فروش پرکلرات

پرکلرات آنیونی است که به طور طبیعی اتفاق می‌افتد و ساخته شده است متشکل از یک اتم کلر است که به چهار اتم اکسیژن متصل شده است. ممکن است به‌طور طبیعی رخ دهد، خصوصاً در مناطق خشک مانند جنوب غربی ایالات متحده. اشکال تولیدی این ماده شامل اسید پرکلریک و نمک می‌باشد مانند پرکلرات آمونیوم، سدیم پرکلرات و پتاسیم‌پرکلرات.

این ماده به عنوان ناخالصی طبیعی در نمک‌نیترات یافت می‌شود، که برای تولید کودهای نیترات و غیره وارد و مورد استفاده قرار می‌گیرد محصولات پـرکلرات معمولاً به عنوان اکسید کننده در پیشرانه‌های جامد استفاده می‌شود، مهمات، آتش‌بازی، مبانی کیسه هوا برای وسایل نقلیه، مسابقات و شعله‌های سیگنال برخی از کاربردهای این مواد هستند.

(CLO4−) آنیونی غیر فرار است که از یک اتم کلر تشکیل شده و توسط چهار اتم اکسیژن احاطه‌شده و دارای وزن مولکولی 99.45 است.

کاربردهای پرکلرات

پرکـلرات یک ماده شیمیایی طبیعی است که در تولید سوخت موشک، موشک، آتش‌بازی، شعله و مواد منفجره مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین گاهی اوقات در سفید کننده و برخی کودها نیز وجود دارد. این ماده ممکن است در آب‌های زیرزمینی، خاک و گیاهان گسترده باشد و به همین ترتیب زنجیره غذایی را به دست بیاورد – حتی در غذاهای دارای ارگانیک.

یک ماده شیمیایی است که به عنوان ماده اصلی پروانه جامد موشک و مهمات از ابتدای دهه 50 استفاده می‌شود. همچنین در تولید مواد منفجره و آتش بازی استفاده می‌شود. این رنگ آبی را به نمایشگرهای آتش بازی اضافه می‌کند. پرکلرات در حال استفاده است و کنترل نشده است. برای دفع، پرکـلرات اغلب در آب حل می‌شود و روی زمین ریخته می‌شود. پرکلرات به راحتی حل می‌شود و به سرعت در آب‌های زیرزمینی و سطحی حرکت می‌کند.

فروش پرکلرات

سایر محصولات ما: پروپیونیک اسید

فروش پرکلرات:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع صنعتی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ناظمی
  2020-07-31 13:24

  با سلام
  پرکلرات پتاسیم های شما محصول کدام شرکت ها می باشد گرید آزمایشگاهی هستند یا صنعتی درصد خلوص آنها چگونه است و با چه وزنهایی موجود است و لطفا قیمت برند های ایرانی و خارجی آن در وزن های مختلف را برای اینجانب ارسال فرمایید
  با تشکر ناظمی

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست