خرید ایزوتیازولین

خرید ایزوتیازولین

شرکت پیشگامان شیمی واردکننده ایزوتیازولین 14% و 1.5% و فعال در خرید و فروش مواد شیمیایی می‌باشد. شما مشتریان عزیز می‌توانید برای خرید ایزوتیازولین و نیز جهت اطلاع از نحوه دریافت نمونه و آنالیز و چگونگی ثبت سفارش با کارشناسان ما در این شرکت در ارتباط باشید.

خرید ایزوتیازولین صنعتی

به انگلیسیIsothiazolinone
نام‌های دیگرتیازول، تیازولین، ایزوتیازولون
شناسه محصول1007-07-2
فرمول شیمیاییC3H3NOS
شکل ظاهریمایع شفاف مایل به زرد روشن
خلوص1.5%، 2.5%، 4.5%، 14%
کشور تولید کنندهچین، آلمان، ایران
بسته‌بندیبشکه، گالن
محل تحویلشورآباد
قیمتتماس بگیرید

ایزوتیازولین یک ماده ضد میکروبی و نگهدارنده به شکل یک مایع غلیظ یا جامد محلول است که در کاربردهای مختلفی مانند مراقبت‌های شخصی و محصولات تمیز کننده استفاده می‌شود.در ادامه با خواندن این مطلب در مورد این نگهدارنده‌ی مهم، با خصوصیات و کاربردهای آن بیشتر آشنا خواهید می‌شوید.

ایزوتیازولین
خرید ایزوتیازولین

ایزوتیازولین چیست؟

خرید ایزوتیازولین (Isothiazolinone) که با نام ایزوتیازولون نیز شناخته می‌شود دارای رنگ سبز روشن هست خود عملاً هیچ کاربردی ندارد اما مشتقات آن به طور گسترده‌ای به عنوان بیوسید استفاده می‌شود و به عنوان نگه‌دارنده ضد میکروبی از آن‌ها استفاده می‌شود.

جالب است بدانید که ایزوتیازولین‌ها معمولاً در محلول‌های حاوی آب استفاده می‌شوند. ایزوتیازولین محلول در آب است و دارای سمیت کم است.مخلوط ایزوتیازولون بیشتر به عنوان محصول نگه‌دارنده با نام تجاری Kathon معروف است. اثر ضد باکتری ایزوتیازولینون از طریق شکستن پیوند بین باکتری‌ها و پروتئین جلبک‌ها انجام می‌شود.در صورت تماس با میکروب‌ها، ایزوتیازازولین می‌تواند به سرعت رشد آنها را مهار کنند، بنابراین منجر به مرگ این میکروب‌ها می‌شود.اثر ضد باکتری ایزوتیازولینون‌ها از طریق شکستن پیوند بین باکتری‌ها و پروتئین جلبک‌ها انجام می‌شود.

در صورت تماس با میکروب‌ها، ایزوتیازولینون‌ها می‌توانند به سرعت رشد آن‌ها را مهار کنند، بنابراین منجر به مرگ این میکروب‌ها می‌شود.ایزوتیازولینون‌ها دارای اثرات مهارکننده و بیوسیدی بر باکتری‌های معمولی، قارچ‌ها و جلبک‌ها هستند و دارای مزایای بسیاری از جمله کارایی بالای کششی، تخریب خوب، ایمنی در کار، سازگاری خوب، تثبیت خوب، هزینه کم در کار است.

جدول مشخصات شیمیایی و فیزیکی

ردیفویژگی‌هاحدود قابل قبول
۱شکل ظاهری در ۲۵ درجه سانتی‌گرادمایع شفاف بی‌رنگ
۲ضریب شکست در ۲۰ درجه سانتی‌گراد۱٫۳۷۳۰-۱٫۳۸۱۰
۳دانیسته در ۲۰ درجه سانتی‌گراد (g/ml)۱٫۱۷۰-۱٫۲۳۰
۴دانیسته در ۲۵ درجه سانتی‌گراد (g/ml)۱٫۱۶۶-۱٫۲۲۶
۵pH۱٫۵-۳
۶pH در ۲۵ درجه سانتی‌گراد۱٫۵۰-۳٫۰۰
۷% MIT۰٫۳۵-۰٫۴۵
۸% CIT۱٫۰۸-۱٫۲
۹درصد آب۷۳٫۰۰۰-۷۷٫۰۰۰
۱۰درصد منیزیم نیترات۲۱-۲۵

اگرچه ایزوتیازولون‌ها کاربرد مستقیمی ندارند، اما مشتقات آنها مانند 5-کلرو-2-متیل-4-ایزوتیازولین-3-و 2-متیل-4-ایزوتیازولول -3 که به عنوان نگهدارنده در محصولات آرایشی استفاده می‌شوند، هستند.نکته قابل توجه، محصولات مختلفی که از ایزوتیازولون‌ها استفاده می‌کنند از جمله شامپو، ضدعفونی‌کننده دست و لوسیون‌ها در بازار هستند. فروش ایزوتیازولین در این محصولات به عنوان مهارکننده فعالیت میکروبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد ایزوتیازولین

در خرید مواد اولیه صنعتی: از رشد قارچ‌ها، باکتری‌ها و مخمرها در محصولاتی که دارای پایه آبی هستند جلوگیری می‌کند، زیرا این محیط‌ها زمینه‌ی رشد باکتری‌ها را دارند.

در کل معمولاً برای کنترل باکتری‌ها، قارچ‌ها و جلبک‌ها از این محصول استفاده می‌شوند.امروزه محصولات بسیاری مانند کرم ضد آفتاب، ضدعفونی‌کننده دست، شامپو، لوازم آرایشی، لوسیون و بسیاری دیگر که در آن‌ها ایزوتیازولین مورد مصرف قرار می‌گیرد.این ماده دارای خصوصیاتی نیز می‌باشد که می‌توان به مؤثر بودن آن در غلظت‌های پایین، دست‌کاری آسان آن در قالب مایع، مقاوم بودن آن در ترکیبات آلی و معدنی و… اشاره کرد.

به طور کلی از این ماده در صنایع تصفیه آب، شوینده‌ها، صنایع آرایشی و بهداشتی، فلزکاری، چسب‌سازی و ضدعفونی‌سازی لوازم پزشکی مورد استفاده قرار می‌دهند.در کل هدف از استفاده‌ی ایزوتیازولین و مشتقات آن این است که محصول را تا قبل از رسیدن به تاریخ انقضای آن سالم و فاقد هیچ‌گونه باکتری و میکروب نگه‌دارد.

درصد مصرف ایزوتیازولین

حداکثر سطح توصیه‌شده برای مواد نگه‌دارنده 0.1٪ از وزن محصول (15 عدد در میلیون ماده فعال) در محصولات شست و شو و 0.05٪ (7.5 قسمت در میلیون ماده فعال) است در سایر محصولات هست.هنگامی که به عنوان لجن زدایی استفاده می‌شود، میزان مصرف 150-300mg / L ارجحیت دارد.

در صورت استفاده از آن به عنوان بوکسید، مقدار 80-100mg / L ارجحیت دارد و هر 3-7 روز شارژ می‌شود. از قارچ‌کش‌های اکسیداتیو مانند کلر استفاده نمی‌شود و در سیستم خنک‌کننده آب حاوی گوگرد استفاده نمی‌شود. نکته: بهتر است در سیستم‌های آب آشامیدنی از این ماده استفاده نشود.

خرید ایزوتیازولین به عنوان ماده نگهدارنده در چندین محصول تمیز کننده از جمله مواد تمیز کننده سبز مانند مواد شوینده لباس، مواد شوینده مایع ظرفشویی، پاک‌کننده‌های کرم، تمیز کننده‌های همه‌منظوره، پاک‌کننده‌های پنجره، پاک‌کننده‌های کف، اسپری‌های مخصوص میز، مواد پاک‌کننده لکه‌ها، مایع شستشو، اسپری‌های اتاق انجام می‌گیرد.

خوشبوکننده‌های هوا، شامپوهای فرش و دستمال مرطوب. همچنین، اشاره به این نکته مهم است که این ماده غالباً همراه با بنزایزوتیازولینون، یک ماده نگهدارنده مصنوعی استفاده می شود.

استفاده های دیگر

خرید ایزوتیازولین علاوه بر استفاده در محصولات تمیزکننده، تعداد دیگری از برنامه‌های گیج‌کننده مانند جلوگیری از تشکیل باکتری‌ها، قارچ‌ها، کپک‌ها، کپک، گل مایع و جلبک‌ها را دارد.

در کارخانه های کاغذ سازی، عملیات میادین نفتی، مایعات فلزکاری، سیستم‌های خنک‌سازی و تصفیه آب و مصالح ساختمانی مانند چسب، رنگ، رزین، امولسیون و محصولات چوبی استفاده می‌شود.

همچنین، تقریباً در هر محصول مراقبت شخصی که فکرش را بکنید، استفاده می‌شود، از جمله کرم‌های پوشک، شامپوها، نرم‌کننده‌ها، شستشوی بدن، مرطوب‌کننده‌ها، ضد آفتاب‌ها، کرم اصلاح، مواد شوینده بهداشتی زنانه و ریمل مژه و ابرو.

فروش ایزوتیازولین

این محصول در درصدهای 14% و 1.5 % در بشکه‌های ۲۵ و 200 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.ما ایزوتیازولینون‌های با کیفیت بالا را به مقدار زیاد ارائه می‌دهیم، که یک زیست کش گسترده است. ایزوتیازولینون‌ها با از بین بردن پیوندهای بین پروتئین‌های باکتریایی و جلبک‌ها، موجودات را از بین می‌برند.

فروش ایزوتیازولینون‌ که می‌تواند به سرعت و به طور برگشت‌ناپذیر از رشد میکروارگانیسم‌ها پس از تماس با میکروارگانیسم‌ها جلوگیری کرده و منجر به مرگ سلول‌های میکروبی شوند، بنابراین دارای اثر مهار و از بین بردن قوی بر باکتری‌های رایج، قارچ‌ها، جلبک‌ها و غیره است.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول ایزوتیازولین مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ وسیله سیستم حمل‌ و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.این ماده به عنوان نگهدارنده برای پوشش‌ها، رنگ‌ها، امولسیون‌های رزین، امولسیون‌های روغنی، آب، محلول نشاسته و آب تزریقی در میدان نفت و همچنین به عنوان ضدباکتری‌ها و جلبک‌ها برای تصفیه آب صنعتی و همچنین به عنوان ماده نگهدارنده کپک برای تولید کاغذ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت ایزوتیازولین 14%

این ماده دارای اثرات ضد ویروس قوی بر باکتری‌های معمولی، قارچ‌ها و جلبک‌ها است و از مزایای بسیاری از جمله کارآیی زیاد زیستی، تخریب خوب، ایمنی در هنگام کار، سازگاری خوب، تثبیت خوب، کم‌هزینه در بهره‌برداری برخوردار است.

قیمت ایزوتیازولین می‌تواند با کلر و بیشتر کاتیون‌ها، آنیون‌ها و سورفاکتانت‌های غیر یونی مخلوط شود. هنگامی که در دوز بالا استفاده می‌شود، اثر سلب‌کنندگی بیوسولیدی بسیار عالی دارد.این نوعی ماده نگهدارنده به طور گسترده استریلیزه است، می‌تواند جلبک‌ها، باکتری‌ها و قارچ‌ها را به طور مؤثری از بین ببرد.جهت استعلام قیمت خرید ایزوتیازولین با ما تماس بگیرید.

ایزوتیازولین از کجا تهیه کنیم؟

خرید ایزوتیازولین به عنوان مواد نگهدارنده در صنعت رنگ استفاده می‌شوند، جایی که آن‌ها برای محافظت از محصول در برابر حملات قارچی و کپک زدن عمل می‌کنند.

این بیشتر از همه به عنوان ماده نگهدارنده در رنگ‌های لاتکس استفاده می‌شود. این مواد در رنگ، چسب، ترکیبات اتصال‌دهنده، مایعات برش‌دهنده و شوینده‌ها استفاده می‌شود. رنگ، چسب و شوینده‌ها محصولاتی هستند که هم برای استفاده حرفه‌ای و هم برای مصرف‌کننده به فروش می‌رسند.

1. به عنوان یک باکتری‌کش طیف وسیع، با دوام طولانی مدت برای از بین بردن بسیاری از باکتری‌ها، قارچ‌ها و مخمرها
2. مناسب برای استفاده در محیط مقدار pH در محدوده 2 تا 9؛
3. با آب مخلوط شود می‌تواند در هر مرحله تولید اضافه شود. آسان برای استفاده.
4. دارای سمیت کم و غلظت مناسب استفاده است.
5. حمل و نقل و استفاده از آن آسان نیست.

این مقاله از ۰ رای ۰ امتیاز گرفت
spinner در حال ثبت رای
فرمولاسیون مایع ظرفشویی
فهرست