کدام ضد آفتاب ها فاقد مواد شیمیایی هستند؟

پرسش

کدام ضد آفتاب ها فاقد مواد شیمیایی هستند؟

در حال پیشرفت 0
ناشناس 2022-07-12T12:31:12+04:30 2 پاسخ 14 بازدیدها 0

پاسخ ها ( 2 )

  1. همه ضد آفتاب ها حاوی مواد شیمیایی هستند. هر چیزی در جهان که حاوی اتم است، طبق تعریف یک ماده شیمیایی یا مخلوطی از مواد شیمیایی است. آب یک ماده شیمیایی است. نمک، طلا و اکسیژن نیز مواد شیمیایی هستند.

     

  2. کرم های ضد آفتاب تنها محصولات مراقبت از پوست هستند که ما یک لایه ضخیم را روی نواحی وسیعی از بدن می زنیم و حتی در صورت نیاز دوباره استفاده می کنیم.

    به دلیل تماس طولانی مدت این مواد با پوست، ترکیبات ضدآفتاب نباید باعث تحریک و حساسیت پوستی شوند و این ترکیبات باید بتوانند در برابر اشعه خورشید پایداری خود را حفظ کنند، یعنی بدون تغییر شکل و ایجاد مضرات. مواد برای پوست انجام دهید.

    علاوه بر این، احتمالاً هنگام استفاده از اسپری های ضد آفتاب، ضد آفتابی را که روی لب های خود استفاده کرده اید می بلعید یا آن را به ریه های خود تنفس می کنید، بنابراین مواد موجود در ضد آفتاب نباید برای ریه ها و سایر اندام های داخلی شما مضر باشد. زیان آور

    نکته دیگر اینکه کرم های ضد آفتاب حاوی ترکیباتی هستند که به عنوان “افزایش دهنده نفوذ” عمل می کنند و باعث می شوند که ترکیبات بهتر به پوست نفوذ کنند و در نتیجه برخی از مواد شیمیایی موجود در ضد آفتاب ها جذب بدن می شوند و شاید تعجب کنید که این ترکیبات از طریق خون جذب می شوند. شیر مادر و ادرار را می توان اندازه گیری کرد.

ارسال یک پاسخ