سیترومینیوم کلراید

سیترومینیوم کلراید چیست

سیترومینیوم کلراید یک عامل تهیه‌کننده بسیار مناسب برای تهیه شامپو و تهویه مطبوع است. این به طور معمول در بعضی از محصولات اقتصادی نوع بیشتر استفاده می‌شود، زیرا تهویه نور با هزینه کم را فراهم می‌کند. سترومینیوم کلراید مانند PQ-10 کار می‌کند، که از روغن نارگیل و یک ماده نفتی مشتق شده است، اما بیشتر از روغن نارگیل مشتق شده است.

برخی از کاربردهای سیترومینیوم کلراید:

  • Cetrimonium کلرید یک نمک آمونیوم چهارمتری است
  • لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی
  • در فرمولاسيون شامپوها و تهويه‌كننده مو
  • رنگ موي و رنگ
  • ديگر محصولات مراقبت از مو
  • بعضی از محصولات مراقبت از پوست
این کمک می‌کند تا جلوگیری و یا مهار رشد الکتریسیته ساکن و کمک به پاک‌کردن پوست و یا جلوگیری از بو با از بین‌بردن یا مهار رشد از میکروارگانیسم‌ها و کمک به آب برای مخلوط‌کردن با روغن و خاک به طوری که آن‌ها را می توان شستشو کرد.
همچنین کمک می‌کند تا امولسیون‌ها را با کاهش کشش سطحی مواد شیمیایی امولسیون و کمک به توزیع یا تعلیق جامد نامحلول در یک مایع کمک نماید.
سطح ورودی توصیه‌شده بین 0.5 تا 4٪ بسته به نوع فرمول و استفاده از آن قرار داده می‌شود. اگر قابل اجرا باشد، به مرحله آب اضافه کنید. فقط برای استعمال خارجی.

فروش سیتریمینیوم کلراید

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول سیتریمینیوم کلراید مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
برچسب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست