فروش روغن پرتقال

خرید روغن پرتقال

روغن‌های اساسی روغن‌های غلیظی هستند که از گیاهان به دست می‌آیند. چندین نوع روغن از گونه مرکبات از جمله پرتقال، لیمو و گریپ‌فروت تولید می‌شود. روغن پرتقال از لایه‌بردار پرتقال شیرین، مرکبات sinensis استخراج می‌شود. این کار با روشی به نام پرس سرد انجام می‌شود.

روغن پرتقال محصولی است که به وسیله مکانیکی از میوه‌های تازه و رسیده حاصل می‌شود. استخراج شامل یک سوراخ اولیه و سانتریفیوژ بعدی برای جداسازی فاز نفت و آب است. مؤلفه‌ای که در تهیه آب میوه‌ها، شهدها، نوشابه‌ها و انواع دیگر نوشیدنی‌ها استفاده می‌شود. همچنین در  صنایع دارویی، آرایشی، مواد غذایی و تمیز کننده محصولات استفاده می‌شود.

ترکیبات داخل روغن پرتقال با هر روغن استخراج‌شده‌ی دیگر متفاوت است. تنوع ترکیب در نتیجه تغییرات منطقه‌ای و فصلی و همچنین روشی که برای استخراج استفاده می‌شود اتفاق می‌افتد. چند صد ترکیب با طیف‌سنجی جرمی کروماتوگرافی-گازی شناسایی شده است. بیشتر مواد موجود در روغن متعلق به گروه ترپن است که لیمونن ماده اصلی آن است. الکل‌های هیدروکربن آلیفاتیک زنجیره‌ای بلند و آلدهیدها مانند 1-اکتانول و اوکتانال دومین گروه مهم مواد هستند.

تاریخچه روغن پرتقال:

روغن ضروری پرتقال تاریخ خود را در بین نسل‌های گذشته ردیابی می‌کند. تا سال 314 قبل از میلاد، این میوه ذکر شده در تاریخ ادبیات چین است. درختان پرتقال برای اولین بار در سال 2500 قبل از میلاد در چین رشد یافتند. از طرف دیگر، پرتقال شیرین در هند سرچشمه گرفت.

در قرن 11th، این روغن به ایتالیا معرفی شد و مردم شروع به استفاده از آن‌ها به عنوان دارو کردند. بازرگانان پرتغالی و ایتالیایی پرتقال هندی را به منطقه مدیترانه معرفی کردند و در سال 1646، در اروپا رشد گسترده‌ای پیدا کردند. چند مسافر اسپانیایی پرتقال را به آمریکا معرفی کردند.

سفر بزرگ کریستوفر کلمب در طول یکی از سفرهای خود در Hispaniola (1493) دانه‌های پرتقال را به خانه برگرداند. و امروز، درختان پرتقال رکورد دار بشترین درختان زراعی جهان را دارند. آن‌ها در سال 1565 به مکزیک، آمریکای جنوبی و فلوریدا آورده شدند. در سال 1549، کاهنان Jesuit درختان پرتقال شیرین را برای غذا پرورش دادند. محبوبیت درختان پرتقال بین سال‌های 1707 تا 1710 به آریزونا رسید. اولین درخت پرتقال در سال 1769 در کالیفرنیا جوانه زد. در سال 1841، باغ تجاری پرتقال تأسیس شد.

کاربردهای روغن پرتقال

روغن پرتقال حاوی 80-95٪ D-Limonene است، یک حلال و دفع‌کننده سمی طبیعی و غیر سمی با هزاران مورد استفاده عملی است. همچنین حاوی یک سورفاکتانت نارگیل غیر یونی است که می تواند پخته شود.هزاران مورد از کاربردهای عملی. روغن پرتقال یک حلال طبیعی بسیار متنوع و قدرتمند است. برای از بین بردن کثیفی، گریس، روغن، مواد غذایی، بو، جوهر، چسب، مداد، صابون و غیره از روغن‌پرتقال استفاده کنید.

از این روغن میتوان تقریباً در هر سطحی برای از بین بردن لکه‌ها و خاک استفاده کنید. برای تمیز کردن فلز، شیشه، گرانیت، چینی، کاشی، آجر، بتون، گچ، لاستیک، پلاستیک و موارد دیگر از روغن نارنج استفاده کنید.

یکی از خواص روغن پرتقال این است که به عنوان یک ضد افسردگی عمل می‌کند و به شما کمک می‌کند تا حتی در یک روز بد احساس نشاط کنید. روغن پرتقال به شما در خشک‌کردن پوست‌های روغنی کمک می‌کند که می‌تواند به شما در کاهش آکنه کمک کند، علاوه بر این دارای خواص ضد عفونی‌کننده‌ای است که باعث از بین رفتن باکتری‌های آکنه می‌شود.

آلرژی هنگامی ایجاد می‌شود که ذرات کوچکی از آلرژن‌ها مانند اسپورهای قالب، گرد و غبار یا گرده‌ها را استنشاقی کرده و آستر معابر بینی را تحریک می‌کند، باعث می‌شود بدن شما واکنش نشان دهد و منطقه ملتهب شود. روغن پرتقال می‌تواند تورم ناشی از آلرژی را تسکین دهد زیرا به عنوان یک ضد التهاب عمل می‌کند و به بهبود جریان خون به منطقه کمک می‌کند.

فروش روغن پرتقال

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع آرایشی و دارویی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند. این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

۰۹۱۹۵۳۸۰۵۷۲

درخواست مشاوره مواد شیمیایی
درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست