سرامید

خرید پودر سرامید

شرکت پیشگامان شیمی واردکننده مواد اولیه آرایشی بهداشتی اقدام به فروش پودر سرامیدهای 99% خالص ایمن، استخراج‌شده از سلول‌های گیاهی می‌کند. توصیه می‌شود از سرامیدها به‌همراه کلسترول NF و اسیدهای چرب طبیعی با نسبت کلسترول 3: 1: 1، سرامیدها و اسیدهای چرب آزاد استفاده شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید پودر سرامید به صورت عمده با ما تماس بگیرید.

خرید پودر سرامید

خرید پودر سرامید که نوعی لیپید است که در بافت پوست به وفور یافت می‌شود، جایی که هم عملکرد ساختاری و هم سیگنالینگ را اعمال می‌کند. عملکرد ساختاری آن شامل حفظ عملکرد سد و حفظ محتوای آب و از این رو یکپارچگی پوست است. عملکرد سیگنالینگ آن شامل تنظیم تکثیر، تمایز و آپوپتوز سلول‌ها است. سرامیدها برای درمان بیماری‌های پوستی که در نتیجه اختلال در عملکرد مانع ایجاد شده‌اند، مانند درماتیت آتوپیک، درماتیت تماسی تحریک‌کننده / آلرژیک، و پوست پیر مورد استفاده قرار گرفته‌اند و ممکن است از آن‌ها در برابر سرطان پوست نیز استفاده شود. سرامیدهای استخراج شده از سلول‌های گیاهی از نظر ایمنی و سمیت برتر هستند و هم اکنون در حال کشف هستند.

قیمت سرامید

قیمت سرامید که جز اصلی لیپیدها در میان سلول‌های جانبی‌ترین کوتیکول در پوست انسان است را از طریق تماس با کارشناسان ما دریافت کنید. این یک ماده چربی محلول در آب است. ساختار آن مشابه ساختار ماده‌ای است که لایه کوتیکول پوست را تشکیل می‌دهد. می‌تواند به سرعت به داخل پوست نفوذ کرده و با آب موجود در لایه کوتیکول ترکیب شود و سپس یک ساختار شبکه ایجاد کند که رطوبت را قفل می‌کند. در حال حاضر، به عنوان یک مرطوب‌کننده، فروش سرامید استخراج شده از جوانه گندم عمدتاً در محصولات آرایشی استفاده می‌شود.

فروش سرامید

جوانه گندم یکی از اجزای مهم گندم است. محتوای آن در گندم حدود 2.5٪ وزن است، اما ارزش غذایی آن حدود 97٪ از کل دانه را تشکیل می‌دهد. جوانه گندم سرشار از انواع ویتامین‌ها، پروتئین‌ها، اسید لینولئیک، روغن‌ها و تعداد زیادی از عناصر معدنی است. در آن ویتامین E زیاد است. بنابراین، جوانه گندم “انبار ویتامین E طبیعی” نیز نامیده می‌شود. جوانه گندم حاوی مواد مغذی فراوان و عناصر فعال بیولوژیکی است که بدن انسان واقعاً به آن‌ها احتیاج دارد. از ارزش غذایی و ارزش پزشکی خوبی برخوردار است.

این ماده به عنوان یک منبع طبیعی تغذیه غذایی توسط جهان شناخته شده است. از جوانه گندم می‌توان به عنوان یک افزودنی غذایی در خرید مواد اولیه غذایی استفاده کرد. و عصاره‌های مختلف آن نیز به طور گسترده‌ای در صنایع بهداشتی، دارویی و آرایشی استفاده می‌شود. فروش Ceramide استخراج شده از جوانه گندم اثر مرطوب‌کنندگی خوبی دارد. این ماده به عنوان ماده مؤثره گیاهی فعال به مواد آرایشی افزوده شده است.

چرا باید به سرامید اهمیت دهید؟

یکی از مهم‌ترین عوامل در خرید محصولات مراقبت از پوست صرف وقت برای تحقیق در مورد مواد تشکیل‌دهنده آن‌ها است. و اگر پوستی خشک، پوسته پوسته یا خارش‌دار دارید، ممکن است قبلاً شنیده باشید که محصولات مراقبت از پوست Ceramideها می‌توانند بخشی اساسی از کیت مراقبت از پوست شما باشند.

سرامیدها ممکن است به اندازه سایر مواد مؤثر در مراقبت از پوست مانند رتینول و کلاژن شناخته شده نباشند، اما نقش مهمی در حفظ سلامت پوست دارند. به عنوان مثال، موارد مراقبت از پوست Ceramideها می‌توانند به درمان چندین مشکل مختلف پوستی کمک کنند، به خصوص اگر به آبرسانی بدن علاقه دارید.

اگر می‌خواهید مواردی را به کیت مراقبت از پوست فعلی خود اضافه کنید که حاوی این ماده باشد، مهم است که بدانید عملکرد آن و نقشی که در بهبود پوست آسیب‌دیده بازی می‌کند. محصولات مراقبت از پوست سرامیدها توسط هر کسی قابل استفاده است و به طور گسترده و بدون نسخه پزشک در دسترس است.

سرامید چیست؟

قبل از استفاده از محصولات مراقبت از پوست Ceramide، احتمالاً می‌خواهید بدانید که سرامیدها چیستند و چگونه کار می‌کنند. سرامیدها به طور طبیعی در بدن رخ می‌دهند و یکی از 9 لیپیدی هستند که در اپیدرم پوست، بالاترین لایه‌های پوست وجود دارند. لیپیدها گروهی از ترکیبات هستند که شامل چربی، موم، روغن، برخی ویتامین ها و هورمون‌ها هستند.

سرامیدها در واقع بخشی از زیر گروه لیپیدها به نام اسفنگولیپیدها هستند. سرامیدها مانند ملات بین آجر عمل می‌کنند، آن‌ها به مهر و موم شدن رطوبت همراه با سلول‌های پوست موجود در بالاترین لایه های پوست کمک می‌کنند. این برای سلامت پوست بسیار مهم است زیرا آن‌ها بخشی از مانع طبیعی پوست هستند.

مانع طبیعی پوست شامل تعدادی روغن، آمینو اسید، اسیدهای چرب و کلسترول است. این مانع به محافظت از پوست در برابر آسیب، باکتری‌ها و مواد آلرژی‌زا و همچنین کاهش اتلاف آب از پوست یا از دست دادن آب ترانسپیدرمال کمک می‌کند. از دست دادن آب ترانسپیدرمال یا TEWL به فرایند از دست رفتن آب به هوا از پوست گفته می‌شود. این اغلب در انواع خشکی پوست، پیر شدن پوست یا پوستی آسیب دیده یا به خطر افتاده است.

به عنوان بخشی از مانع طبیعی پوست، Ceramideها به جلوگیری از از دست رفتن رطوبت اپیدرم یا لایه بالایی پوست کمک می‌کنند. هنگامی که افراد خشکی پوست را تجربه می‌کنند، اغلب به دلیل از بین رفتن سرامیدهای موجود در پوست است که همچنین می‌تواند باعث خارش، پوسته پوسته شدن، لایه‌برداری و جرم‌گیری شود. استفاده از محصولات مراقبت از پوست سرامیدها ممکن است به جای چربی‌هایی که به دلیل خشکی مزمن، عوامل محیطی، پیری و آسیب پوستی ناشی از برخی شرایط پوستی از بین رفته‌اند، کمک کند.

چه کسی باید از سرامید استفاده کند؟

اکثر انواع پوست می‌توانند از استفاده از سرامیدها بهره‌مند شوند، با این وجود پوست خشک، پوست آسیب دیده یا پوست پیر می‌تواند بیشترین سود را داشته باشد.

  • افراد سالخورده

مطالعات نشان داده است که در سن 30 سالگی احتمالاً 40٪ از سرامیدهای طبیعی پوست خود را از دست داده اید، این در 40 سالگی به 60٪ افزایش می یابد و با افزایش سن بیشتر می‌شود. این بخشی از دلیلی است که باعث می‌شود بسیاری از افراد در این سنین دچار تغییر در خشکی پوست خود شوند. کاهش تعداد سرامیدهای تولید شده طبیعی می‌تواند توانایی پوست در نگه داشتن آب و حفظ عملکرد سالم را کاهش دهد.

  • افراد دارای پوست آسیب دیده

یکی دیگر از دلایل اصلی این که ممکن است نیاز به کمی کمک بیشتر از سرامیدها پیدا کنید این است که ممکن است پوست شما آسیب ببیند یا به خطر بیفتد. پوست آسیب دیده یا آسیب دیده اغلب به آسیب رسیدن به مانع طبیعی پوست اشاره دارد. این می‌تواند از طریق لایه‌برداری بیش از حد، استفاده بیش از حد از مواد فعال، حساسیت یا برخی بیماری‌های پوستی مانند اگزما رخ دهد. آسیب رسیدن به مانع طبیعی پوست می‌تواند پوست را بسیار حساس و خشک کند.

  • پوست خشک

خشکی پوست می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد و دلایل مختلفی داشته باشد. شما می‌توانید پوستی خشک مستعد آکنه داشته باشید، یا پوستی خشک داشته باشید که به دلیل افزایش سن بدتر می‌شود. سرامیدها ممکن است به حمایت از خشکی پوست کمک کرده و از از بین رفتن و آسیب بیشتر آب جلوگیری کنند.

سرامیدها برای پوست چه می‌کنند؟

اگر می‌خواهید از یک محصول مراقبت از پوست Ceramide استفاده کنید، ابتدا باید درک کنید که آن‌ها چه نوع موضوعات مراقبت از پوست را درمان می‌کنند تا بتوانید یکی از مؤثرترین‌ها را انتخاب کنید. به عنوان مثال، بسیاری از مطالعات نشان داده است که افرادی که از اگزما رنج می‌برند، باعث قرمزی، لایه‌برداری و پوسته پوسته شدن پوست می‌شوند و کسانی که از پسوریازیس رنج می‌برند، که پوسته‌های خشک، خارش‌دار و ضخیمی روی پوست دارد.

  • مانع طبیعی پوست را بازیابی می‌کند

کاهش تعداد سرامیدهای تولید شده به طور طبیعی ممکن است بر عملکرد مانع طبیعی پوست و توانایی آن در محافظت از پوست و مرطوب نگه داشتن پوست تأثیر بگذارد. با استفاده از محصولات Ceramide می‌توان به سلامت مانع طبیعی پوست، بهبود رطوبت، انعطاف‌پذیری و جلوگیری از پوسته پوسته شدن کمک کرد.

  • مرطوب

سرامیدها به حمایت از سلامت مانع پوست کمک می‌کنند. هنگامی که پوست از یک مانع پوستی سالم برخوردار است به حفظ رطوبت پوست و جلوگیری از هدر رفتن آب کمک می‌کند. از دست دادن آب یا از دست دادن آب ترانسپیدرمال دلیل اصلی خشکی یا کم آبی پوست است. می‌تواند باعث کمبود پوست و کم آبی بدن شود.

  • عناصر فعال

در حالی که مواد فعال خشن مانند اسیدها یا رتینوئیدها می‌توانند در صورت استفاده بیش از حد به مانع طبیعی پوست آسیب برسانند، سرامیدها ممکن است به پوست کمک کنند تا مواد مؤثره را بهتر تحمل کند. با حمایت از مانع طبیعی پوست، سرامیدها ممکن است به کاهش حساسیت یا تحریک ناشی از استفاده از مواد فعال کمک کنند.

  • سالخورده

سرامیدها ممکن است به کاهش علائم قابل مشاهده پیری در پوست کمک کنند. آن‌ها ممکن است به کاهش اتلاف آب، کاهش خشکی و محافظت از پوست در برابر آسیب کمک کنند.

  • التهاب

التهاب اغلب با بیماری‌های پوستی همراه است که با از دست دادن آب ترانسپیدرمال مرتبط است. شرایطی مانند اگزما، آکنه، پسوریازیس و روزاسه می‌توانند واکنش التهابی در پوست را افزایش دهند. مطالعات نشان می‌دهد که کاهش خشکی در پوست و حمایت از مانع طبیعی پوست، می‌تواند به تسکین پوست عصبانی یا تحریک شده کمک کند.

چگونه سرامیدها را در پوست افزایش دهیم؟

بهترین راه برای افزایش سطح سرامیدها در پوست، استفاده موضعی از آن‌ها با استفاده از مرطوب‌کننده یا محصولی با پایه Ceramide است. با این حال، ممکن است افزایش مصرف چربی‌های سالم در رژیم غذایی نیز مفید باشد. مطالعات حاکی از آن است که کیفیت روغن‌هایی که پوست شما تولید می‌کند اغلب به رژیم شما بستگی دارد.اگر به دنبال منبع طبیعی سرامیدها هستید، سیب شیرین حاوی مقادیر کمی Ceramide است. بهترین روش برای افزایش سرامیدها هنوز از طریق درمان‌های موضعی است.

آیا سرامیدها کومدوژنیک هستند؟

سرامیدها مواد غیر کومدوژنیک هستند، بنابراین منافذ پوست شما را مسدود نمی‌کنند. با این حال، آن‌ها اغلب با مواد مرطوب‌کننده سنگین و سنگین برای کمک به خشکی پوست فرموله می‌شوند. این فرمولاسیون‌های سنگین‌تر، اغلب حاوی ترکیبات کومدوژنیک هستند، بنابراین بهتر است مطمئن شوید که کالای مورد نظر شما غیر کومدوژنیک است.

به احتمال زیاد همه محصولات سنگین منافذ پوست شما را مسدود نمی‌کنند، در واقع برخی از سنگین‌ترین مواد تشکیل‌دهنده مانند بنزین در واقع غیر کومدوژنیک هستند. اگر پوست خشک دارید و به راحتی گرفتگی دارد، فقط باید تحقیق کنید.

آیا سرامیدها برای پوست حساس خوب هستند؟

سرامیدها برای انواع حساس پوست بسیار مناسب هستند زیرا به حمایت از مانع طبیعی پوست کمک می‌کنند. یک مانع طبیعی سالم ممکن است به کاهش علائم حساسیت مانند تحریک، سوزش یا خشکی کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست