روغن پریلا

خرید روغن پریلا

اگر به دنبال یک گیاه روغنی عالی هستید، خرید روغن پریلا بهترین گزینه است. روغن پریلا خواصی دارد که در میان روغن‌های گیاهی مناسب شناخته می‌شوند. این روغن از گیاهی گرفته می‌شود که در بخش‌های خاصی از آسیا رشد می‌کند. همچنین شمال آمریکا شرایط مناسبی برای رشد این گیاه دارد.

شما تولید کنندگان لوازم آرایشی، بهداشتی و درمانی می‌توانید از این محصول شگفت‌انگیز در تولیدات خود استفاده کنید. عصاره و روغن این محصول به روش استخراج سرد گرفته می‌شوند. این روش بهترین روش تولید روغن‌های گیاهی می‌باشد. اگر به دنبال این هستید که بهترین روغن گیاهی پریلا را خریداری کنید، می‌توانید به سراغ پیشگامان شیمی بیایید. این شرکت سالیان سال است که در زمینه توزیع روغن‌های گیاهی فعالیت می‌کند.

قیمت روغن پریلا و هر آنچه که باید بدانید

برخی از روغن‌ها مناسب آشپزی و پخت و پز هستند. برخی از روغن‌ها نیز مناسب آشپزی و پخت و پز هستند اما بهتر است از آن‌ها استفاده نشود. روغن ذرتی که برای آشپزی استفاده می‌شود بهتر است با روغن‌های دیگری جایگزین شود.گیاه پریلا یک گیاه با ساقه‌های بلند است که در مناطق خاصی از آسیا همچون چین، هند، کره و ژاپن تولید می‌شود. در آمریکای شمالی نیز این گیاه را می‌توان یافت. از نام‌های دیگر گیاه پریلا می‌توان به نعنای بنفش، ریحان چینی و کولئوس وحشی اشاره کرد. این گیاه سالیان سال است که در کشورهای مختلف به کار گرفته می‌شود.

دانه‌های این گیاه را برای تبدیل شدن به روغن می‌چینند و بدون اینکه دست با آن‌ها تماس گیرد، آن‌ها را تفت می‌دهند. برای تهیه روغن پریلا لازم است دانه‌های بو داده شده را به روش سرد فشرده کنید. این روغن طعم مناسبی دارد. از این رو برای کاربردهای آشپزی یک گزینه عالی به شمار می‌رود. دانه‌های این گیاه زمانی که به روغن دهی می‌افتند، طعم آجیلی خوشمزه‌‌ای به روغن می‌دهند. اما مهم‌ترین دلیلی که از این روغن در آشپزی و محصولات فرآوری شده استفاده می‌شود طعم آن نیست. بلکه خواصی است که این روغن دارد.

فروش روغن پریلا و آلرژی

عصاره برگ گیاه پریلا یک انتخاب عالی برای افرادی است که به مواد مختلف آلرژی دارند. تحقیقات سال ۲۰۱۳ نشان می‌دهد عصاره این محصول می‌تواند منجر به توقف فعالیت‌های شیمیایی منجر به آلرژی کمک کند. برخی از تحقیقات عنوان می‌کنند روغن این محصول نیز همانند عصاره آن می‌توانند به درمان آلرژی کمک کنند. این در حالی است که در صورتی که در ترکیب کرم مناسبی از این محصول استفاده کنید، می‌تواند به کاهش التهاب نیز کمک کند.

بیماری‌های مرتبط با دستگاه تنفسی نیز می‌توانند با روغن پریلا امید به بهبودی داشته باشند. البته برخی از بیماری‌ها هنوز موردبرسی قرار نگرفته اند. اما تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۰ صورت گرفته است نشان می‌دهد این روغن روی بیماری آسم تاثیر می‌گذارد. بیماری آسم ناشی از ترکیباتی است که در جریان هوا ورودی و خروجی بدن دیده می‌شوند. کنترل این جریان‌ها می‌تواند به درمان آسم منجر شود.

طی تحقیقات قبلی که روی مواد دیگر صورت گرفته است، می‌توان گفت ترکیبات امگا ۳ می‌توانند به خطر ابتلا به بسیاری از سرطان‌ها از جمله سرطان روده بزرگ را بهبود بخشند. خرید روغن پریلا یکی از روغن‌های گیاهی است که درصد بالایی از امگا ۳ در آن یافت می‌شود. شاید روغن ماهی را منبع امگا ۳ بدانید. اما باید در نظر داشته باشید که بسیاری از روغن‌های گیاهی دیگر همانند پریلا امگا ۳ بیشتری در خود دارند.

این روغن در کنار مقادیر بالای امگا ۳، مقادیر بالایی از اسیدهای چرب غیراشباع امگا ۶ و ۹ را نیز دارند. این روغن می‌تواند به بسیاری از اندام‌های داخلی بدن همچون قلب و عروق و بیماری‌هایی همچون روماتوئید و آرتریت روماتوئید کمک کند.

پخت و پز با روغن پریلا

استفاده از روغن‌های گیاهی مزایای بسیاری دارد. اما مهم‌ترین مزیتی که اکثر این روغن‌ها دارند این است که شما را از مصرف مکمل‌های اسیدهای چرب آزاد می‌کنند. این روغن را می‌توان به عنوان یک روغن سرخ کردنی عالی استفاده کرد. به طوری که سالیان سال است کره‌‌ای‌ها از این ماده برای سرخ کردن موادغذایی استفاده می‌کنند.

همچنین این محصول را می‌توان برای سالاد استفاده کرد. طعم فوق العاده و به قولی آجیلی این محصول موجب شده بتوان از آن برای سالاد استفاده کرد. این روغن مزایای بسیاری دارد که موجب شده از آن در آشپزی استفاده کرد. اما توجه داشته باشید استفاده بیش از اندازه از این روغن می‌تواند موجب مسمومیت ریوی شود.

این روغن محصولی است که ماندگاری چندان زیادی ندارد. زمانی که آن را برای پخت و پز و به صورت خالص خریداری می‌کنید، باید تا حداکثر یک سال بعد از آن استفاده کنید. این محصول در ترشی‌ها و شوری‌های کره‌‌ای زیاد استفاده می‌شود. از جمله بخش‌های دیگر این گیاه که در پخت و پز کره‌‌ای استفاده می‌شود می‌توان به خود برگ‌ها و ساقهٔ گیاه اشاره کرد.

اسیدهای چرب امگا ۳ در روغن پریلا

این اسیدها مزایای بسیاری دارند. از جمله این مزایا می‌توان به بهبود وضعیت التهاب و‌تری گلیسیرید خون اشاره کرد. همچنین این محصول خطر زوال عقلی را در افراد مسن کاهش می‌دهد. طی مطالعاتی که روی بیست شرکت کننده سن بالا وجود دارد می‌توان گفت این محصول می‌تواند باعث EPA و DHA در خون شود. همچنین میزان ALA را در مدت زمان طولانی افزایش می‌دهد.هر قاشق غذاخوری از این محصول می‌تواند چیزی در حدود ۹۰۰۰ میلی گرم اسیدهای چرب را در خود جای داده باشد. تمام این میزان نیز مربوط به امگا ۳ می‌باشد.

برای داشتن بیشترین چربی امگا ۳ راه‌های بهتری به جز مصرف به صورت روغن وجود دارد. این روغن می‌تواند به صورت قرص در اختیار نیازمندان به امگا ۳ قرار گیرد. همچنین امگا ۳ می‌تواند به درمان زخم‌های عمیق کمک کند. از این رو از روغن پریلا در محصولات بهبود دهنده زخم و پانسمان استفاده می‌شود.این روغن می‌تواند به راحتی اکسید شده و به درمان مشکلاتی که رادیکال‌های آزاد ایجاد می‌کنند کمک کند. از این رو از آن می‌توان در محصولات آرایشی بهداشتی نیز استفاده کرد.

روغن پریلا در صنعت

این روغن خواص خشک کنندگی دارد. از این رو برای محصولاتی که نیاز است به سرعت رطوبت خود را از دست بدهند بسیار مناسب به نظر می‌رسد. از جمله کاربردهایی که به دلیل خشک کنندگی از آن استفاده شده است می‌توان به تولید لاک، رنگ، جوهر و پوشش‌های ضد آفتاب اشاره کرد.

همچنین این روغن در تهیه پوشش‌های ضد آب برای پارچه‌ها و کتاب‌ها استفاده می‌شود. این روغن به جز خواص خشک کنندگی خواص دیگری نیز دارد که آن را مناسب استفاده‌های صنعتی کرده است. این روغن یک سوخت رسان طبیعی نیز می‌باشد. به طوری که تا سال‌های قبل از قرن شانزدهم از این محصول برای سوخت چراغ استفاده می‌شده است.این روغن می‌تواند یک جایگزین مناسب صنعتی برای روغن کتان به حساب آید. چرا که اکثر ویژگی‌های مناسب صنعت این دو روغن یکسان می‌باشد.

خرید روغن پریلا که روغنی است که حتی اگر از دانه‌های آن روغن بگیرید، باز هم تفاله‌های آن را می‌توان استفاده کرد. در صنعت از تفاله‌های این گیاه به عنوان کود یا خوراک دام استفاده می‌شود.روغن پریلا یک انتخاب عالی برای افرادی است که می‌خواهند لاک یا دیگر لوازم آرایشی و غذایی مفید را تولید کنند. شما عزیزان می‌توانید این محصول را با یک تماس از ما سفارش دهید. پیشگامان شیمی آماده است بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را به شما ارائه کند.

منابع: Healthy Cooking: Perilla Oil

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست