مواد اولیه دارویی و پزشکیمواد اولیه شیمیاییمواد اولیه لوازم آرایشی

 ستئارات ۲۰

سفارش محصول تماس با کارشناس

ستئارات ۲۰

ستئارات ۲۰ یک ترکیب مصنوعی است که به عنوان یک امولسیفایر و سورفاکتانت در انواع لوازم آرایشی و مراقبت شخصی به کار می‌رود. اصل و نسب گروهی از ترکیبات Ceteareth ترکیبات مصنوعی هستند که از طریق فرآیند شناخته شده به عنوان اتوکسیلین، یک واکنش شیمیایی که در آن اتیل به یک سوبسترا اضافه می‌شود و سنتز می‌شود.

با توجه به مواد تشکیل‌دهنده سفتیرت، دو زیرگونه وجود دارد: الکل استیل و استریل الکل، که به طور طبیعی از روغن نارگیل حاصل می‌شود. شماره مربوط به ستئارات (به عنوان مثال ستئارات ۲۰) نشان‌دهنده میانگین تعداد تکرار واکنش اتیلن اکسید در مولکول است.

در مجموع ۳۲ نوع مختلف از مواد ستئارات وجود دارد. Ceteareth-20 به عنوان یک سورفکتانت و امولسیفایر در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی مختلف، از جمله مرطوب‌کننده‌های صورت، درمان‌های ضد پیری، تهویه هوا، پاک‌کننده‌ها، کرم‌های ضد آفتاب، پوست سر و درمان‌های آکنه عمل می‌کند.

کاربردهای ستئارات ۲۰:

در مواد مراقبت از پوست، سورفکتانت‌ها برای پاک‌کردن و روغن‌کردن و خنثی‌کردن خاک کار می‌کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا شسته شوند. این ممکن است به این دلیل که در حالی که یک انتهای مولکول سورفاکتانت به آب جذب می‌شود، انتهای دیگر به روغن جذب می‌شود.

بنابراین، سورفکتانت‌ها باعث جذب روغن، خاک و سایر ناخالصی‌هایی که در طول روز در پوست شما انباشته شده‌اند و آن‌ها را از بین می‌برند. با توجه به این خواص، ستئارات ۲۰ را می‌توان در بسیاری از پاک‌کننده‌ها و شستشوی بدن یافت. همچنین به عنوان امولسیفایر عمل می‌کند.

برای محصولاتی که دارای اجزای آب و روغن هستند، برای مثال امولسیفایر مورد نیاز است، زمانی که روغن به یک فرمول آب اضافه می‌شود.

Cetareth-20 پلی اتیلن گلیکول اتر از الکل سدیم است. به عنوان یک نرم‌کننده، سورفکتانت و امولسیفایر عمل می‌کند. این ماده در لوازم آرایشی مانند مرطوب‌کننده صورت، تهویه مطبوع، درمان ضدپیری، تهویه‌مطبوع، پاک‌کننده، کرم ضد آفتاب، اکسفولیان / اسکراب، کرم پاک‌سازی‌کننده و درمان آکنه استفاده می‌شود.

ستئارات ۲۰ گلوله‌های سفید پلی‌اتیلن اتر غیر یونی از چربی‌های اشباع‌شده بیشتر (الکل استیل / استریل) است این ماده دارای بویینیست و می‌توان آن را با انواع مختلفی از روغن‌های طبیعی از ترکیبات مصنوعی ترکیب کرد. امولسیفایر خوبی هست که برای تولید امولسیون O / W که با طیف وسیعی از روغن‌ها سازگار است.

این ماده می‌تواند به تنهایی یا بهترین ترکیب با امولسیفایرهای دیگر برای کمک به تثبیت امولسیون استفاده شود. محصولات مورد استفاده در کرم مرطوب‌کننده لوسیون رطوبت کره بدن پاک کننده ماسک صورت پوست شامپو بدن شامپو تهویه مطبوع.

فروش ستئارات ۲۰:

ستئارات ۲۰ در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول ستئارات۲۰ مورد نیاز را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید