فروش فیتونادیون

فیتونادیون نوعی ویتامین K است که به صورت طبیعی ساخته شده است و به طور طبیعی در بدن مشاهده می‌شود. Phytonadione برای درمان کمبود ویتامین K و برای درمان برخی از خونریزی‌ها یا مشکلات لخته‌شدن خون ناشی از سایر داروها یا شرایط پزشکی استفاده می‌شود.

تزریق فیتونادیون ممکن است یک واکنش آلرژیک جدی ایجاد کند. در صورت:

  • احساس ضعف
  • سوزن سوزن
  • روشن بودن
  • گرما
  • خارش‌دار یا اگر درد قفسه سینه، تنفس، ایجاد عرق سرد یا تورم در صورت دارید، به مراقب خود بگویید.

فیتونادیون یک ویتامین است که یک مایع شفاف، زرد تا کهربا، چسبناک و تقریباً بی‌بو است.در آب نامحلول است، در کلروفرم محلول است و در اتانول کمی محلول است.وزن مولکولی 450.70 دارد.Phytonadione 2-methyl-3-phytyl-1،4-naphthoquinone است.فرمول تجربی آن C31H46O2 است و فرمول ساختاری آن: MEPHYTON® (فیتونادیون)

کاربردهای فیتونادیون:

Phytomenadione، همچنین به عنوان ویتامین K1 یا فیلوکلینون شناخته می‌شود، یک ویتامین است که در مواد غذایی یافت می‌شود و به عنوان یک مکمل رژیم غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به عنوان یک مکمل، از آن برای درمان برخی از اختلالات خونریزی استفاده می‌شود. این شامل مصرف بیش از حد وارفارین، کمبود ویتامین K و زردی انسدادی است. همچنین پیشگیری و درمان بیماری بواسیر در نوزادان توصیه می‌شود.

این ماده با تهیه یک مؤلفه مورد نیاز برای ساختن تعدادی از عوامل لخته‌شدن خون کار می‌کند. منابع یافت شده شامل سبزیجات سبز ، روغن نباتی و برخی میوه‌ها است. Phytomenadione اولین‌بار در سال 1939 جدا شد.

فـروش فیتونادیون:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه دارویی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است.شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سایر محصولات ما:

شما می‌توانید برای تهیه محصولات به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

برچسب:

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

۰۹۱۹۵۳۸۰۵۷۲

درخواست مشاوره مواد شیمیایی
درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست