خرید اکسید گرافن

خرید گرافن اکسید 99%

بازرگانی پیشگامان شیمی، امکان فروش گرافن اکسید را در مقادیر دلخواه فراهم آورده است. شما خریدار محترم میتوانید با کسب اطلاعات بیشتر با مطالعه این مطلب، اقدام به خرید پودر گرافن اکسید با کیفیت مرغوب نمائید.

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت گرافن اکسید خوراکی و صنعتی

در ویسکوزیته های مختلف

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

مشخصات فیزیکی و شیمیایی

فرم پودر یا پولک
ضریب شکست n20/D 1.333
تراکم 0.981 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد

اکسید گرافن چیست

اکسید گرافن (GO) یک ساختار کربن لایه‌ای با گروه‌های عاملی حاوی اکسیژن (=O، -OH، -O-، -COOH) است که به دو طرف لایه و همچنین لبه‌های صفحه متصل شده‌اند. مانند هر ماده کربنی دوبعدی، GO نیز می تواند ساختار تک لایه یا چند لایه داشته باشد. ساختاری با یک لایه اکسید گرافن است. دو لایه اکسید گرافن به عنوان GO دو لایه شناخته می شوند. GO با بیش از دو لایه و کمتر از پنج لایه را اکسید گرافن چند لایه، GO با پنج تا ده لایه را GO چند لایه و مواد با یازده لایه یا بیشتر را اکسید گرافیت می نامند. GO را می توان با اکسیداسیون گرافیت به اکسید گرافیت و سپس لایه برداری این اکسید گرافیت به GO سنتز کرد. خواص مواد به شدت به روش سنتز بستگی دارد، که بر تعداد و نوع گروه های حاوی اکسیژن در GO تشکیل شده تأثیر می گذارد. برخلاف گرافن، GO آبدوست است و از این رو تهیه سوسپانسیون های مبتنی بر آب یا حلال آلی نسبتاً ساده است. اشکال بسیار اکسید شده GO عایق های الکتریکی با فاصله باند تقریباً 2.2 eV هستند.

اکسید گرافن چگونه تولید میشود؟

گرافن یکی از مواد مورد مطالعه در جهان است. به لطف خواص منحصر به فرد آن، آن را “مواد آینده” نامیدند. گرافن فقط از اتم‌های کربن تشکیل شده است که در آن هر اتم کربن به سه اتم کربن دیگر با اوربیتال‌های هیبرید شده sp2 متصل است که یک شبکه لانه زنبوری ایجاد می‌کند. خواص نادر گرافن آن را به ماده ای بسیار امیدوارکننده برای کاربردهای متنوعی از جمله ترانزیستورهای اثر میدانی (FET)، حسگرهای گاز و بیومولکول ها، فیلم های رسانای شفاف (TCFs) و باتری های گرافن تبدیل می کند. ساختار مولکولی اکسید گرافن از کربن، هیدروژن و اکسیژن تشکیل شده است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های GO این است که می‌توان آن را با استفاده از گرافیت (از آنجایی که ارزان است) با روش‌های مختلف شیمیایی تولید کرد و تولیدی بالا با صرفه اقتصادی استثنایی به همراه داشت. به طور کلی، اکسید گرافن به روش های برودی، هامرز، هافمن و تانگ-لوا تولید میشود.

کاربرد اکسید گرافن

اکسید گرافن (GO)، به یکی از امیدوارکننده ترین مواد تبدیل شده است که به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است. اکسید گرافن نه تنها پیش ماده ای برای سنتز گرافن احیا شده از نظر حرارتی یا شیمیایی است: محققان مقدار عظیمی از خواص نوری، الکترونیکی و شیمیایی منحصر به فرد اکسید گرافن را برای کاربردهای مختلف نشان دادند.
اکسید گرافن احیا شده را می توان در دستگاه های الکترونیکی، دستگاه های ذخیره انرژی، حسگرهای (زیستی)، کاربردهای زیست پزشکی، ابرخازن ها، غشاها، کاتالیزورها و تصفیه آب استفاده کرد. به عنوان یک دستگاه الکترونیکی، rGO در ترانزیستورهای اثر میدانی (FET) به عنوان حسگرهای شیمیایی و حسگرهای زیستی استفاده می شود.

خواص اکسید گرافن

اکسید گرافن یک مشتق از گرافن است که از طریق اکسیداسیون گرافن به دست می‌آید. این ماده نانوتکنولوژی در تحقیقات علمی و کاربردها مختلف مورد مطالعه قرار گرفته است. با این حال، باید توجه داشته باشید که خواص اکسید گرافن ممکن است بسته به شرایط ساخت و فرآیند تولید متفاوت باشد و به همین دلیل، خواص دقیق آن ممکن است متغیر باشد.
در زیر تعدادی از خواص معمولاً گزارش شده اکسید گرافن آورده شده‌اند:

هادی

اکسید گرافن مانند گرافن دارای هادی بالا است که به اندازه‌گیری حساسیت الکتروشیمیایی و کاربردهایی در حوزه‌های حسگرها، باتری‌ها و سوپرکپاسیتورها منجر می‌شود.

خواص اپتیکی

اکسید گرافن نیز دارای خواص اپتیکی منحصر به فرد است که به طور گسترده در سنسورها، دیودها و ترانزیستورهای نوری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روان‌سازی

اکسید گرافن می‌تواند به عنوان یک روان‌ساز (Lubricant) استفاده شود که در کاربردهای مهندسی مکانیکی و حرکت سطوح دارای اهمیت است.

هدایت حرارتی

اکسید گرافن به دلیل هدایت حرارتی بالا به‌عنوان یک مواد ترمالی در برخی کاربردها استفاده می‌شود.

کاربردهای الکترونیکی

اکسید گرافن می‌تواند در تولید ترانزیستورهای نانومتری و کاربردهای الکترونیکی پیشرفته مورد استفاده قرار گیرد.

کاربردهای پزشکی

به علت خواص بیولوژیکی و بیوسازگاری بالای اکسید گرافن، ممکن است در کاربردهای پزشکی مانند تحریک عصب‌ها، تحریک انسان‌های مصنوعی و نقاهت درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

عوارض اکسید گرافن

اکسید گرافن از طریق آسیب غشای پلاسمایی، تولید گونه‌های فعال اکسیژن (ROS) و آسیب DNA باعث ایجاد سمیت سلولی می‌شود. نانومواد خانواده گرافن (GFNs) دارای سفتی مکانیکی، خواص نوری و زیست سازگاری هستند که آنها را مواد امیدوارکننده ای برای کاربردهای زیست پزشکی می کند. با این حال، برای درک پتانسیل گرافن در زیست پزشکی، باید بر چندین چالش که هنگام ورود به سیستم گردش خون بدن ایجاد می شود، غلبه کند. تحقیقات کنونی بر توسعه دستگاه‌های هدف‌گیری تومور با استفاده از گرافن متمرکز است، اما GFNها در بافت‌ها و سلول‌های مختلف از طریق مسیرهای مختلف تجمع می‌یابند، که می‌تواند باعث واکنش‌های سمی شود که منجر به آپوپتوز سلولی و اختلال عملکرد بدن می‌شود. علاوه بر این، گرافن به عنوان یک ماده خارجی می‌تواند واکنش‌های التهابی پیچیده‌ای را با سلول‌های ایمنی و عوامل التهابی ایجاد کند و به طور بالقوه عملکرد ایمنی بدن را تقویت یا مختل کند.
به طور خلاصه، این داده‌های مختلف آزمایشگاهی تأیید می‌کنند که GO و سایر مواد مبتنی بر گرافن می‌توانند باعث آسیب DNA در سلول‌های اپیتلیال ریه شوند و این اثرات اغلب با استرس اکسیداتیو و التهاب همراه است. در صورت استفاده از تماس با پوست و چشمها و تشکیل گرد و غبار و ذرات معلق در هوا جلوگیری کنید. تهویه مناسب اگزوز را در مکان هایی که گرد و غبار تشکیل می شود، ارائه دهید.

خرید اکسید گرافن عمده در تهران و اصفهان

پیشگامان شیمی از جمله واردکنندگان و فروشندگان معتبر در زمینه خرید و فروش پودر اکسید گرافن است. این مجموعه دو شعبه در تهران واصفهان دارد. خریداران می توانند جهت خرید این محصول با کیفیت بالا و با قیمت مناسب، با شرکت پیشگامان شیمی تماس گرفته و پودر اکسید گرافن را در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

قیمت گرافن اکسید 25 کیلویی

قیمت اکسید گرافن به دلیل، وارداتی بودن، تغییرات تعرفه های گمرکی، نوسان نرخ دلار و وابسته بودن به بازار جهانی، تغییر می کند. از اینرو جهت استعلام از قیمت گرافن اکسید با کارشناسان ما در واحد فروش پیشگامان شیمی، در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست