ارسال به تمام نقاط در کمترین زمان ممکن

شرکت پیشگامان شیمی به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی مواد شیمیایی کشور جهت رفاه حال مشتریان خود، علاوه بر امکان ارسال عادی سفارش طی یک روز کاری، امکان ارسال فوری سفارش در کمتر از ۴ ساعت را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده است. بر این اساس مشتریانی که به هر دلیلی تمایل به دریافت سفارش خود بصورت فوری دارند، می توانند با انتخاب این گزینه، سفارش خود را در کمتر از ۴ ساعت در تهران دریافت نمایند.

لازم به توضیح است که ارسال فوری سفارش ها شامل هیچگونه محدودیت کالایی نمی شود و مشتریان محترم می توانند از یک کیلو تا بطور مثال ۲۲ تن بار را در کمتر از ۴ ساعت در محل مورد نظر خود در تهران تحویل بگیرند.

به استحضار می رساند این امکان در حال حاضر مختص شهر تهران بوده و به زودی در سایر کلان شهرهای کشور نیز فراهم می گردد. در خصوص ارسال بار به شهرهای دیگر لازم به ذکر است که این شرکت مجهز به سیستم باربری در داخل مجموعه بوده و کلیه سفارش های در کمتر از ۴۸ ساعت به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

انبارهای شرکت در شهرهای اصفهان و شورآباد تهران می باشد و در مواقعی که مشتری بنا به هر دلیلی تمایل به اسفاده از خدمات حضوری ما دارد، می توانیم با ایشان همکاری داشته باشیم.

دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید