مشاوره تخصصی

در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی، فرمولاسیون محصولات غذایی، فرمولاسیون محصولات دارویی، تصفیه آب و فاضلاب، حلال های شیمیایی، نساجی و کاغذسازی، رنگ و رزین و عطر و اسانس، کاربرد مواد شیمیایی و موارد مصرف این مواد نیز می توانید با تیم تخصصی پیشگامان شیمی تماس حاصل کنید.

با توجه به کاربردهای مواد در حوزه های مختلف و وجود مشکلات متعدد برای کارشناسان فرمولاسیون نویس ها، متخصصان فنی ، این شرکت با مشارکت کارشناسان متخصص، توان فنی لازم را جهت ارائه مشاوره در حوزه انواع مواد اولیه شیمیایی را دارد. مهم ترین مسئولیت این بخش انجام تحقیقات و یافتن راهکارهای موثر جهت رفع مشکلات صنایع مختلف، امکان مشاوره به مشتری در زمینه مهندسی معکوس و پیشنهاد مواد اولیه مناسب می باشد.

تیم مشاوره تخصصی پیشگامان شیمی هر آنچه که مشتری در مورد انواع مواد شیمیایی نیاز داشته در اختیارش گذاشته تا مناسب ترین تصمیم را در انتخاب ماده شیمیایی مورد نظر خود اتخاذ کند. با توجه به اینکه مواد شیمیایی دارای برندهای و مارک های مختلف تجاری و صنعتی می باشد و قیمت ها بر اساس نوع برند تغییر می کند، شرکت ما تلاش در ارائه محصولات با برندهای واقعی و قیمت های مناسب داشته و اصل را بر صداقت با مشتری گذاشته است.

خدمات قابل ارائه توسط این بخش عبارتند از

📌 مشاوره علمی و فنی در خصوص فرمولاسیون انواع محصولات (اصلاح خواص، آمیزه سازی و فرایند، ماشین آلات و فناوری های جدید فرایند، شکل دهی، رفع اشکالات موجود در خط تولید و مهندسی معکوس)

📌 شناسایی مواد و مشاوره در زمينه بهبود کيفيت محصول، فرایندهای تولید و جایگزینی مواد و انواع افزودنی های مناسب

📌 انجام تحقیقات و مشارکت در انجام پروژه­های پژوهشی- صنعتی صنایع مختلف و ارائه راهکارهای مناسب برای بهبود فرایندها و رفع مشکلات صنایع مختلف

📌 ارائه مشاوره بازرگانی، تولیدی صنعتی در خرید و فروش، ثبت وسفارش، واردات و صادرات انواع مواد اولیه ،  افزودنی های غذایی و دارویی، مواد زیست سازگار و زیست تخریب پذیر، پوشش های خوراکی و صنعتی و کلیه مواد شیمیایی و تهیه و ساخت و سفارش انواع تجهیزات نیمه صنعتی و آزمایشگاهی  و بسته بندی،

📌 مشاوره در طرحهای ملی و پایان نامه های دانشجوئی

📌 مشاوره در حوزه روشهای بهینه تولید(GMP)و روشهای بهینه آزمایشگاهی (GLP)

لذا این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری و مشاوره در انواع پروژه‌های تخصصی، فنی و صنعتی با سازمان‌ها و شرکت‌ها اعلام می‌نماید. 

 

یک هفته ضمانت برگشت وجه
مشاوره تخصصی
ضمانت اصل بودن کالا
تضمین بهترین قیمت
ارسال به تمام نقاط
پرداخت شرایطی
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید