خرید پارا فنیلن دی آمین

خرید پارا فنیلن دی آمین

خرید پارا فنیلن دی آمین که در تولید رنگ مو در فرمولاسیون محصولات آرایشی استفاده می شود در درام های 25 کیلویی صورت می گیرد.

پارا فنیلن دی آمین چیست؟

پارا فنیلن دی آمین یا PPD ماده ای است که در محصولات رنگ مو استفاده می شود. این ماده به عنوان عامل رنگ آمیزی در بیشتر رنگهای مو استفاده می شود. همچنین گاهی اوقات در خال کوبی موقت نیز استفاده می شود.

هنگامی که در رنگهای جعبه ای استفاده می شود با یک ماده اکسید کننده مخلوط می شود. متاسفانه هنگامی که PPD اکسید شده می تواند باعث واکنش های آلرژیک برای کسانی شود که آلرژی PPD را تجربه می کنند.

خلاصه:

پارا فنیلن دی آمین
کاربرد: به رنگ آمیزی مو کمک می کند.

نه چندان خوب: می تواند در برخی افراد واکنش های آلرژیک و تحریک ایجاد کند.

برای چه کسانی؟ همه انواع پوست به جز آنهایی که حساسیت مشخصی به آن دارند.

مواد تشکیل دهنده: با اکثر مواد سازنده فرمولاسیون به خوبی کار می کند.

ایمنی: اگر به PPD حساسیت دارید گزینه های دیگری برای این ماده وجود دارد.

حساسیت به رنگ مو گرچه غیر معمول است اما می تواند جدی باشد. آلرژی به رنگ مو می تواند به صورت سوزش در پوست سر ، تاول زدن ، تورم پوست سر یا در مناطق دیگر که رنگ را لمس نکرده اند ، از جمله دست،صورت یا پا باشد. رنگ های مو تیره مانند رنگ سیاه یا قهوه ای اغلب حاوی غلظت بالاتری از PPD هستند.

مزایای خرید پارا فنیلن دی آمین چیست؟

PPD ماده رنگی در برخی از رنگهای مو است. رنگ مو با استفاده از ماده ای مانند آمونیاک برای باز شدن لایه های مو کار می کند تا رنگ بتواند به شافت مو دسترسی پیدا کند. سپس مواد روشن کننده مانند دکلره باعث روشن شدن موها می شود و باعث می شود مواد رنگی مانند PPD در موها گیر کنند.

آیا پارا فنیلن دی آمین بی خطر است؟

طبق نظر متخصصان بررسی لوازم آرایشی و بهداشتی ، گروهی مسئول ارزیابی ایمنی مواد مراقبت از پوست و مواد آرایشی هستند. در بررسی خود ، آنها اشاره کردند که PPD برای استفاده در غلظت ها و مصارف فعلی آن بی خطر است.

اگرچه در هنگام استفاده از PPD خطر واکنش آلرژیک وجود دارد اما غیر معمول است و در صورت بروز واکنش گزینه های دیگری وجود دارد.

منبع:

thedermreview

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست