بررسی عناصر سمی در غذای کودک توسط سازمان غذایی ایالات متحده

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار و رویدادها
  3. بررسی عناصر سمی در غذای کودک توسط سازمان غذایی ایالات متحده
بررسی عناصر سمی در غذای کودک توسط سازمان غذایی ایالات متحده

عناصر سمی در غذای کودک

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برنامه عملیاتی را با هدف کاهش قرار گرفتن در معرض “عناصر سمی” از محصولات غذایی رایج که برای نوزادان و کودکان خردسال فروخته می‌شود، منتشر کرد.

این آژانس اعلام کرد که اجرای استراتژی جدید موسوم به Closer to Zero را بلافاصله آغاز خواهد کرد، حتی اگر آزمایشات داخلی نشان می‌دهد که کودکان در معرض خطر قرار گرفتن در معرض عناصر سمی در سطح موجود در غذاها نیستند.

پس از اینکه FDA سطح اقدام نهایی خود را منتشر کرد – میزان آلودگی که یک ماده غذایی “تقلبی” یا برای سلامتی انسان خطرناک تلقی می‌شود – یک بازه زمانی برای ارزیابی پیشرفت صنعت در دستیابی به آن اهداف تعیین می‌کند.

رهبری FDA در اعلام برنامه اقدام جدید در 8 آوریل توضیح داد: “در حقیقت، از آنجا که این عناصر در هوا، آب و خاک ما وجود دارد، محدودیت‌هایی در میزان پایین بودن این سطح وجود دارد.” آن‌ها گفتند که هدف آژانس کاهش میزان آرسنیک، سرب، کادمیوم و جیوه در این مواد غذایی به “بیشترین حد ممکن” است.

برنامه عملیاتی سه مرحله دارد، و در مرحله اول FDA کار خود را برای تعیین سطوح قابل اجرا آغاز می کند. از آنجا که آژانس بیش از هر عنصر دیگری اطلاعات مربوط به سرب را در اختیار دارد، در حالی که داده‌ها را برای سه مورد دیگر ارزیابی می‌کند، با پیشنهاد سطوح قابل اجرا بر روی آن شروع خواهد کرد.

FDA همچنین اطلاعات و سایر اطلاعات مربوط به مواردی مانند امکان دستیابی به اهداف را از ذینفعان جستجو می‌کند. آژانس سپس از طریق چرخه برای هر سه عنصر دیگر پیشرفت خواهد کرد زیرا اطلاعات بیشتری در مورد دسته‌های مختلف مواد غذایی برای نوزادان و کودکان خردسال جمع‌آوری می‌شود.

در فاز دو برنامه، FDA سطح اقدام پیشنهادی خود را تنظیم و نهایی می‌کند و به دنبال آن یک دوره نظارت که ممکن است شامل اجرای آن نیز باشد. مرحله نهایی این طرح شامل ارزیابی مجدد میزان کاهش بیشتر سطح است.

این اقدام به دنبال گزارشی توسط کمیته فرعی نظارت و اصلاحات کنگره در ماه فوریه انجام شد که نشان می‌دهد مارک‌های عمده غذای کودک دارای مقادیر قابل توجهی از فلزات سنگین سمی مانند آرسنیک، سرب، کادمیوم و جیوه هستند.

این آژانس اظهار داشت: “آزمایش FDA در مورد عناصر سمی در غذاها نشان داده است که با گذشت زمان کاهش قابل توجهی در سطح عناصر سمی در غذاها وجود داشته است.” “برنامه اقدام به پیشرفت بیشتر ما در این زمینه کمک خواهد کرد.” از نظر کار مداوم بر روی عناصر سمی، آژانس می‌گوید که تحقیقات و همکاری‌های خود را برای تعیین سطح اقدامات در آب میوه‌ها ادامه می‌دهد، از جمله نهایی کردن اقدامات برای آرسنیک در سیب آب میوه و صدور پیش نویس سطح اقدام برای سرب در سایر آب میوه ها.جهت خرید مواد اولیه غذایی با بالاترین استانداردها و کاملا غیر سمی می توانید شرکت پیشگامان شیمی را معرفی کنید.

برچسب:

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

۰۹۱۹۵۳۸۰۵۷۲

درخواست مشاوره مواد شیمیایی
درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست