اسانس‌ آرایشی بهداشتیاسانس

اسانس گریپ فروت

استفاده از اسانس گریپ فروت

اسانس روغنی گریپ فروت یک روغن با رایحه مرکبات با پرتقال است که اغلب در آروماتراپی مورد استفاده قرار می‌گیرد.از طریق روشی که به عنوان سرد کننده شناخته می‌شود، روغن از غده‌های واقع در پوست گریپ فروت استخراج می‌شود.روغن ضروری گریپ فروت دارای خواص متفاوتی است که می‌تواند انواع فواید سلامتی از جمله کاهش فشار خون و استرس را به شما ارائه دهد.

مزایای استفاده از اسانس گریپ فروت:

  • ممکن است اشتها را سرکوب کند

تحقیقات نشان می‌دهد برای کسانی که به دنبال سرکوب اشتهای بیش‌فعال هستند، ممکن است که آروماتراپی روغن گریپ فروت مفید باشد.یک مطالعه جدید دیگر نشان داده که بوی اسانس گریپ فروت باعث افزایش فعالیت در عصب واگ معده در جوندگان و در نتیجه کاهش اشتها می‌شود.

این عصب نقش مهمی در تحریک معده جهت تولید آب مورد نیاز هضم دارد.اگرچه این نتایج امیدوار کننده است، اما در حال حاضر فقط به مطالعات حیوانات محدود شده‌اند. به تحقیقات بیشتری در مورد اثرات اسانس گریپ فروت در انسان مورد نیاز است.

  • ممکن است باعث کاهش وزن شود
  • ممکن است به تعادل حالت کمک کند
  • اثرات ضد باکتریایی و ضد میکروبی
  • ممکن است به کاهش استرس و فشار خون پایین کمک کند
  • آکنه را درمان کنید

ایمنی استفاده از اسانس انگور:

برای اکثر مردم، اسانس گریپ فروت استفاده موضعی یا از طریق استنشاق بی‌خطر است.با این حال، مواردی وجود دارد که می‌خواهید هنگام استفاده از روغن‌های ضروری به خاطر بسپارید، از جمله:همیشه هنگام استفاده از روغن‌های ضروری به صورت موضعی از روغن حامل استفاده کنید تا روغن قبل از استفاده رقیق شود، یک روش ایمنی استاندارد هنگام استفاده از روغن‌های ضروری.

به طور کلی توصیه می‌شود برای نوزادان و کودکان قبل از استفاده از روغن‌های ضروری برای کودکان به دلیل نگرانی در مورد ایمنی، با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی تماس بگیرید.بارداری: به نظر می‌رسد که بعضی از روغن‌های اساسی در دوران بارداری بی‌خطر هستند، اما توصیه می‌شود قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید