اسانس‌ آرایشی بهداشتیاسانس

اسانس اکالیپتوس

اسانس اکالیپتوس در گالن‌های ۲۵ کیلویی محصول کشور آلمان آماده تحویل به شما مشتریان عزیز است.

گل اکالیپتوس که معمولاً به عنوان آدامس آبی جنوبی مشهور است، گونه‌ای از درخت بلند و همیشه سبز بومی است که در جنوب شرقی استرالیا وجود دارد.

این گیاه عمدتاً پوست صاف، برگ‌های جوانی دارد که در سطح زیرین سفید و مومی وجود دارد، برگ‌های براق سبز، برگ‌های بالغ به شکل لنس، گل‌های چسبنده و دنده‌ای که به صورت مجزا یا در گروه‌های سه یا هفت در زیره‌های برگ، گل‌های سفید و میوه‌های چوبی تنظیم شده‌اند.

توزیع و زیستگاه اکالیپتوس:

این گیاه در جنگل‌های نیو ساوت ولز، ویکتوریا و تاسمانی، از جمله برخی از جزایر تنگه باس رشد می‌کند.در اسپانیا و پرتغال و سایر مناطق جنوب اروپا از جمله موارد غیر طبیعی بومی است.قبرس، آفریقای جنوبی، نیوزلند، ایالات متحده غربی (کالیفرنیا)، هاوایی، ماکارونیا.

نمونه‌های غیر معمول:

اکالیپتوس به طور معمول از ۳۰ تا ۵۵ متر (۹۸-۱۸۰ فوت) قد رشد می‌کند. بلندترین نمونه شناخته شده در حال حاضر در تاسمانی دارای ۹۰.۷ متر (۲۹۸ فوت) بلند است. ادعاهای تاریخی در مورد درختان بلندتر نیز وجود دارد که بلندترین آن‌ها ۱۰۱ متر (۳۳۱ فوت) است.

کاربرد‌های اسانس اکالیپتوس:

روغن اکالیپتوس به عنوان یک روغن اساسی موجود است که به عنوان دارو برای معالجه به کار می‌رود.انواع بیماری‌ها و شرایط رایج از جمله احتقان بینی، آسم و به عنوان دفع کنه مورد استفاده قرار می‌گیرد. روغن اکالیپتوس رقیق‌شده همچنین ممکن است به عنوان درمانی برای مشکلات سلامتی مانند آرتروز و زخم‌های پوستی روی پوست اعمال شود.

همچنین از اسانس اکالیپتوس برای کاهش علائم سرماخوردگی و تأمین مزایای سلامت تنفسی استفاده می‌شود. این ماده، که اغلب در دهانشویه‌ها و داروهای ضد سرماخوردگی مورد استفاده قرار می‌گیرد، از اکالیپتوس گلوبولوس گرفته شده است.اکالیپتوس اغلب به عنوان یک روغن ضروری با یک دیفیوزر برای فواید سلامتی آروماتراپی استفاده می‌شود.

اکالیپتوس تحت نام‌های مختلف موجود است: fevertree، درخت صمغ، آهن قرمز، آهن زرد سفید.

موارد استفاده از اکالیپتوس:

برگ‌های صمغ آبی تاسمانی به عنوان یک چای گیاهی استفاده می‌شود.

  • عسل
  • فنولیک

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسانس اکالیپتوس با ما تماس بگیرید.

این محتوا رو هم بخون...
اسانس گریپ فروت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید