لوریل الکل اتوکسیلات لارت 4

لوریل الکل اتوکسیلات لارت 4 مانند همه الکل‌های اتیوکسیلات ترکیبی غیر یونی است. در انتهای آبگریز هیچ بار الکتریکی ندارد و به طور کلی شکل مایع غلیظی می‌گیرد که اغلب لمس می‌شود. اتیوکسیلات‌های الکلی نوعی از ترکیبات هستند که معمولاً در بسیاری از روش‌های صنعتی و بازارهای تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جهت استعلام

قیمت لوریل الکل اتوکسیلات

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

این ترکیبات از طریق واکنش یک الکل چرب و اتیلن اکسید سنتز می‌شوند و در نتیجه مولکولی تشکیل می‌شود که شامل دو مؤلفه اصلی است:
 • (1) الئوفیلیک، غنی از کربن، الکل چرب
 • (2) زنجیره آبگریز، پلی‌اوکسی‌اتیلن.
فرآیند اتوکسیلاسیون همچنین تمایل به افزایش محلول در آب دارد. اتیوکسیلات‌های الکل چرب، بسته به طول زنجیره آلکیل و تعداد گروه‌های اتوکسیک، مایع مایل به زرد، از سورفاکتانت‌های غیر یونی هستند که شامل بخش دم آبگریز (بخش الکل چرب) و گروه‌های قطبی آبگریز (قسمت زنجیره اتوکسی) بوده و بنابراین تمایل به حل شدن در هر دو فاز آبی و روغن و کاهش تنش سطح مایعات دارند.
 

اکسید اتیلن (همچنین به آن اپوکسی اتان و اکسیران گفته می‌شود) با فرمول C2H4O ساده‌ترین اتر چرخشی یا اپوکسید است. این ماده یک امولسيون‌ساز خوب و حلالی برای اسانس‌ها و روغن‌ها می‌باشد همچنین دارای اثر قوام‌دهندگی در فرمولاسیون‌های دیگر شامل مواد سطحی است.

حالت فیزیکی: مایع شفاف یا نیمه جامد سفید

ثبات: در شرایط عادی پایدار است.

لوریل الکل اتوکسیل

ویژگی‌های لوریل الکل اتوکسیلات (لارت 4):

الکل‌های اتوکسیله‌شده می‌توانند از لحاظ خواص و کاربردهای مختلف متفاوت باشند زیرا مواد مورد استفاده در ساخت این محصولات از نظر ساختار و مقادیر مختلف می‌توانند متفاوت باشند. به عنوان مثال، الکل‌های چرب، که معمولاً از مواد طبیعی تهیه می‌شوند، بسته به گیاهی که از آن‌ها استخراج شده، می‌توانند ساختارهای مختلفی را ارائه دهند.
 
منابع طبیعی الکل‌های چرب شامل روغن نخل (روغن نارگیل و روغن هسته خرما)، روغن نارگیل و روغن کلزا است. هر یک از این منابع طبیعی در توزیع زنجیره‌های کربنی متفاوت است، و باعث ایجاد یک اتیوکسیلات الکل از الکل روغن نارگیل با یک الکل اتوکسیله‌شده ساخته شده از الکل روغن هسته خرما می‌شود.
 
لوریل الکل اتوکسیله (لارت 4) به عنوان یک عامل کف‌کننده و پاک‌کننده برای شامپوها و پاک‌کننده‌ها استفاده می‌شود. این ماده مناسب برای محصولات با ویسکوزیته بالا و محصولات pH پایین است. سورفکتانت‌های E.12 با نسبت 7-12 مول با الکل برای استفاده در مواد شوینده مناسب هستند. محصولات با نسبت‌های بالاتر امولسیفایر هستند. 3 عملکرد نماینده آن‌ها به عنوان عامل مرطوب‌کننده، مواد شوینده و امولسیفایر است.
 
اتیوکسیلات‌های الکلی نوعی از ترکیبات هستند که معمولاً در بسیاری از روش‌های صنعتی و بازارهای تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. لوریل الکل اتوکسیلات با مخلوط کردن و حل‌کردن روغن و آب با داشتن بخش‌های متضاد، ترکیب را تقویت می‌کنند.

تعدادی از کاربردهای آن:

 • شامپوها
 • تميز كننده‌هاي بدن
 • محصولات فرم‌دهنده
 • محصولات مراقبت از پوست
 • محصولات آرايشي و بو زداها

کاربرد لوریل الکل اتوکسیله:

اتوکسیلات‌های الکل در طیف گسترده‌ای از محصولات صنعتی و تجاری استفاده می‌شوند. از آنجا که این ترکیبات سورفاکتانت هستند، هر زمان که مواد روغنی با آب یا سطح تماس پیدا کنند، می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. الکل‌های حاوی اگزوکسیلات در بسیاری از خطوط محصولات تجاری و روش‌های صنعتی به عنوان مواد شوینده، مواد مرطوب‌کننده، امولسیفایرها و مواد شوینده استفاده می‌شوند.
 
اتوکسیلات‌های الکل در بسیاری از بازارها از جمله:
 • رنگ‌ها و روکش‌ها
 • آگروشیمیایی
 • مراقبت از منزل و شخصی
 • روغن و گاز
 • نظافت صنعتی و نهادی

در خدمت بسیاری از بازارها است. با توجه به تنوع فوق‌الذکر در خواصی که از ساختار یک ترکیب استفاده می‌شود، خط اتوکسیلات‌های الکلی می‌تواند بسیاری از خواص مختلف از جمله خواص شوینده عالی را ارائه دهد.

فـروش لوریل الکل اتوکسیلات (لارت 4):

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع مختلف را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند. این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود. قیمت‌های عرضه شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست