فروش گلوکونات منیزیم پودری

فروش پودر گلوکونات منیزیم

نوع محصول: مواد اولیه / عصاره

رده محصول: محصول معمولی

زیر رده: مواد غذایی و مواد شیمیایی

دسته بندی محصول: پودرهای RM معمولی

شناسه محصول :5-91-3632

فرمول شیمیایی : C12h22MGO14 . 2H2O

محتوای مواد فعال: 98٪ ~ 102٪

شکل ظاهری: پودر کریستالی سفید.

وزن مولکولی: 450.61

ارگانولپتیک: بی بو و طعم تلخ.

حلالیت: بدون ناخالصی به راحتی در آب گرم و کمی در اتانول حل می شود.

خواص: تقویت کننده منیزیم آلی خوبی است. در داخل بدن به منیزیم و اسید گلوکز هضم می شود که در تمام متابولیسم انرژی دخالت دارد و بیش از 300 سیستم آنزیمی را فعال می کند. بنابراین می تواند به راحتی در بدن هضم و جذب شود.

نوع بسته بندی: 25.00 کیلوگرم

گلوکونات منیزیم چیست

منیزیم گلوکونات یک افزودنی غذایی است که به عنوان یک تقویت کننده ارگانیک منیزیم استفاده می شود. این محصول به صورت پودر کریستالی سفید رنگ و بدون بو و طعم تلخ می باشد. به راحتی در آب گرم و کمی در اتانول حل می شود. گلوکونات منیزیم در غذاها، نوشیدنی ها، محصولات لبنی، آرد و محصولات غذایی استفاده می شود.

کاربرد منیزیم گلوکونات

گلوکونات منیزیم را می توان به عنوان یک مکمل غذایی و به عنوان یک ماده مغذی استفاده کرد. استفاده از این محصول در صنایع دارویی رایج است. منیزیم نقش حیاتی در تنظیم فعالیت عصبی عضلانی قلب دارد، قند خون را به انرژی تبدیل می کند و برای متابولیسم مناسب کلسیم و ویتامین C ضروری است. پودر منیزیم گلوکونات USP یک محصول پودر سفید یا مایل به سفید است.

خرید گلوکونات منیزیم پودری

شرکت مهندسی پیشگامان شیمی یک وارد کننده پودر منیزیم گلوکونات دی هیدرات مش 80 USP گرید و متخصص پیش میکس ها و تقویت کننده های تغذیه معدنی از چین است. ما به یکی از حامیان اصلی در زمینه تقویت تغذیه و مکمل های غذایی تبدیل شده ایم. برخی از محصولات ما عبارتند از زینک لاکتات، کلسیم مالات، پیروفسفات فریک و گلوکونات منیزیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست