fe3 + ،Ga3 + ،Al3 + و VO2 + متصل می‌شود. این خاصیت باعث افزایش جذب آلومینیوم در بدن و افزایش فراهمی زیستی خوراکی گالیم و آهن می‌شود. این در سری مواد افزودنی مواد غذایی اروپا E با عنوان E636 شناخته شده است. از مالتول (Maltol) برای انتقال عطر شیرین به رایحه استفاده می‌شود. مالتول به عنوان تقویت‌کننده و طعم‌دهنده در نان‌ها و کیک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروش اتیل مالتول

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد محصولات مورد نیاز صنایع دارویی و خوراکی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در گرید آزمایشگاهی و غذایی موجود می‌باشد.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است. شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست