سدیم اسکوربیل سولفات

خرید سدیم اسکوربیل سولفات

شرکت پیشگامان شیمی از شرکت‌های فعال در حوزه واردات و خرید و فروش مواد شیمیایی در ایران می‌باشد. این شرکت واردکننده مواد اولیه آرایشی و بهداشتی و از معتبرترین مراکز خرید سدیم اسکوربیل فسفات در ایران است.

اگر می‌خواهید یک پوست عالی داشته باشید؛ باید با مواد طبیعی و مصنوعی مراقبت از پوست آشنا باشید. خرید سدیم اسکوربیل سولفات که یکی از مواد مصنوعی مراقبت از پوست است و امروز به شما معرفی می‌شود. این ماده که از نظر فنی نوعی نمک به شمار می‌رود فواید بسیاری برای پوست شما دارد. نه تنها برای پوست بلکه جذب آن توسط پوست برای دیگر بخش‌های بدن نیز مناسب است.

از سوی دیگر قیمت محصولاتی که با استفاده از آن تولید می‌شوند چندان زیاد نیست. بنابراین شرکت‌های تولید کننده لوازم آرایشی ترجیح می‌دهند از این ترکیب خاص در لوازم خود استفاده کنند. اگر شما هم کنجکاو شده‌‌اید تا درباره این ترکیب همراه با ویتامین C بیشتر بدانید؛ تا پایان این مقاله همراه ما باشید!

سدیم اسکوربیل سولفات چیست؟

این ماده شگفت‌انگیز آنطور‌ها هم که فکر می‌کنید صنعتی نیست! اگر بخواهیم از نظر فنی آن را برسی کنیم؛ این ماده نوعی نمک از رده ویتامین C است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که این ماده دارد این است که به صورت پایدار و محلول در آب دیده می‌شود. در واقع می‌توان گفت پایدار‌ترین صورتی که از ویتامین C تا به امروز مشاهده شده است؛ این ماده می‌باشد.

سدیم اسکوربیل سولفات (Sodium Ascorbyl Phosphate) نوعی آنتی‌اکسیدان مفید برای پوست و مو می‌باشد. آنتی‌اکسیدانی که مزایای بسیاری برای شما دارد. البته در صورتی که به مقدار درست و به صورت درست در محصول به کار گرفته شود.

خواص سدیم آسکوربیل فسفات

این ماده یک آنتی‌اکسیدان عالی است. پس می‌تواند به خوبی با اشعه‌های مضر خورشید همچون اشعه UV مبارزه کند. از سوی دیگر ما در شهرهایی زندگی می‌کنیم که آلودگی هوا در آن‌ها موج می‌زند. بنابراین استفاده از یک کرم آنتی اکسیدان با توان مبارزه با ریزگردها لازمه زندگی امروز به شمار می‌رود.

هیچکس دوست ندارد سریع پیر شود. استفاده از کلاژن یک ایده خوب برای جلوگیری از پیری پوست به شمار می‌رود. کلاژن توسط خود بدن تولید می‌شود. پس چه خوب است بدن را تحریک به تولید کلاژن کنیم! لکه‌های تیره روی پوست خود دارید؟ با استفاده از مواد آرایشی شاید بتوانید کمی آن‌ها را مخفی کنید. اما مواد آرایشی بهداشتی که از اسکوربیل سولفات سدیم درون خود داشته باشند؛ می‌توانند خواصیت درمانی نیز داشته باشند.

بسیاری از افراد به مواد آرایشی مختلف حساسیت نشان می‌دهند. این آنتی اکسیدان یکی از بهترین مواد برای این افراد است. چرا که خواصیت تحریک پوست در آن بسیار کم می‌باشد. اگر در پوست شما میکروب‌ها پشتک بارو می‌زنند از این ماده استفاده کنید! به دلیل وجود میکروب‌های خاص و زیاد در سطح پوست است که مبتلا به آکنه می‌شوید. با موادی که این ترکیب در آن‌ها دیده می‌شود؛ می‌توان از آکنه پیشگیری و یا حتی آن را درمان کرد.

عوارض جانبی سدیم اسکوربیل سولفات

این ماده درست است که تحریک‌کنندگی کمی دارد اما هنوز هم می‌تواند برای برخی حساسیت‌زا باشد. بنابراین توصیه می‌شود افراد با پوست‌های بسیار حساس یا کودکان از مواد آرایشی که این ماده را در خود دارند استفاده نکنند.

فراموش نکنید اگر به دنبال بهترین تاثیر هستید؛ از سرم‌های با غلظت متوسط دارای این ماده استفاده کنید. بهتر است پس از حمام و صبح‌ها این سرم‌ها را استفاده کنید. سدیم اسکوربیل سولفات یکی از بهترین مواد برای محافظت و درمان برخی مشکلات پوستی به شمار می‌رود. اگر پوست چندان حساسی ندارید؛ لوازم آرایشی و بهداشتی که این ماده را در خود دارند برایتان غوغا می‌کنند. محصولات بسیاری با سدیم اسکوربیل سولفات تولید می‌شوند. شما کدام یک از این محصولات را پیشنهاد می‌کنید؟

برچسب:

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست