فروش پیریدوکسین

پیریدوکسین نوعی ویتامین B6 با متانول 4 و یک محلول در آب است که به طور طبیعی در بسیاری از غذاها مانند گوشت، مرغ، آجیل، غلات کامل، موز و آووکادو وجود دارد.

همان‌طور که از طبقه‌بندی آن به عنوان یک ویتامین آشکار است، ویتامین B6 شامل مواد مغذی اساسی برای عملکرد طبیعی بسیاری از سیستم‌های بیولوژیکی در بدن می باشد.

کاربرد ویتامین پیریدوکسین:

  • پیریدوکسین (ویتامین B6) برای جلوگیری یا درمان مقادیر کم ویتامین B6 در افرادی که مقدار کافی ویتامین را از رژیم‌های غذایی خود دریافت نمی‌کنند، استفاده می‌شود.
  • از نظر پروتئین، چربی، متابولیسم کربوهیدرات‌ها، ایجاد گلبول‌های قرمز و انتقال‌دهنده‌های عصبی بسیار مهم است.
     ممکن است باعث بهبود روحیه و کاهش علائم افسردگی شود. ویتامین B6 در تنظیم خلق و خو نقش مهمی دارد. دلیل این امر اینست که ویتامین B6 برای ایجاد انتقال‌دهنده‌های عصبی که تنظیم‌کننده عواطف هستند از جمله سروتونین‌، دوپامین و اسید گاما آمینوبوتیریک ضروری است.
  • باعث تقویت سلامت مغز و کاهش خطر آلزایمر می‌شود. ویتامین B6 ممکن است در بهبود عملکرد مغز و جلوگیری از بیماری آلزایمر نقش داشته باشد.
  • به دلیل نقش آن در تولید هموگلوبین، ویتامین B6 ممکن است در پیشگیری و درمان کم‌خونی مفید باشد. هموگلوبین پروتئینی است که اکسیژن را به سلول‌های شما منتقل می‌کند. وقتی هموگلوبین کم دارید، سلول‌ها اکسیژن کافی دریافت نمی‌کنند. در نتیجه ممکن است، دچار کم‌خونی شوید و احساس ضعف یا خستگی کنید.
  • ممکن است در درمان علائم PMS مفید باشد، پیریدوکسین برای درمان علائم سندرم قبل از قاعدگی یا PMS از جمله اضطراب، افسردگی و تحریک‌پذیری استفاده شده است.
  • ممکن است به درمان حالت تهوع در دوران بارداری کمک کند. ویتامین B6 برای چندین دهه برای درمان تهوع و استفراغ در دوران بارداری استفاده شده است.
  • پیریدوکسین ممکن است مانع از گرفتگی عروق شده و خطر بیماری قلبی را به حداقل می‌ساند.
  • پیریدوکسین باعث تقویت سلامت چشم و جلوگیری از بیماری‌های چشم می‌شود.

فروش پیریدوکسین:

پیریدوکسین در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد، ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول پیریدوکسین مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست