فروش گلوتامین

گلوتامین

گلوتامین فراوان‌ترین اسید آمینه بدن است. آمینو اسیدها اجزای سازنده پروتئین هستند. پروتئین‌ها برای اندام‌ها بسیار مهم هستند. آن‌ها همچنین عملکردهای دیگری مانند انتقال مواد در خون و مقابله با ویروس‌ها و باکتری‌های مضر را انجام می‌دهند. گلوتامین در ماهیچه‌ها تولید می‌شود و توسط خون به اندام‌هایی که به آن نیاز دارند، توزیع می‌شود.

گلوتامین ممکن است به عملکرد روده، سیستم ایمنی بدن و سایر فرآیندهای اساسی بدن به ویژه در زمان استرس کمک کند. همچنین برای تأمین “سوخت” (نیتروژن و کربن) برای بسیاری از سلول‌های مختلف بدن بسیار مهم است.

گلوتامیـن برای ساخت مواد شیمیایی دیگری در بدن مانند سایر اسیدهای آمینه و گلوکز (قند) مورد نیاز است. افراد معمولاً از گـلوتامین و ال-گـلوتامین به طور متناوب استفاده می‌کنند و به یکی از 20 اسید آمینه موجود در بدن شما مراجعه می‌کنند.

اسیدهای آمینه بلوک ساختاری بدن هستند و ده‌ها عملکرد برای سیستم‌های مختلف شما انجام می‌دهند. ال-گلوتامین فراوان‌ترین اسید آمینه موجود در سیستم بدن است.

نیاز بدن به گلوتامین:

اگر نیاز بدن به گلوتامیـن از توانایی تولید آن بیشتر باشد، بدن ممکن است فروشگاه‌های پروتئین مانند عضله را برای آزاد کردن بیشتر این اسید آمینه تجزیه کند. علاوه بر این، هنگامی که مقادیر کافی گلـوتامین در دسترس نباشد، عملکرد سیستم ایمنی بدن می‌تواند به خطر بیفتد. به همین دلایل، رژیم‌های غذایی با پروتئین بالا، رژیم‌های غذایی با گـلوتامین بالا یا مکمل‌های گلوتامین اغلب پس از صدمات عمده مانند سوختگی تجویز می‌شوند.

مطالعات همچنین گزارش داده‌اند که مکمل‌های گـلوتامین ممکن است باعث بهبود سلامتی، کاهش عفونت‌ها و منجر به ماندن در بیمارستان بعد از عمل شوند.

علاوه بر این، نشان داده‌شده است که آن‌ها بقای خود را بهبود می‌بخشند و هزینه‌های پزشکی را در بیماران مبتلا به بیماری جسمی کاهش می‌دهند. مطالعات دیگر نشان داده‌اند که مکمل‌های گلـوتامین نیز ممکن است عملکرد ایمنی بدن را در حیوانات آلوده به باکتری یا ویروس بهبود بخشد.

کاربرد گلوتامین:

گلوتامیـن را می‌توان در پروتئین‌های گیاهی و هم در حیوانات بیابید و از آن به عنوان یک مکمل نیز استفاده کنید. این ماده در پودرهای پروتئینی که ورزشکاران از آن استفاده می‌کنند محبوب است.

گلـوتامین از سوخت و ساز بدن و همچنین سیستم عضلانی شما پشتیبانی می‌کند. این به شما کمک می‌کند تا عضلات خود را بسازید و حفظ کنید، و این به ویژه برای افرادی که به طور مرتب ورزش می‌کنند یا ورزشکار هستند بسیار مهم است.

همچنین برای ترمیم آسیب به دلیل استرس اکسیداتیو، تروما یا صدمات و بازگشت عضلات به سطح عملکرد اوج فوق‌العاده است. 

  • گلوتامیـن یک ساختمان ساختاری برای پروتئین‌های بدن است.
  • سوخت برای سلول‌هایی که روده را خط می‌کنند.
  • سوخت سلول‌های ایمنی مانند ماکروفاژها.
  • حفظ تعادل نیتروژن.
  • جلوگیری از سوزاندن سایر اسیدهای آمینه برای انرژی.

آنالیز گلوتامین:

گلوتامین

جهت دریافت آنالیز جدیدتر گلوتامین با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فروش گلوتامین:

گلوتامین در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول گلوتامین مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

برچسب:
جستجو در پیشگامان شیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست