فرمولاسیون محصولات آرایشی بهداشتی

فرمولاسیون پودر سفید کننده دندان

پودر سفید کننده دندان چیست؟ + فرمولاسیون پودر سفید کننده دندان

تصور می‌شود پودر دندان از هزاران سال پیش ایجاد شده باشد. ممکن است افراد باستان از موادی مانند پوسته تخم‌مرغ سوخته، خاکستر استخوان خرد شده حیوانات و پوسته صدف برای ایجاد پودرهایی که می‌توانند بوی دهان را از بین ببرند، استفاده کرده‌اند.

پودرهای خانگی و تولیدی حاوی نمک یا جوش شیرین در قرن نوزدهم به اوج محبوبیت خود رسیدند.

چند تفاوت بین خمیر دندان و پودر دندان وجود دارد. خمیر دندان اغلب حاوی مواد غلیظ‌کننده و مرطوب‌کننده است که آن‌ها را به طور مداوم مرطوب و صاف نگه می‌دارد. قرار است پودرهای دندان خشک باشند، بنابراین حاوی مواد مرطوب‌کننده نیستند. بسته به مارک تجاری، برخی از پودرهای دندان همچنین حاوی زغال چوب، خاک رس، گیاهان و یا سایر مواد طبیعی هستند که باعث سفید شدن می‌شود.

در زیر نمونه‌ای از فرمولاسیون پودر سفید کننده دندان آورده شده است.

فرمولاسیون پودر سفید کننده دندان

فازمواد تشکیل‌دهنده% وزنی
Aستیل آمین هیدرو فلوراید0،15
سدیم پلی فسفات6،OO
کربنات کلسیم78،55
کربوکسی متیل سلولز (CMC)1 ،50
آلومینیوم لاکتات8،OO
سیلیس3،50
سدیم لوریل سولفات (SLS)1،40
سدیم ساخارین0،30
Bطعم‌دهنده0،60

ساخت پودر سفید کننده دندان

مواد فاز A را به مدت 15 یا 20 دقیقه در مخلوط کن، مخلوط کنید. مخلوط را از الک ریز رد کنید تا اندازه ذرات یکنواخت شود. فاز B را روی پودر بپاشید. دوباره مخلوط را به مدت 15 یا 20 دقیقه مخلوط کرده و دوباره الک کنید. توجه: برای افزایش قدرت کف‌کنندگی می‌توان مقدار SLS را افزایش دهید.

توصیف مواد تشکیل‌دهنده

سدیم کربوکسی متیل سلولز (CMC)

سدیم کربوکسی متیل سلولز (CMC) با واکنش سدیم مونوکلرو استات با سلولز قلیایی در شرایط کاملاً کنترل شده ساخته می‌شود. پلیمر آنیونی حاصل خالص و خشک می‌شود.

CMC خالص برای محصولات مراقبت شخصی و برنامه‌های آرایشی معمولاً با حداقل خلوص 99.5 درصد به فروش می‌رسد. علاوه بر سیستم‌های آبی غلیظ، CMC در محصولات مراقبت شخصی برای اتصال آب و توانایی آن در تعلیق رنگدانه‌ها و مواد فعال موجود در محلول استفاده می‌شود.

سدیم کربوکسی متیل سلولز (CMC) یک پلیمر آنیونی و محلول در آب است. انواع گریدهای CMC با درجه‌های مختلف جایگزینی، گرانروی و اندازه ذرات در دسترس است.

  • انواع S بر اساس تعویض یکنواخت، محلول های نرم و صاف ارائه می‌دهند.
  • انواع O قابلیت انحلال و پایداری ویسکوزیته را در ذخیره در محیط‌های با pH پایین فراهم می‌کنند.
فروش سدیم لوریل سولفات
جهت استعلام قیمت sls پودری و رشته ای با ما تماس بگیرید.

سدیم لوریل سولفات

سدیم لوریل سولفات، نمک سدیم یک آلکیل سولفات، است که با اسپری خشک شده و بر اساس یک الکل چرب اولیه، اشباع شده، با زنجیره مستقیم ساخته شده است.

این ماده دارای خاصیت کف و پاک‌کننده است و با ماده ماده فعال بسیار زیاد و محتوای بسیار کم نمک‌های غیر آلی و الکل چرب بدون سولفات مشخص می‌شود. این محصول به طور ایده‌آل در خمیر دندان، شامپوهای امولسیون و کرم استفاده می‌شود.

سدیم ساخارین

نمک سدیم ساخارین، به صورت بلورهای سفید بدون بو یا پودر کریستالی به نظر می‌رسد. محلول آبی آن در برابر کاغذ تورنسل به صورت خنثی یا قلیایی است، اما در فنل فتالئین قلیایی نیست.

سیلیس

سیلیس ویژه نشان‌دهنده طیف وسیعی از محصول سیلیس رسوبی است. تنظیم دقیق پارامترهایی مانند سطح، اندازه ذرات، خلوص یا ظرفیت جذب روغن باعث تولید محصولاتی با خصوصیات مختلف می‌شود.

منبع:

(جهت خرید مواد اولیه پودر سفید کننده دندان با کارشناسان ما تماس بگیرید.)

یک هفته ضمانت برگشت وجه
مشاوره تخصصی
ضمانت اصل بودن کالا
تضمین بهترین قیمت
ارسال به تمام نقاط
پرداخت شرایطی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید