مواد اولیه صنعتیمواد اولیه شیمیایی

لوریل الکل اتوکسیلات (لارت ۴)

سفارش محصول تماس با کارشناس

مانند همه الکل‌های اتیوکسیلات، لوریل الکل اتوکسیلات (لارت ۴) ترکیبی غیرونی است.در انتهای آبگریز هیچ بار الکتریکی ندارد و به طور کلی شکل مایع غلیظی می‌گیرد که اغلب لمس می‌شود.اتیوکسیلات‌های الکلی نوعی از ترکیبات هستند که معمولاً در بسیاری از روش‌های صنعتی و بازارهای تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این ترکیبات از طریق واکنش یک الکل چرب و اتیلن اکسید سنتز می‌شوند و در نتیجه مولکولی تشکیل می‌شود که از دو مؤلفه اصلی تشکیل شده است:
 • (۱) الئوفیلیک، غنی از کربن، الکل چرب
 • (۲) زنجیره آبگریز، پلی‌اوکسی‌اتیلن.
فرآیند اتوکسیلاسیون همچنین تمایل به افزایش محلول در آب در مواد دارد.اتیوکسیلات‌های الکل چرب، بسته به طول زنجیره آلکیل و تعداد گروه‌های اتوکسیک، مایع مایل به زرد، از سورفاکتانت‌های غیر یونی هستند که شامل بخش دم آبگریز (بخش الکل چرب) و گروه‌های قطبی آبگریز (قسمت زنجیره اتوکسی) بوده و بنابراین تمایل به حل شدن در هر دو فاز آبی و روغن و کاهش تنش سطح مایعات دارند.

اکسید اتیلن (همچنین به آن اپوکسی اتان و اکسیران گفته می‌شود) با فرمول C2H4O ساده‌ترین اتر چرخشی یا اپوکسید است.این ماده یک امولسیون‌ساز خوب و حلالی برای اسانس‌ها و روغن‌ها می‌باشد همچنین دارای اثر قوام‌دهندگی در فرمولاسیون‌های دیگر شامل مواد سطحی است.

حالت فیزیکی: مایع شفاف یا نیمه جامد سفید

ثبات: در شرایط عادی پایدار است

فروش لوریل الکل اتوکسیله
خرید لوریل الکل اتوکسیلات (لارت ۴)

ویژگی‌های لوریل الکل اتوکسیلات (لارت ۴):

الکل‌های اتوکسیله‌شده می‌توانند از لحاظ خواص و کاربردهای مختلف متفاوت باشند زیرا مواد مورد استفاده در ساخت این محصولات از نظر ساختار و مقادیر مختلف می‌توانند متفاوت باشند. به عنوان مثال، الکل‌های چرب، که معمولاً از مواد طبیعی تهیه می‌شوند، بسته به گیاهی که از آن‌ها استخراج شده، می‌توانند ساختارهای مختلفی را ارائه دهند.
منابع طبیعی الکل‌های چرب شامل روغن نخل (شامل روغن نارگیل و روغن هسته خرما)، روغن نارگیل و روغن کلزا است. هر یک از این منابع طبیعی در توزیع زنجیره‌های کربنی متفاوت است، و باعث ایجاد یک اتیوکسیلات الکل از الکل روغن نارگیل با یک الکل اتوکسیله‌شده ساخته شده از الکل روغن هسته خرما می‌شود.
لوریل الکل اتوکسیله (لارت ۴) به عنوان یک عامل کف‌کننده و پاک‌کننده برای شامپوها و پاک‌کننده‌ها استفاده می‌شود.این ماده مناسب برای محصولات با ویسکوزیته بالا و محصولات pH پایین است. محصولات نسبتاً کمی مول به عنوان عامل خیس‌کننده استفاده می‌شوند.

سورفکتانت‌های E.12 با نسبت ۷-۱۲ مول با الکل برای استفاده از مواد شوینده مناسب هستند. محصولات با نسبت‌های بالاتر امولسیفایر هستند. ۳ عملکرد نماینده آن‌ها به عنوان عامل مرطوب‌کننده، مواد شوینده و امولسیفایر است. اتیوکسیلات‌های الکلی نوعی از ترکیبات هستند که معمولاً در بسیاری از روش‌های صنعتی و بازارهای تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لوریل الکل اتوکسیلات با مخلوط کردن و حل‌کردن روغن و آب با داشتن این بخش‌های متضاد در همان ترکیب، ترکیب را تقویت می‌کنند.

تعدادی از کاربردهای آن:

 • شامپوها
 • تمیز کننده‌های بدن
 • محصولات فرم‌دهنده
 • محصولات مراقبت از پوست
 • محصولات آرایشی و بو زداها
لوریل الکل اتوکسیلات (لارت 4)
فروش لوریل الکل اتوکسیلات (لارت ۴)

کاربرد لوریل الکل اتوکسیله:

اتوکسیلات‌های الکل در طیف گسترده‌ای از محصولات صنعتی و تجاری استفاده می‌شوند.از آنجا که این ترکیبات سورفاکتانت هستند، هر زمان که مواد روغنی با آب یا سطح تماس پیدا کنند، می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.
الکل‌های حاوی اگزوکسیلات در بسیاری از خطوط محصولات تجاری و روش‌های صنعتی به عنوان مواد شوینده، مواد مرطوب‌کننده، امولسیفایرها و مواد شوینده استفاده می‌شوند.
اتوکسیلات‌های الکل در بسیاری از بازارها از جمله:
 • رنگ‌ها و روکش‌ها
 • آگروشیمیایی
 • مراقبت از منزل و شخصی
 • روغن و گاز
 • نظافت صنعتی و نهادی

در خدمت بسیاری از بازارها است.با توجه به تنوع فوق‌الذکر در خصوص خواصی که از ساختار یک ترکیب استفاده می‌شود، خط اتوکسیلات‌های الکلی می‌تواند بسیاری از خواص مختلف از جمله خواص شوینده عالی، فرآورده‌های بسیار کم فوم هستند در فرمول‌ساز ارائه دهد.

فـروش لوریل الکل اتوکسیلات (لارت ۴):

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه آرایشی و بهداشتی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

این محتوا رو هم بخون...
اوسرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید