آمبرلیت

آمبرلیت دارویی درجه کاتیونی تبادل کاتیون رزین پلاسیرین پتاسیم NF است. رزین آمبرلیت AMBERLITE یک رزین تبادل کاتیونی با فرم پتاسیمی ضعیف است که به صورت پودر خشک موجود می‌باشد.این ماده به طور گسترده‌ای به عنوان یک قرص جداکننده با دوز خوراکی محصولات دارویی استفاده می‌شود.

رزین AMBERLITE IRP88 نمک پتاسیم یک پلیمر متصل به هم است که از اسید تری سیکلیک گرفته شده است. خواص تورم آن در هنگام هیدراتاسیون باعث می‌شود که کاربرد آن به عنوان یک تبلت از هم جدا شود.آمبرلیت برای استفاده در برنامه‌های پوشش طعم، به ویژه برای آنتی‌بیوتیک‌های B-lactam پیشنهاد شده است.Amberlite نام تجاری طیف وسیعی از رزین‌های تبادل یونی است.

خصوصیات و خرید انواع آمبرلیت

آمبرلیت مطابق با مشخصات کاملی برای Polacrilin پتاسیم NF هنگام آزمایش و منطبق با روش‌های آزمون ترکیبی ارائه شده در USP / NF فعلی است.با نامه‌های مجوز اداره غذا و داروی ایالات متحده نگهداری می‌شود.امکان دسترسی به پرونده توسط FDA در حمایت از ارسال‌های NDA و ANDA فراهم می‌شود.

در صورت درخواست کمک‌های مشابهی نیز می‌تواند در پشتیبانی از ثبت فرمول‌های حاوی AMBERLITE ارائه شود.رزین AMBERLITE IR P88 مطابق با Good تولید می‌شود در شیوه‌های ساخت (cGMP) برای مواد شیمیایی دارویی فله.

AmberLite c IRN کاتیون قوی اسیدهای درجه هسته‌ای و رزین‌های مبادله آنیون پایه قوی.

AmberLite ™ HPR کاتیون ضعیف و قوی اسید و رزین‌های مبادله آنیون پایه ضعیف و قوی

AmberLite ™ IRC رزین‌های تبادل کاتیون ضعیف و قوی اسید

AmberLite ™ رزین‌های مبادله آنیون پایه ضعیف و قوی

رزین‌های اصلاح آلی AmberLite ™ SCAVAmberLite ™ MB کاتیون‌های اسید قوی و رزین‌های مبادله آنیون پایه قوی را بهم پیوسته است.

آمبرلیت

‌کاربردها و ویژگی‌های آمبرلیت در صنعت

AmberLite ™ IRC120 Na Ion Resin Resin رزین تبادل کاتیون اسید گاوسی، ژل، اسید قوی برای کاربردهای نرم‌کننده صنعتی است. این یک رزین نرم‌کننده با کاربرد کلی است.رزین‌های تبادل یونی AmberLite ™ در طیف گسترده‌ای از ترکیبات شیمیایی و سازه‌های پلیمری موجود هستند و چندین دهه است که در کاربردهای با ارزش از جمله تصفیه آب در نیروگاه‌های صنعتی و تولید برق مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور کلی از آمبرلیت‌ها در نرم‌کننده صنعتی، گند زدایی (هنگامی که سدیم فرم توسط کاربر ارجح است)، سیستم‌های هم‌زمان، AmberLite ™ رزین‌های تبادل یونی، آمبرلیت رزین آنیونی برای فروپاشی قرص‌ها، تولید برق، تصفیه آب صنعتی، فرآیندهای صنعتی، خوردنی‌ها و آشامیدنی‌ها، آب آشامیدنی، بهینه‌سازی عملکرد نیروگاه‌های هسته‌ای و فسیلی استفاده می‌شوند.

برای مشاهده انواع دیگر مواد اولیه صنعتی، میتوانید روی خرید مواد شیمیایی صنعتی کلیک کنید.

فـروش آمبرلیت:

شما می‌توانید برای تهیه محصولات به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست