خرید اسید اولئیک گیاهی

خرید اسید اولئیک گیاهی

شرکت پیشگامان شیمی واردکننده مواد اولیه و افزودنی‌های مجاز صنایع دارویی، اسید اولئیک گیاهی را از کشور مالزی وارد می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید اسید اولئیک با ما تماس بگیرید.

اسید اولئیک یک اسید چرب است که به طور طبیعی در چربی‌ها و روغن‌های مختلف حیوانی و گیاهی وجود دارد. این مایع بی‌رنگ تا زرد کم رنگ و بوی ملایم است. اسید اولئیک گیاهی یک اسید چرب اشباع نشده است که به طور گسترده‌ترین و فراوان‌ترین اسید چرب در طبیعت است.

اسیدهای اولئیک در صنایع مختلف از جمله روان‌کننده‌ها، شوینده‌ها، سورفکتانت‌ها، پوشش‌ها و مواد درزگیر استفاده می‌شود. فروش اسید اولئیک را می‌توان در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی و شخصی نیز یافت.

خرید اسید اولئیک گیاهی
خرید اسید اولئیک گیاهی

فروش اسید اولئیک گیاهی

تقسیم بازار اسید اولئیک را می‌توان براساس منبع، درجه، کاربرد و جغرافیا تقسیم کرد. تقسیم‌بندی منبع استاندارد بین اسیدهای گیاهی و آن‌هایی که حیوانی هستند، رخ می‌دهد. در حال حاضر شرکت پیشگامان شیمی اسید اولئیک پایه پیه (حیوان) و گیاهی را عرضه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اولئیک اسید، لطفا از وب‌سایت ما دیدن کنید یا برای تماس با بخش فروش ما اینجا را کلیک کنید.

اسید اولئیک

اسید اولئیک گیاهی فوق تصفیه شده یک اسید اولئیک بسیار خالص است که برای استفاده در کاربردهای دارویی، آرایشی بهداشتی و خوراکی مناسب است. این ماده به عنوان یک ماده حل‌کننده، عامل امولسیون‌کننده و تقویت‌کننده نفوذ ترانس عمل می‌کند و می‌تواند در سیستم‌های تحویل دارویی خود امولسیون‌کننده (SEDDS) برای بهبود فراهمی زیستی داروهای محلول در آب ضعیف استفاده شود.

فرایند تصفیه فوق‌العاده انحصاری بدون تغییر در ترکیب شیمیایی ماده کم‌کننده، ناخالصی ها را از بین می برد. این باعث کاهش پتانسیل تعاملات نامطلوب بین مواد افزودنی و API می‌شود و باعث افزایش ثبات و اثربخشی فعال می‌شود. اسید اولئیک فوق تصفیه شده ثبات اکسیداتیو را بهبود می‌بخشد و پتانسیل تحریک را در مقایسه با اسید اولئیک دارویی استاندارد کاهش می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر لطفاً برگه نمای کلی محصول را بارگیری کنید.

اسید اولئیک گیاهی: شواهد معتبری برای حمایت از ادعای بهداشتی واجد شرایط وجود دارد که مصرف اسید اولئیک موجود در روغن‌های خوراکی، مانند:

منابع اسید اولئیک

پس از انجام یک بررسی منظم از شواهد علمی موجود، FDA اکنون قصد دارد اختیار استفاده از دو ادعای بهداشتی واجد شرایط را برای توصیف رابطه بین مصرف اسید اولئیک در روغن‌های خوراکی (حاوی حداقل 70٪ اسید اولئیک در هر وعده) اعمال کند. و خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب را کاهش می‌دهد. اسید اولئیک یک چربی اشباع‌نشده است که در صورت جایگزینی چربی‌ها و روغن‌هایی که چربی اشباع‌شده بیشتر است، ممکن است خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب را کاهش دهد.

علم در مورد ادعای جدید بهداشتی واجد شرایط برای اسید اولئیک، اگرچه قطعی نیست، امیدوار کننده است. FDA نتایج هفت مطالعه بالینی کوچک را ارزیابی کرد که رابطه بین مصرف روغن‌های حاوی مقادیر بالای اسید اولئیک (حداقل 70٪ در هر وعده) و سطح کلسترول را بهبود بخشید، که نشان‌دهنده کاهش خطر بیماری عروق کرونر قلب است.

شش مطالعه نشان داد كه كساني كه به طور تصادفي رژيم غذايي حاوي روغن‌هاي حاوي مقدار زيادي اسيد اولئيك را به عنوان جايگزين چربي‌ها و روغن‌هاي بالاتر در چربي اشباع‌شده مصرف كردند، كاهش متوسطي در كلسترول خود و كلسترول LDL آسيب پذير قلب را تجربه كردند.

کسانی که رژیم غذایی به سبک غربی‌تری می‌خورند که چربی اشباع‌شده بیشتر بود. یک مطالعه اثر معنی داری نشان نداد. نکته مهم، و همانطور که در ادعای بهداشت ذکر شد، هیچ یک از مطالعات نشان ندادند که خوردن روغن‌های حاوی اسید اولئیک دارای اثرات قلبی مفیدی است، مگر اینکه آن‌ها جایگزین انواع دیگر چربی‌ها و روغن‌هایی با چربی‌های اشباع‌شده در رژیم شوند.

منابع اسید اولئیک گیاهی:

اسید اولئیک به طور طبیعی در منابع غذایی متعددی از جمله:

 • روغن‌های خوراکی
 • گوشت (مانند گوشت گاو، مرغ و گوشت خوک)
 • پنیر
 • آجیل
 • تخمه آفتابگردان
 • تخم‌مرغ
 • ماکارونی
 • شیر
 • زیتون و آووکادو یافت می‌شود.

روغن‌های خوراکی زیر که حداقل 70٪ اسید اولئیک گیاهی در هر وعده دارند مشخص شده است:

1) روغن آفتابگردان اولئیک بالا

2) روغن گلرنگ اولئیک بالا

3) روغن کلوئید اولئیک بالا

4) روغن زیتون

5) زیاد روغن جلبک اولئیک

فروش اسید اولئیک
فروش اسید اولئیک گیاهی

استرهای تری‌گلیسیرید اسید اولئیک اکثر روغن زیتون را تشکیل می‌دهند، اگرچه ممکن است کمتر از 2.0٪ به عنوان اسید آزاد واقعی در روغن زیتون با کره وجود داشته باشد، در حالی که غلظت‌های بالاتر روغن زیتون را غیر قابل خوردن می‌کند.

همچنین:

 • 36-67٪ روغن بادام‌زمینی
 • 15-20٪ روغن هسته انگور، روغن جوانه گندم و روغن کنجد
 • 14٪ روغن خشخاش را تشکیل می‌دهد.

اسید اولئیک فراوان‌ترین اسید چرب در بافت چربی انسان است.

اصطلاح اولئیک به معنای مربوط به روغن زیتون یا زیتون است. به عنوان چربی، اسید اولئیک یکی از بهترین مواد برای مصرف است. به عنوان جایگزینی برای دیگر چربی‌های اشباع، می‌تواند سطح کلسترول کل را کاهش داده و سطح لیپوپروتئین‌های با چگالی بالا (HDL) را بالا برده و ضمن کاهش لیپوپروتئین‌های با چگالی کم (LDLs)، همچنین به عنوان کلسترول “بد” شناخته شود. معمولاً جابجایی به روغن بالای اسید اولئیک دشوار نیست زیرا منابع بی‌شماری در دسترس است.

مزایای اسید اولئیک گیاهی:

شواهد علمی نشان می‌دهد که مصرف روزانه حدود 5/1 قاشق غذاخوری (20 گرم) روغن حاوی مقادیر بالای اسید اولئیک، در صورت جایگزینی برای چربی‌ها و روغن‌هایی با چربی اشباع بالاتر، ممکن است خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب را به دست آورد. این فایده احتمالی، روغن‌های حاوی اسید اولئیک نباید کل کالری را که در روز می‌خورید، افزایش دهد.

اسید اولئیک یک اسید چرب اشباع‌نشده با فرمول C18H34O2 است که به طور طبیعی در بسیاری از منابع گیاهی و محصولات حیوانی یافت می‌شود و معمولاً به عنوان اسید چرب اُمگا 9 شناخته می‌شود. این یک اسید چرب اُمگا 9 است و یکی از منابع سالم چربی در رژیم غذایی محسوب می‌شود. اسیدهای چرب از طریق فرآیند موسوم به اکسیداسیون اسید چرب در سلول‌های کبدی به جسم تبدیل می‌شوند.

اسیدهای چرب به عنوان بلوک‌های اساسی ساختمان غشاهای بیولوژیکی، برای ذخیره انرژی دراز مدت (اجزای اصلی تری‌گلیسیرید) و همچنین برای پیش‌سازهای هورمون‌های ایکوزانوئید استفاده می‌شوند. این ماده معمولاً به عنوان جایگزینی برای منابع چربی حیوانات که چربی اشباع زیادی دارند استفاده می‌شود. ممکن است جایگزین‌های مختلف کره و تخم‌مرغ تهیه شده با مقادیر بالای اسید اولئیک پیدا کنید.

کاربرد اسید اولئیک

مزایای سلامتی:

از منظر سلامتی، اسید اولئیک گیاهی فواید بیشتری دارد. نشان داده شده است که پیشرفت بیماری‌های قلبی را کند می‌کند و باعث تولید آنتی‌اکسیدان‌ها می‌شود. یکی از کاربردهای بسیار جالب اسید اولئیک استفاده از آن به عنوان ماده‌ای در روغن لورنزو است، دارویی که برای جلوگیری از بروز آدرنولوک odystrophy (ALD) تولید شده است، شرایطی که فقط در پسران جوان اثر می‌گذارد و به غلاف‌های میلین بدن حمله می‌کند و باعث علائمی شبیه به موارد موجود در آن می‌شود.

مولتیپل اسکلروزیس اگرچه روغن لورنزو این بیماری را بهبود نمی‌بخشد، اما می‌تواند شروع یا پیشرفت بیماری را در افرادی که هنوز علامت‌گذاری نشده‌اند به تأخیر بیندازد.

یکی از منابع اصلی اسید اولئیک گیاهی در غذاها روغن زیتون است که شاید یکی از خوشمزه‌ترین روغن‌های پخت و پز باشد. همچنین وقتی که به دنبال مکمل رژیم غذایی با اسید اولئیک هستید، کلولا و روغن انگور نیز انتخابی عالی هستند زیرا از نظر طبیعی این چربی از نظر چربی زیاد است.

علاوه بر اینکه به عنوان روغن پخت و پز مورد استفاده قرار می‌گیرد، اسید اولئیک بخشی از تعدادی از محصولات است. اغلب برای تهیه صابون مورد استفاده قرار می‌گیرد و در تعدادی از مواد آرایشی وجود دارد.

اسید اولئیک گیاهی ممکن است به تقویت حافظه کمک کند. میزان اسید چرب اولئیک و اشباع‌نشده در غشای گلبول‌های قرمز با افزایش خطر ابتلا به سرطان پستان همراه است. اسید اولئیک ممکن است مسئول کاهش فشار خون (کاهش فشار خون) روغن زیتون باشد.

قیمت اسید اولئیک گیاهی

قیمت اسید اولئیک که یک اسید چرب اشباع نشده است و به طور گسترده‌ترین و فراوان ترین اسید چرب در طبیعت است. از آن به صورت تجاری در تهیه روغن‌های آلاینده و لوسیون و به عنوان یک حلال دارویی استفاده می‌شود.

جهت دریافت قیمت اسید اولئیک و آنالیز محصول با کارشناسان ما در دایره بازرگانی تماس حاصل فرمائید.

منبع بیولوژیکی: ترکیب اصلی روغن‌های گیاهی به عنوان مثال روغن زیتون (حدود 80٪)، روغن بادام (حدود 80٪) و بسیاری دیگر، به طور عمده به عنوان گلیسیرید.

اهمیت: افزودنی غذایی. از فروش اسید اولئیک در تولید مواد فعال‌کننده سطح، صابون‌ها، نرم‌کننده‌ها استفاده می‌شود. عامل امولسیون در مواد غذایی و دارویی.

استفاده بیولوژیکی / اهمیت: نافذ پوست. علف‌کش، حشره‌کش، قارچ‌کش (فرهنگ ترکیبات آلی). خرید اسید اولئیک که یک اسید چرب است که به طور طبیعی در چربی‌ها و روغن‌های مختلف حیوانی و گیاهی وجود دارد. این یک روغن بی بو و بی‌رنگ است، اگرچه ممکن است نمونه های تجاری آن مایل به زرد باشد.

از نظر شیمیایی، اسید اولئیک به عنوان یک اسید چرب غیر اشباع امگا 9 طبقه‌بندی می‌شود. فرمول CH3 (CH2) 7CH = CH (CH2) 7COOH دارد. اصطلاح “اولئیک” به معنی روغنی است که از روغن یا زیتون ناشی می‌شود یا غالباً از اسید اولئیک تشکیل شده است (ویکی‌پدیا). مشخص شده که اسید اولئیک با اسیدمی ایزو والریک همراه است، که یک خطای متابولیسم ذاتی است.

این مقاله از ۰ رای ۰ امتیاز گرفت
spinner در حال ثبت رای
فرمولاسیون مایع ظرفشویی
فهرست