روغن گل ستاره

خرید روغن گل ستاره

روغن گل ستاره یکی از بهترین محصولات برای درمان‌های مختلف، به خصوص درمان‌های پوست و مو به شمار می‌رود. این روغن با خواصی که دارد شما را شگفت‌زده خواهد کرد. روغنی که از گیاه غنی گل ستاره به دست بیاید، مسلم است که خواص بسیاری دارد. چرا که دیگر محصولات این گیاه با خواص بسیاری که دارند از گذشته‌های دور در درمان‌های سنتی استفاده می‌شدند.

دمنوش گل ستاره شناخته‌ترین محصولی است که می‌توان از این گیاه نام برد. با کیفیت‌ترین دانه‌های این محصول را می‌توانید در خاک غنی ایران به صورت خود رو بیابید. کافی است سری به کوهستان‌های مناطق نیمه سرد ایران بزنید. شما عزیزان تولید کننده می‌توانید این محصول را در تولیدات خود استفاده کنید. کافی است با پیشگامان شیمی تماس گرفته و این محصول فوق‌العاده را به صورت عمده خریداری کنید.

قیمت روغن گل ستاره

این روغن فوق‌العاده یک مکمل غذایی عالی برای اکثر افراد است. این روغن علاوه بر اینکه کاربردهای درمانی خاص دارد، کاربردهای زیبایی نیز دارد.

خرید روغن گل ستاره

از نام‌های دیگر این روغن می‌توان به روغن نان زنبوری و روغن گل گیاه مرطوب اشاره کرد. تمامی این نام‌ها به این روغن خاص اشاره دارند. این محصول از بذر گیاه گل ستاره به دست می‌آید. گیاهی که بومی مدیترانه و خاورمیانه محسوب می‌شود، اما بذر آن به کشور‌های دیگر نیز رفته است.

خواص روغن گل ستاره

این روغن حاوی اسیدهای چرب بسیاری است. اما دو اسید چرب ضروری بدن یعنی امگا ۶ و اسید گاما در این محصول یافت می‌شود. این اسیدها در بدن می‌توانند به مواد متعددی به نسبت نیاز بدن تبدیل شوند. اسید لینوئیک یکی از موادی است که اسید گاما زمانی که به بدن وارد می‌شود، ساخته می‌شود. این اسید چرب یکی از ضروری‌ترین مواد برای زندگی به شمار می‌رود.

این اسید چرب که در روغن گل ستاره به وفور یافت می‌شود، برای حفظ ساختار سلول‌ها و تنظیم سیستم ایمنی ضروری به حساب می‌آیند. از این رو می‌توان از این محصول در تولید داروهای بیماران هموفیلی استفاده کرد. بدن شما باز هم قادر است اسید لینوئیک را به دیگر مواد موردنیاز خود تبدیل کند. برای مثال اسید لینوئیک می‌تواند به پروستاگلاندین تبدیل شود.

خرید روغن گل ستاره

پروستاگلاندین نوعی هورمون است که مربوط به بخش ایمنی بدن می‌شود. همچنین می‌تواند به بخش‌هایی که التهاب یافته‌‌اند، در کاهش التهاب کمک کند. وضعیت مفاصل را نیز بهبود می‌دهد. البته التهاب‌هایی که این هورمون می‌تواند آن‌ها را بهبود بخشد، التهاب‌های پوستی می‌باشند. همچنین این هورمون دستی هم در درمان بیماری‌های قلبی دارد!آرتریت و روماتوئید دو بیماری اصلی هستند که التهاب در آن‌ها به وفور یافت می‌شود. با مصرف روغن گل ستاره می‌توان اطمینان داشت علائم این بیماری‌ها کاهش یابد.

فروش روغن گل ستاره خالص

این روغن را می‌توان به صورت موضعی نیز استفاده کرد. البته این در صورتی است که نوع خالص آن را از مکان معتبری خریداری کرده باشید. همچنین از این محصول می‌توان در محصولات با استفاده موضعی هم استفاده کرد. نه تنها مضر نیست، بلکه می‌تواند خواص بسیاری را به محصول شما اضافه کند. از جمله این خواص می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.روغن گل ستاره یکی از بهترین انتخاب‌ها برای درمان اگزما به شمار می‌رود. این روغن دارای آنتی‌اکسیدان‌های فراوانی است که موجب شده تا درمانی برای بیماری‌های این چنینی باشد. از جمله بیماری‌هایی که با آنتی‌اکسیدان بودن این محصول می‌توان انتظار درمان آن را داشت، درماتیت آتوپیک است. این بیماری با استفاده از این روغن به دلیل آنتی اکسیدان و ضد التهاب بودن قابل درمان خواهد بود.

به طور کلی استفاده موضعی از این محصول برای افرادی که مشکلات پوستی دارند بیشتر توصیه می‌شود. این مورد را نتایج تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۳ صورت گرفته است نشان می‌دهد. این محصول فوق العاده برای نوزادان نیز مفید است. به طوری که می‌توان انتظار داشت نوزادان نارس با استفاده از شیرخشک‌های غنی شده با روغن گل ستاره رشد بهتری داشته باشند.مطالعاتی که در مجله Pediatrics به چاپ رسیده است، نشان می‌دهد تاثیر این روغن روی نوزادان پسر بیشتر است. البته هنوز هم اجازه استفاده از این روغن در تهیه شیرخشک‌ها به صورت آزاد داده نشده است. یکی دیگر از بیماری‌هایی که این روغن می‌تواند به درمان آن‌ها کمک کند، سندروم دیسترس تنفسی حاد است. بیمارانی که از این محصول استفاده کنند می‌توانند زمان کمتری را در مراقبت‌های ویژه بگذرانند.

آرتریت روماتوئید از دیگر بیماری‌هایی است که با این محصول امید به درمان آن افزایش یافته است. این اختلال خود ایمنی با التهاب در مفاصل خودنمایی می‌کند. این روغن می‌تواند به کاهش التهاب در این ناحیه کمک کند. بهبود در بیماری‌های ریه یکی از شایع‌ترین درمان‌هایی است که با این محصول صورت می‌گیرد. از گذشته‌های دور تا امروز این گیاه را برای درمان بیماری‌های ریه به کار گرفته اند.

روغن گل ستاره

برخی شواهد نشان می‌دهد که روغن گل ستاره زمانی که به صورت دهانی استفاده می‌شود می‌تواند به بهود این بیماران منجر شود. تحقیقات نشان داده است در صورتی که این محصول همراه با اسید ایکوزاپنتانوئیک مصرف شود تاثیر بیشتری خواهد داشت. پریودنتیت یک بیماری لثه است که از این گیاه در داروهای آن استفاده شده است. البته این محصول به درمان این بیماری کمکی نمی‌کند. بلکه التهاب لثه را بدون از بین بردن پلاک‌های این بیماری از بین می‌برد.گل ستاره به طور کلی برای بیماران عصبی نیز توصیه می‌شود. به طوری که برای بانوانی که قبل از قائدگی دوران عصبی بودن را تجربه می‌کنند توصیه شده از این محصول استفاده کنند.

روغن گل ستاره را از کجا تهیه کنیم؟

همچنین استفاده اموضعی از روغن گل ستاره برای پایین آوردن تب کودکان از گذشته مرسوم بوده است. امروز نیز در داروهای کاهش تب کودکان از این محصول می‌توان استفاده کرد. استفاده موضعی از گل ستاره و روغن آن می‌تواند از سرطان پوست و سینه پیشگیری کند. همچنین استفاده از آن به صورت خوراکی می‌تواند خطر ابتلا به سرطان معده را به صورت شگفت‌انگیزی کاهش دهد.

طی مطالعاتی که در هشت هفته صورت گرفته است، این محصول توانسته است سطح HDL یا همان کلسترول مفید خون را افزایش داده و به مبارزه با کلسترول بد برود. همچنین زمانی که از روغن گل ستاره برای افراد استرسی استفاده شده است، نشان داده است که ضربان قلب این افراد کاهش یافته است. این مورد به کاهش سکته در این افراد کمک می‌کند.

از سوی دیگر این محصول می‌تواند رگ‌های کرونر قلب را باز کند. آن‌ها را از چربی خالی کرده و به غذا رسانی بهتر به قلب کمک کند. از این نظر نیز از سکته پیشگیری می‌کند. گل ستاره و روغن آن برای پوست نیز گزینه خوبی به شمار می‌روند. چرا که می‌توانند سد محافظ خوبی برای پوست ایجاد کنند تا از آسیب‌های مختلف در امان باشد.این محصول برای پوست‌های مختلف مفید است اما ممکن است موجب حساسیت شود. نوزادانی که از این محصول به صورت موضعی استفاده کرده‌‌اند، گزارش شده که خارش پوستی آن‌ها کاهش یافته است.

روغن گل ستاره

نتایج ثابت نشده تحقیقات

طی تحقیقاتی که روی موش‌های آزمایشگاهی صورت گرفت ثابت شده است که این محصول می‌تواند به کاهش وزن نیز کمک کند. البته هنوز این تحقیقات روی انسان صورت نگرفته‌اند. نتایج برخی تحقیقات حاکی از این است که بیماران الکلی که کبد سالمی ندارند، می‌توانند به درمان با این محصول فکر کنند. به این صورت که کبد آن‌ها می‌تواند با استفاده از این محصول به عملکرد طبیعی خود بازگردد.

روغن گل ستاره یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استفاده در محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی به شمار می‌رود. شما عزیزان می‌توانید خرید مواد اولیه آرایشی و بهداشتی را با بهترین قیمت و کیفیت از پیشگامان شیمی سفارش دهید. همین حالا تلفن را بردارید و با این شرکت تماس بگیرید.

منابع: BORAGE، About Borage Oil

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست