فروش کافی میت
 • کافی میت نوعی میکس عالی برای قهوه است. یک کرم بدون مواد لبنی که فاقد لاکتوز و کلسترول است و قهوه شما را غنی‌تر، نرم‌تر و خامه‌تر می‌کند. کافی میت باعث می‌شود فنجان قهوه شما طعم خوبی داشته باشد. انواع مختلفی شامل مایعات مناسب، پودر، کنسانتره، کاهش چربی و قند بدون چربی و همچنین بسیاری از طعم‌دهنده‌های جذاب است.

  Coffee-Mate Original همچنین برای جلوگیری از انعقاد خون حاوی مقادیر کمی از فسفات دیپوتاسیوم است. مونو و دی‌گلیسیریدها، به عنوان امولسیفایر استفاده می‌شوند. آلومینوسیلیکات‌سدیم، یک ماده ضد انعطاف‌پذیر؛ طعم مصنوعی و رنگ آناتو. 

  مواد تشکیل‌دهنده‌ی کافی میت:

  کافی میت اورجینال بیشتر از سه ماده تشکیل شده است:

  • مواد جامد شربت ذرت
  • روغن نباتی هیدروژنه
  • سدیم کازئینات

  کازئینات‌سدیم، نوعی کازئین، مشتق شیر است. با این حال، این ماده مورد نیاز در خامه‌های لبنی نیست، که به دلیل کمبود لاکتوز، لبنیات محسوب می‌شوند. این امر قهوه را غیر وگان (اما هنوز گیاه‌خواری) می‌کند، زیرا کازئینات‌سدیم از شیر حاصل می‌شود. 

  فروش کافی میت

  این محصول به شکل مایع، کنسانتره مایع و پودر موجود است. کافی میت آمریکایی در بیش از 25 طعم مختلف، از جمله زنجبیل، کرم بادام پاریسی و نعناع موجود است. انواع متوقف شده شامل قهوه سویا و قهوه ماته و نیمه است. در اروپا، بسته به کشور فاقد طعم اضافی، فقط به صورت پودر به عنوان یک خامه قهوه در یک یا دو رقم موجود است. نسخه اروپایی قهوه مات بدون استفاده از چربی هیدروژنه، که به بیماری قلبی مرتبط است تولید می‌شود.

  آیا کافی میت برای شما بد است؟

  بله، کافی میت برای شما مضر است. کافی میت دارای بسیاری از ترکیبات بالقوه مضر است، از جمله روغن نباتی نیمه هیدروژنه، قند اضافه شده، کاراگینان، مونو و دی گلیسیرید، مواد جامد شربت ذرت و اسید فسفریک.

  مواد ناسالم

  • تا حدی روغن‌های گیاهی بدون آب

  روغن های گیاهی دهیدروژنه می‌توانند شما را در معرض خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی قرار دهند. این روغن‌ها حاوی چربی‌های ترانس هستند. آن‌ها به قدری برای سلامت انسان مضر هستند که USDA قصد دارد استفاده از آن‌ها را حذف کند، به استثنای تنها مواردی که شرکت‌ها به نوعی بتوانند اثبات کنند که استفاده آن‌ها مضر نیست.

  روغن‌های گیاهی مایع از طریق فرآیند شیمیایی هیدروژناسیون به چربی جامد تبدیل می‌شوند. اعتقاد بر این است که چربی‌های ترانس بیشتر از چربی‌های اشباع برای سلامتی مضر هستند. چربی‌های ترانس سطح کلسترول بد بدن را افزایش می‌دهد و سطح کلسترول خوب را کاهش می‌دهد.

  • کاراگینان

  اعتقاد بر این است که کاراگینان واکنشی از سیستم ایمنی بدن را ایجاد می‌کند، قابل مقایسه با نوع ایجاد شده در اثر قرار گرفتن در معرض عوامل بیماری‌زا (به عنوان مثال، مانند سالمونلا). درست است که کاراگینان از یک منبع طبیعی گرفته شده است اما منجر به بی‌نظمی و احتمالاً حتی خونریزی و زخم، به ویژه در دستگاه گوارش می‌شود.

  • مونو- و دی گلیسیرید

  مونو و دیگلیسیرید نوعی افزودنی غذایی است. آن‌ها به منظور ترکیب مواد تشکیل‌دهنده حاوی آب با مواد حاوی چربی اضافه می‌شوند. از مونو و دی گلیسیرید نیز به عنوان ماده نگهدارنده استفاده می‌شود، زیرا می‌تواند ماندگاری محصولات را افزایش دهد. آن‌ها تا حدی از اسیدهای چرب مشابه تری گلیسیرید ساخته شده‌اند.

  • شربت ذرت

  شربت ذرت یک شیرین‌کننده مایع است. این شربت از ذرت (نشاسته ذرت) گرفته شده است. شربت ذرت حاوی قند و الیگوساکاریدها، هر دو کربوهیدرات است.

  خرید کافی میت
  خرید کافی میت

  عوارض جانبی کوتاه مدت بالقوه کافی میت

  عوارض جانبی کوتاه مدت مصرف کافی میت:

  • افزایش قند خون
  • بی حوصلگی
  • استفراغ
  • سرگیجه
  • حالت تهوع

  عوارض جانبی بالقوه بلند مدت کافی میت

  مصرف طولانی مدت و بیش از حد کافی میت می‌تواند شما را در معرض خطر بیشتری برای ابتلا قرار دهد:

  • سکته
  • حمله قلبی
  • بیماری قلب و عروقی
  • دیابت
  • نارسایی کلیه (کلیه)
  سکته

  سکته مغزی گاهی اوقات به طور غیررسمی به عنوان “حمله مغزی” شناخته می‌شود. سکته مغزی هنگامی اتفاق می‌افتد که خون مربوط به یکی از مناطق مغز قطع شود.

  این امر منجر به کمبود اکسیژن در سلول‌های مغزی و شروع به مرگ می‌شود. این خطرناک است زیرا توانایی‌هایی که توسط آن قسمت از مغز کنترل می‌شوند (به عنوان مثال، کنترل عضلات یا حافظه) مانع یا از بین می‌روند.

  عواملی که تعیین می‌کنند سکته مغزی چقدر بد خواهد بود، شامل منطقه دقیق مغز در محل وقوع آن و میزان مغز آسیب دیده است. اگرچه درست است که برخی از افراد به طور کامل از سکته مغزی بهبود می‌یابند، بیش از دو سوم بازماندگان دچار نوعی معلولیت هستند.

  سکته مغزی شایع‌ترین علت ناتوانی بزرگسالان در ایالات متحده است. تا 80٪ از سکته‌های مغزی قابل پیشگیری است. شخصی هر چهار دقیقه بر اثر سکته می‌میرد و هر 40 ثانیه یک سکته در ایالات متحده اتفاق می‌افتد.

  حمله قلبی

  حمله قلبی زمانی اتفاق می‌افتد که انسداد کامل شریانی ایجاد شود که برای خونرسانی به قلب استفاده می‌شود. عروق قلب را با خون تأمین می‌کنند. با افزایش سن، دیواره‌های داخلی آن‌ها که به طور معمول صاف هستند، می‌توانند در اثر تجمع پلاک (تجمع مواد چربی)، آسیب جمع شده و باریک‌تر شوند.

  نواحی پلاک ممکن است شکسته شوند، و در صورت شکستن، سلول‌های خون و سایر اجزای خون به ناحیه آسیب دیده می‌چسبند. این منجر به لخته شدن خون می‌شود. حملات قلبی زمانی اتفاق می‌افتد که لخته‌های خون به طور کامل راه عبور خون را مسدود یا کاهش دهند.

  درد بزرگ قفسه سینه به وجود می‌آید و قسمت‌هایی از عضله قلب شروع به مردن می‌کند. مدت زمان طولانی‌تری که انسداد درمان نمی‌شود، آسیب بیشتری به عضله قلب وارد می‌شود.

  خرید کافی میت
  خرید کافی میت
  دیابت نوع 2 چیست؟

  دیابت نوع 2 بر نحوه برخورد بدن شما با گلوکز در خون تأثیر می‌گذارد. حدود 27 میلیون نفر در ایالات متحده به دیابت نوع 2 مبتلا هستند. لوزالمعده انسولین را تولید می‌کند، هورمونی خاص که به گلوکز اجازه می‌دهد وارد سلول‌های شما شود.

  هنگامی که قادر به ساختن انسولین کافی برای تحقق این امر نباشد، تجمع قند (گلوکز) را در خون خود تجربه خواهید کرد.

  تعدادی از عوامل وجود دارد که شما را در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به دیابت نوع 2 قرار می‌دهد:

  • اضافه وزن یا چاقی: اضافه وزن یا چاقی می‌تواند منجر به مقاومت به انسولین شود. این مخصوصاً

  در صورت تحمل وزن زیاد در ناحیه شکم میتواند رخ دهد.

  • ژن ها: اگر در خانواده شما وجود داشته باشد، احتمال ابتلا به دیابت نوع 2 بیشتر است.
  • سندرم متابولیک: اگر مبتلا به سندرم متابولیک باشید، به احتمال زیاد به دیابت نوع 2 مبتلا خواهید شد.

  سندرم متابولیک شامل کلسترول و تری گلیسیرید بالا، فشار خون بالا، چربی اضافی در ناحیه شکم و گلوکز خون بالا است.

  • سلول‌های بتا شکسته: اگر سلول‌هایی که انسولین در بدن شما ایجاد می‌کنند، در زمان‌های نادرست انسولین از بدن خارج کنند، قند خون شما از بین می‌رود.
  • سن: افراد بالای 45 سال بیشترین خطر ابتلا به دیابت نوع 2 را دارند.
  • قومیت: افراد از قومیت‌های خاص بیشتر در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع 2 هستند.

  گزینه‌های جایگزین کافی میت

  همانطور که می‌بینیم، کافی میت گزینه سالم و خامه‌ای یا سفید کننده قهوه شما نیست. اگر می‌خواهید یک خامه یا سفید کننده اضافه کنید، شیر یا خامه طبیعی را انتخاب کنید. اگر هنوز هم می‌خواهید کافی میت بخورید، فقط آن را به یک ماده مصرفی گاه به گاه تبدیل کنید.

  سایر محصولات ما: امولسیفایر کیک

  خرید کافی میت
  خرید کافی میت

  فروش انواع کافی میت:

  شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع دارویی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

  این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

  قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است.

  شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  برچسب:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست