فروش پرکلرات

پرکلرات چیست؟

پرکلرات آنیونی است که به طور طبیعی ساخته شده است و متشکل از یک اتم کلر است که به چهار اتم اکسیژن متصل شده است. اشکال تولیدی این ماده شامل اسید پرکلریک و نمک می‌باشد مانند پرکلرات آمونیوم، سدیم پرکلرات و پتاسیم‌پرکلرات. این ماده به عنوان ناخالصی طبیعی در نمک‌نیترات یافت می‌شود که برای تولید کودهای نیترات و غیره وارد و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محصولات پـرکلرات معمولاً به عنوان اکسید کننده در پیشرانه‌های جامد استفاده می‌شود. مهمات، آتش‌بازی، مبانی کیسه هوا برای وسایل نقلیه، مسابقات و شعله‌های سیگنال برخی از کاربردهای این مواد هستند. (CLO4−) آنیونی غیر فرار است که از یک اتم کلر تشکیل شده و توسط چهار اتم اکسیژن احاطه‌شده و دارای وزن مولکولی 99.45 است.

کاربردهای پرکلرات

پرکـلرات یک ماده شیمیایی طبیعی است که در تولید سوخت موشک، موشک، آتش‌بازی، شعله و مواد منفجره مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین گاهی در سفید کننده و برخی کودها نیز وجود دارد. این ماده ممکن است در آب‌های زیرزمینی، خاک و گیاهان گسترده باشد و به همین ترتیب زنجیره غذایی را به دست بیاورد.

پرکـلرات یک ماده شیمیایی است که به عنوان ماده اصلی پروانه جامد موشک و مهمات از ابتدای دهه 50 استفاده می‌شود. همچنین در تولید مواد منفجره و آتش بازی استفاده می‌شود. این ماده رنگ آبی را به نمایشگرهای آتش بازی اضافه می‌کند. پرکلرات به راحتی حل می‌شود و به سرعت در آب‌های زیرزمینی و سطحی حرکت می‌کند.

فروش پرکلرات

سایر محصولات ما: پروپیونیک اسید

فروش پرکلرات:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع صنعتی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند. این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • ناظمی

    با سلام
    پرکلرات پتاسیم های شما محصول کدام شرکت ها می باشد گرید آزمایشگاهی هستند یا صنعتی درصد خلوص آنها چگونه است و با چه وزنهایی موجود است و لطفا قیمت برند های ایرانی و خارجی آن در وزن های مختلف را برای اینجانب ارسال فرمایید
    با تشکر ناظمی

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست