ضمانت اصل بودن مواد شیمیایی

ضمانت اصل بودن مواد شیمیایی

پیشگامان شیمی با اطمینان از عملکرد خود و جهت تامین رضایت حداکثری مشتریان محترم، تمام خریدهای صورت گرفته را تا ۱۰ روز گارانتی می نماید، این ۱۰ روز گارانتی شامل تمام موارد مرتبط با خرید می باشد:
مشتریان محترم شرکت پیشگامان شیمی ۱۰ روز فرصت خواهند داشت نسبت به بررسی اصالت کالا و مدارک آن از شرکتهای اصلی اقدام نمایند. در صورت وجود هر گونه مشکل در اصالت کالا و یا مدارک آن مشتریان به راحتی می توانند کالای خریداری شده را عودت نمایند.

جهت اطمینان از اصالت کالای خریداری شده به نکات ذیل دقت فرمائید:

۱. محصولات خریداری شده از پیشگامان شیمی دارای کارت یا برچسب اصلی هستند و گارانتی های اصلی مرتبط به هر برند در وب سایت همان برند یا اتحادیه های تخصصی معرفی گردیده است.
۲. یکی دیگر از راه های تشخیص اصالت یک کالا، استعلام از شرکت تولید یا واردکننده آن یا از طریق اتحادیه تخصصی مواد شیمیایی و سامانه TTAC می باشد، با ارجاع کالا به آنها می توانید از اصالت کالای خریداری شده اطمینان حاصل فرمائید.
۳. سایت تخصصی پیشگامان شیمی بر خلاف شرکت ها و فروشگاه های در سطح شهر، یک برند معتبر است. یک برند معتبر به دلیل ارزشی که برای برند خود قائل است، تحت هیچ شرایطی، اعتبار برند خود را برای منافع جزئی زیر سوال نمی برد، در حالیکه فروشگاه های در سطح شهر فاقد برند و نام شناخته شده بوده و ممکن است امروز باشند و روز دیگری نباشند.
دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید