آمبرلیت

آمبرلیت چیست؟

آمبرلیت دارویی درجه کاتیونی تبادل کاتیون رزین پلاسیرین پتاسیم NF است. رزین آمبرلیت AMBERLITE یک رزین تبادل کاتیونی با فرم پتاسیمی ضعیف است که به صورت پودر خشک موجود می‌باشد. این ماده به طور گسترده‌ای به عنوان یک قرص جداکننده با دوز خوراکی محصولات دارویی استفاده می‌شود.

رزین AMBERLITE IRP88 نمک پتاسیم یک پلیمر متصل به هم است که از اسید تری سیکلیک گرفته شده است. خواص تورم آن در هنگام هیدراتاسیون باعث می‌شود که کاربرد آن به عنوان یک تبلت از هم جدا شود. آمبرلیت برای استفاده در برنامه‌های پوشش طعم، به ویژه برای آنتی‌بیوتیک‌های B-lactam پیشنهاد شده است. Amberlite نام تجاری طیف وسیعی از رزین‌های تبادل یونی است.

خصوصیات و خرید انواع آمبرلیت

آمبرلیت مطابق با مشخصات کاملی برای Polacrilin پتاسیم NF هنگام آزمایش و منطبق با روش‌های آزمون ترکیبی ارائه شده در USP / NF فعلی است. با نامه‌های مجوز اداره غذا و داروی ایالات متحده نگهداری می‌شود و امکان دسترسی به پرونده توسط FDA در حمایت از ارسال‌های NDA و ANDA فراهم می‌شود.

AmberLite c IRN کاتیون قوی اسیدهای درجه هسته‌ای و رزین‌های مبادله آنیون پایه قوی.

AmberLite ™ HPR کاتیون ضعیف و قوی اسید و رزین‌های مبادله آنیون پایه ضعیف و قوی

AmberLite ™ IRC رزین‌های تبادل کاتیون ضعیف و قوی اسید

AmberLite ™ رزین‌های مبادله آنیون پایه ضعیف و قوی

 

آمبرلیت

‌کاربردها و ویژگی‌های آمبرلیت در صنعت

AmberLite ™ IRC120 Na Ion Resin Resin رزین تبادل کاتیون اسید گاوسی، ژل، اسید قوی برای کاربردهای نرم‌کننده صنعتی است. این یک رزین نرم‌کننده با کاربرد کلی است. رزین‌های تبادل یونی AmberLite ™ در طیف گسترده‌ای از ترکیبات شیمیایی و سازه‌های پلیمری موجود هستند و چندین دهه است که در کاربردهای با ارزش از جمله تصفیه آب در نیروگاه‌های صنعتی و تولید برق مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور کلی از آمبرلیت‌ها در نرم‌کننده صنعتی، گند زدایی (هنگامی که سدیم فرم توسط کاربر ارجح است)، سیستم‌های هم‌زمان، AmberLite ™ رزین‌های تبادل یونی، آمبرلیت رزین آنیونی برای فروپاشی قرص‌ها، تولید برق، تصفیه آب صنعتی، فرآیندهای صنعتی، خوردنی‌ها و آشامیدنی‌ها، آب آشامیدنی، بهینه‌سازی عملکرد نیروگاه‌های هسته‌ای و فسیلی استفاده می‌شود.

برای مشاهده انواع دیگر مواد اولیه صنعتی، میتوانید روی خرید مواد شیمیایی صنعتی کلیک کنید.

فـروش آمبرلیت:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع مختلف را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند. این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود. قیمت‌های عرضه شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست