فروش سیلور سولفادیازین
 • سیلور سولفادیازین چیست؟

  سیلور سولفادیازین یک کرم است که با سایر روش‌های درمانی برای پیشگیری و درمان عفونت زخم در بیماران استفاده می‌شود.این محصول با متوقف کردن رشد باکتری‌هایی که ممکن است باعث ایجاد یک زخم باز شوند، کار می‌کند.

  این امر به کاهش خطر انتشار باکتری‌ها به پوست یا خون که می‌تواند باعث عفونت جدی خون شود‌ کمک می‌کند.سیلور سولفادیازین متعلق به طبقه‌ای از داروها است که به آنتی‌بیوتیک‌های سولفا معروف است.

  کاربرد سولفادیازین سیلور

  • سیلور سولفادیازین یک آنتی‌بیوتیک است. با باکتری و مخمر روی پوست مبارزه می‌کند.
  • موضعی سولفادیازین نقره‌ای (برای پوست) برای درمان یا جلوگیری از عفونت جدی در مناطقی از پوست با سوختگی درجه دو یا سوم استفاده می‌شود.
  • سولفادیازین نقره با متوقف کردن رشد باکتری‌هایی که ممکن است باعث ایجاد یک زخم باز شوند، کار می‌کند. این امر به کاهش خطر انتشار باکتری‌ها به پوست اطراف یا خون که می‌تواند باعث عفونت جدی خون (سپسیس) شود کمک می‌کند.
  • سولفادیازین نقره متعلق به طبقه‌ای از داروها است که به آنتی‌بیوتیک‌های سولفا معروف است.
  • متخصص مراقبت‌های بهداشتی شما برای کمک به روند بهبودی، بافت مرده را از زخم پاک و از بین می‌برد.
  • این ماده بصورت موضعی و عمدتاً برای سوختگی، زخم‌های فشار و زخم پا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • سایر کاربردهای پیشنهادی شامل جلوگیری از عفونت در سایت‌های اهداکننده پیوند پوست و مراقبت از بند ناف در نوزادان تازه متولد شده است.

  طریق استفاده سولفادیازین سیلور

  قبل از استفاده از این دارو، مناطق آسیب دیده را تمیز کنید.پوست مرده یا سوخته و سایر مواد زائد را از بین ببرید.برای استفاده از این دارو دستکش استریل بپوشید. یک لایه نازک (حدود 1/16 اینچ) از سولفادیازین نقره را در مناطق آسیب دیده بمالید. نواحی آسیب دیده را همیشه با دارو مخلوط کنید.

  اگر این دارو با جابجایی در اطراف مناطق آسیب دیده مالیده شود یا در حین استحمام، دوش گرفتن یا استفاده از حمام گرداب، آن را شستشو دهید، مجدداً این دارو را مصرف کنید.بعد از استفاده از این دارو، مناطق تحت درمان ممکن است با پانسمان پوشانده شده و یا مطابق دلخواه بدون پوشش بمانند.

  فروش سولفادیازین سیلور

  سیلور سولفادیازین در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.شرکت پیشگامان ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، آنها در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  برچسب:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست