خرید سویملین

خرید سویملین

پیشگامان شیمی به عنوان یکی از بزرگترین واردکنندگان مواد اولیه دارویی با چندین دهه تجربه، ماده اولیه دارویی سویملین را با بالاترین و خالص‌ترین کیفیت برای چندین کاربرد در محصولات دارویی وارد می‌کند.سویملین یک آنالوگ کولینرژیک با فعالیت تحریک ترشح غده است.

سویملین به گیرنده‌های موسکارینی متصل شده و آن‌ها را فعال می‌کند، در نتیجه ترشحات غدد بزاقی و خروج عرق را افزایش می‌دهد. این آگونیست کولینرژیک همچنین باعث افزایش تن عضله صاف در دستگاه گوارش و ادرار می‌شود. سویملین به عنوان درمانی برای خشکی دهان ناشی از پرتودرمانی به سر و گردن در حال مطالعه است.

وزن مولکولی: 199.31

فرمول  مولکولی: C10H17NOS

خرید سویملین

کاربرد سویملین در زمینه دارویی و پزشکی

سویملین برای درمان علائم خشکی دهان به دلیل بیماری ایمنی خاص (سندرم شوگرن) استفاده می‌شود. سویملین متعلق به دسته ای از داروها است که به عنوان آگونیست های کولینرژیک شناخته می‌شوند. این عمل با تحریک اعصاب خاص باعث افزایش میزان بزاق تولیدی شما می‌شود و صحبت کردن و بلع را آسان تر و راحت تر می‌کند.

شما تولیدکننده گرامی، برای تهیه مواد اولیه دارویی، روی خرید مواد اولیه دارویی کلیک کنید.

مکانیسم عمل

آگونیست های موسکارینی مانند سویملین گیرنده های M1 و M3 موسکارینی را متصل و فعال می‌کنند. گیرنده های M1 در غدد ترشحی (غدد برون ریز مانند غدد بزاقی و عرق) رایج است و فعال شدن آن‌ها منجر به افزایش ترشح از غدد ترشحی می‌شود.

گیرنده های M3 در عضلات صاف و غدد زیادی وجود دارند که به تحریک ترشح در غدد بزاقی کمک می‌کنند و فعال شدن آن‌ها به طور کلی منجر به انقباض عضله صاف و افزایش ترشحات غده می‌شود. بنابراین، با افزایش دفع بزاق، علائم خشکی دهان برطرف می‌شود.

متابولیسم سویملین

در درجه اول کبدی، ایزوزیم های CYP2D6 و CYP3A4 مسئول متابولیسم سویملین هستند. تقریباً 5/44 درصد از دارو به سیس و ترانس سولفوکسید، 3/22 درصد به مزدوج اسید گلوکورونیک و 4 درصد به سویملین  N- اکسید تبدیل می‌شود. تقریباً 8٪ متابولیت ترانس سولفوکسید سپس به مخلوط اسید گلوکورونیک مربوطه تبدیل می‌شود.

اقدامات احتیاطی

بسیار مهم است که پزشک در بازدیدهای منظم پیشرفت شما را بررسی کند تا مطمئن شود این دارو به درستی کار می‌کند. برای بررسی اثرات ناخواسته ممکن است به آزمایش خون و ادرار نیاز باشد.اگر علائم شما در عرض چند روز بهبود نیافت یا اگر بدتر شدند، با پزشک خود مشورت کنید.این دارو ممکن است وضعیت بیماران مبتلا به بیماری قلبی یا مشکلات ریتم قلب را بدتر کند.

در صورت داشتن درد یا گرفتگی قفسه سینه، کاهش خروج ادرار، گشاد شدن رگ های گردن، خستگی مفرط، ضربان قلب نامنظم، تورم صورت، انگشتان، پاها یا پایین پاها، مشکل تنفس یا افزایش وزن، بلافاصله با پزشک خود مشورت کنید. همچنین ممکن است سرگیجه یا ضعف داشته باشید، یا ممکن است ضربان قلب سریع، تپنده یا ناهموار داشته باشید.

در صورت داشتن سرفه، مشکل تنفس، تنگی قفسه سینه یا هر نوع مشکل تنفسی با این دارو، بلافاصله به پزشک خود اطلاع دهید. این‌ها می‌تواند علائم یک مشکل جدی در ریه باشد.

این دارو ممکن است باعث تاری یا کاهش بینایی شود، به خصوص در شب و در بیمارانی که مشکلات چشمی دارند. تا زمانی که بدانید این دارو چه تاثیری روی شما دارد، رانندگی یا کار دیگری که می‌تواند خطرناک باشد انجام ندهید.

این دارو ممکن است باعث مشکلات کلیوی یا کیسه صفرا شود. در صورت داشتن حالت تهوع یا استفراغ شدید، سوء هاضمه، درد معده، خارش پوست، مدفوع به رنگ روشن، چشم یا پوست زرد، ادرار خونی یا کدر یا درد در کمر یا پهلو بلافاصله با پزشک خود مشورت کنید.

برای جلوگیری از کمبود آب، مقدار زیادی آب بنوشید، به خصوص اگر تعریق زیادی دارید.سایر داروها را مصرف نکنید، مگر اینکه با پزشک در مورد آن‌ها مشورت شده باشد. این شامل داروهای تجویز شده یا بدون نسخه (بدون نسخه (OTC)) و مکمل های گیاهی یا ویتامین است.

خرید سویملین

اثرات جانبی

تعریق، حالت تهوع، آبریزش بینی، گرگرفتگی، تکرر ادرار، سرگیجه، ضعف، اسهال و تاری دید ممکن است رخ دهد. در صورت تداوم یا بدتر شدن هر یک از این عوارض، سریعاً به پزشک یا داروساز خود بگویید.

این دارو ممکن است باعث افزایش اشک شود. اگر خشکی چشم دارید این می‌تواند مفید باشد. در صورت ایجاد مشکل در آبریزش چشم، به پزشک خود بگویید.

به یاد داشته باشید که پزشک این دارو را برای شما تجویز کرده است زیرا او قضاوت کرده است که سود شما بیش از خطر عوارض جانبی است. بسیاری از افرادی که از این دارو استفاده می‌کنند عوارض جانبی جدی ندارند.

در صورت بروز هر یک از این عوارض جانبی نادر اما جدی، بلافاصله به پزشک خود اطلاع دهید: ضربان قلب آهسته / سریع / نامنظم، لرزش (لرزش)، غش کردن، مشکلات ریوی (مانند افزایش خس خس / سرفه / بلغم)، تغییرات ذهنی / خلقی (مانند گیجی، تحریک)، درد شدید معده / شکم.

واکنش آلرژیک بسیار جدی به این دارو نادر است. با این حال، در صورت مشاهده علائم واکنش آلرژیک جدی، از جمله: بثورات پوستی، خارش / تورم (به خصوص صورت / زبان / گلو)، سرگیجه شدید، مشکلات تنفسی، فوراً به دنبال مراقبت پزشکی باشید.

خرید سویملین

تداخلات دارویی

اثرات برخی از داروها در صورت مصرف همزمان سایر داروها یا محصولات گیاهی می‌تواند تغییر کند. این می‌تواند خطر ابتلا به عوارض جانبی جدی را افزایش دهد یا ممکن است باعث شود داروها به درستی عمل نکنند.

این تداخلات دارویی ممکن است، اما همیشه اتفاق نمی‌افتد. پزشک یا داروساز شما اغلب می‌تواند با تغییر در نحوه استفاده از داروهای خود و یا با نظارت دقیق، از تداخلات جلوگیری کرده یا آن را مدیریت کند.

برای کمک به پزشک و داروساز خود در ارائه بهترین مراقبت، حتماً قبل از شروع درمان با این محصول، در مورد تمام محصولات مصرفی خود (از جمله داروهای تجویز شده، داروهای بدون نسخه و محصولات گیاهی) به پزشک و داروساز خود بگویید. در حالی که از این محصول استفاده می کنید، دوزهای دیگر داروهایی را که استفاده می‌کنید بدون تأیید پزشک خود شروع، متوقف یا تغییر ندهید.

برخی از محصولاتی که ممکن است با این دارو تداخل داشته باشند عبارتند از: بتا بلاکرها (مانند متوپرولول، آتنولول).سایر داروها می‌توانند بر روی حذف سویملین از بدن شما تأثیر بگذارند، که ممکن است بر عملکرد سویملین تأثیر بگذارد. به عنوان مثال می‌توان به سایمتیدین، ​​آمیودارون، ریتوناویر، فلوکستین و سایر موارد اشاره کرد.

سویملین ممکن است باعث شود داروهای دارای اثرات “خشک” (برخی از داروهای آنتی هیستامین، آنتی کولینرژیک مانند داروهای خاص برای آسم، مثانه بیش از حد فعال و پارکینسون) اثر کمتری داشته باشند. نمونه هایی از داروهای مبتلا شامل کلرفنیرامین، دیفن هیدرامین، آتروپین، آلکالوئیدهای بلادونا، ایپراتروپیوم و تولترودین تارتارات است. این داروها همچنین می‌توانند خشکی دهان را بدتر کنند و باعث می‌شوند که سموم سل کمتر کار کند.

برچسب روی تمام داروهای خود را بررسی کنید (مانند محصولات سرفه و سرماخوردگی) زیرا ممکن است حاوی موادی باشند که می توانند اثر خشک کنندگی داشته باشند. جزئیات بیشتر را از داروساز خود بخواهید.

خرید سویملین

آنچه که در مورد نگهداری و دفع دارو سویملین باید بدانیم؟

این دارو را در ظرفی که داخل آن قرار دارد، کاملاً بسته و دور از دسترس کودکان نگه دارید. آن را در دمای اتاق و به دور از گرما و رطوبت اضافی نگهداری کنید (نه در حمام).

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دفع شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و افراد دیگر نمی‌توانند آن‌ها را مصرف کنند. با این حال، نباید این دارو را به پایین توالت بریزید.در عوض، بهترین روش برای دفع داروهای خود از طریق برنامه برگشت دارو است.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ابراهیمی

  ازکجا باید تهیه کرد این دارو

  پاسخ
  • دکتر محمد رضا سلیمی

   سلام وقت بخیر
   عزیز متاسفانه ما فروشنده دارو نیستیم. و اطلاعاتی از محل تهیه آن نداریم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست