فروش کوکوپیت (Coco Peat)
 • کوکوپیت (Coco Peat)

  کوکوپیت (Coco Peat) عبارت است از “فیبر الیاف نارگیل” یا “خاکه الیاف نارگیل” که در واقع یک محصول جانبی است و هنگامی که پوسته‌های نارگیل برای استخراج فیبرهای بلند از پوسته‌ها پردازش شود، تولید می‌شود. برای خرید کوکوپیت عمده و کیلویی میتوانید با ما تماس بگیرید.Coco Peat ماده اتصال‌دهنده‌ای است که از بخش فیبری پوسته نارگیل حاصل می‌شود.

  کوکوپیت (Coco Peat) چیست؟

  کوکوپیت یک محیط رشد چند منظوره است که از پوست نارگیل ساخته شده است. Coco Peat برای کشت هیدروپونیک (آب کشت)، مخلوط‌های خاکی و رشد گیاهان گلدانی، یک محیط رشد عالی است. این الیاف نارگیل دارای هورمون‌های ریشه‌زایی طبیعی و خواص ضد قارچی است.

  این محصول 100٪ ارگانیک است و یک جایگزین طبیعی اثبات‌شده برای پیت ماس است، بنابراین استفاده از کوکوپیت (Coco Peat) باعث کند شدن استخراج پیت ماس از باتلاق‌های دارای حساسیت زیست محیطی در سراسر جهان می‌شود.

  پیت ماس چیست؟

  پیت ماس یک ماده آلی است که از تجزیه و بقایای خزه‌ای به نام اسفاگنیوم تولید می‌شود.منبع غنی اسید هیومیک و مواد آلی است و پتانسیل بالایی (حدود 20 برابر وزن خشک) در جذب و نگهداری آب و مایعات دارد.

  نام‌های تجاری کوکوپیت (Coco Peat):

  نام‌های تجاری اولیه شامل COCOPEAT و COCOHUSK CHIPS بود اما بعدها با وارد عمل شدن سریلانکا، کوکوپیت (Coco Peat) تولیدی این کشور به عنوان بهترین کوکوپیت در بازار جهانی وجود دارد.

  انواع کوکوپیـت (Coco Peat):

  برمبنای درصد اختلاط اجزاء سه نوع کلی وجود دارد:
  فاین: حاوی 85% پیت (دانه‌های ریز با ابعاد 5-1 میلی‌متر) و 15% الیاف با طول حداکثر 4 سانتی‌متر
  مدیوم: حاوی 85-80% پیت و 20-15% الیاف (رشته‌های نخی با ضخامت بسیار کم و طول متغیر) با طول حداکثر 15 سانتی‌متر
  کوکوچیپس: حاوی 30% پیت، 60-30% چیپس ( ذرات بهم چسبیده پیت و الیاف به اندازه چیپس) و مابقی الیاف با ابعاد متفاوت

  کوکوپیت (Coco Peat)

  نحوه تولید کوکوپیت (Coco Peat):

  ابتدا پوسته فیبری نارگیل شسته می‌شود.به صورت ماشینی خشک می‌شود.به منظور جداسازی شن و ماسه و سایر آلودگی‌های گیاهی و حیوانی، غربالگری صورت می‌گیرد.نهایتاً به صورت قالب‌های آماده مصرف در می‌آید.

  مزایای کوکوپیت (Coco Peat):

  Coco Peat را می‌توان در مخلوط‌های مخصوص کاشت بذر (نشاءکاری)، بستر گیاهان، مزارع، مخلوط‌های خاکی، باغچه‌ها، گیاهان گلدانی استفاده کرد.به طور کلی در هر جایی که از پیت ماس استفاده شود، می‌توان آن را با کوکوپیت جایگزین نمود.خواص کوکوپیت (Coco Peat) آن را در برابر رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها مقاوم می‌کند.

  Coco Peat دارای توانایی بالایی (حدود 9-8 برابر وزن خود) در نگهداری آب می‌باشد.Coco Peat توانایی ذخیره و آزاد کردن مواد مغذی در گیاهان را برای مدت طولانی دارد.دارای خاصیت اکسیژن‌رسانی بسیار خوبی است که برای رشد سالم ریشه مهم است.دارای pH حدود 6.8-5 است که خنثی تا کمی اسیدی است. این امر برای خاک‌های قلیایی باغ بسیار عالی است.

  استفاده از کوکوپیت (Coco Peat) آسان است. کافی است قالب کوکوپیت را درون ظرف آب گرم (حدود 4 لیتر) قرار دهید و اجازه دهید آب کامل جذب شود، سپس آن را به حالت پودری درآورید و استفاده کنید.

  کوکوپیت (Coco Peat)

  Coco Peat حتی تا 4 سال قابلیت استفاده مجدد دارد.
  ورمی کالچر: Coco Peat یک ماده بستری عالی برای باکس‌های تولید کرم ایجاد می‌کند، در واقع برای آن‌ها مفید است و رشد کرم را 25٪ افزایش می‌دهد.

  کاربردهای کوکوپیت در صنعت

  کوکوپیت (Coco Peat) در زمینه‌های مختلفی از جمله موارد زیر کاربرد دارد:

  • تولیدکنندگان مخلوط گلدانی
  • گلخانه‌ها
  • پرورش‌دهندگان هیدروپونیک
  • مراکز حرفه‌ای گلخانه‌ای و باغی
  • نهالستان‌ها
  • سازندگان زمین چمن و گلف
  • کاربردهای باغبانی و گل‌کاری
  • باغچه‌های خانگی (داخلی و بیرونی) و برای استفاده در فضای سبز
  • کشت قارچ
  • مخلوط‌های مخصوص بونسای
  • کشت چمن
  • مزارع سبزیجات
  • کشت گل رز

  برای دیدن مواد اولیه صنعتی روی خرید مواد شیمیایی صنعتی کلیک کنید.

  سایر محصولات:

  شما می‌توانید برای تهیه و خرید کوکوپیت به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید.این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  برچسب:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست