فروش سولفات فریک

خرید سولفات فریک

سولفات فریک جامد بلوری یا پودر سفید خاکستری است که برای محیط زیست خطرناک است. باید اقدامات فوری برای محدود کردن گسترش آن به محیط انجام شود. این ماده برای تصفیه آب و به عنوان یک تهویه‌کننده خاک استفاده می‌شود. آهن (III) سولفات (غیر قابل شمارش) نمک بلورین آهن سه‌گانه و اسید سولفوریک است با فرمول شیمیایی Fe2 (SO4) 3.

آهن (3+) هیدرات سولفات یک هیدرات است که فرم منو هیدرات آهن (3+) سولفات است. این شامل آهن (3+) سولفات است.آهن (III) سولفات (یا سولفات فریک)، ترکیب شیمیایی با فرمول Fe2 (SO4) 3 است. معمولاً زردرنگ و محلول در آب است. انواع هیدرات نیز شناخته شده است. راه‌حل‌ها در رنگ‌رزی به عنوان یک ماده معدنی مورد استفاده قرار می‌گیرند و به عنوان یک ماده انعقاد برای ضایعات صنعتی استفاده می‌شود. همچنین در رنگ‌دانه‌ها و حمام‌ها برای آلومینیوم و فولاد استفاده می‌شود. 

آهن (3+) سولفات ترکیبی از آهن و سولفات است که نسبت آهن (3+) به یون‌های سولفات 3: 2 است. این نقش به عنوان کاتالیزور است. این یک سولفات فلزی و یک مولکول آهن است. این ماده شامل آهن (3+) است.

  •  فرمول مولکولی: Fe2O12S3
  • توده مولار: 399878
  •  ظاهر: آهن (III) هیدرات سولفات
  •  نقطه‌ذوب: 480 درجه سانتی‌گراد
  • نقطه‌جوش: در دسترس نیست
  • حلالیت: کمی محلول در آب است 

سولفات آهن سه‌گانه ترکیب شیمیایی با فرمول Fe2 (SO4) 3 است. ماده ای زردرنگ و یک نمک کریستال رامبنی و محلول در آب در دمای اتاق است که در رنگ‌رزی استفاده می‌شود و به عنوان یک ماده منعقدکننده برای ضایعات صنعتی استفاده می‌شود. همچنین در رنگ‌دانه‌ها و تولید برای آلومینیوم و فولاد استفاده می‌شود. 

فروش سولفات فریک

فروش سولفات فریک در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول سولفات فریک مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست