مواد اولیه لوازم آرایشی

سیترومینیوم کلراید

سفارش محصول تماس با کارشناس

سیترومینیوم کلراید چیست؟

سیترومینیوم کلراید یک عامل تهیه‌کننده بسیار مناسب برای تهیه شامپو و تهویه مطبوع است. این به طور معمول در بعضی از محصولات اقتصادی نوع بیشتر استفاده می‌شود، زیرا تهویه نور با هزینه کم را فراهم می‌کند. سترومینیوم کلراید مانند PQ-10 کار می‌کند، که از روغن نارگیل و یک ماده نفتی مشتق شده است، اما بیشتر از روغن نارگیل مشتق شده است.

برخی از کاربردهای سیترومینیوم کلراید:

  • Cetrimonium کلرید یک نمک آمونیوم چهارمتری است
  • لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی
  • در فرمولاسیون شامپوها و تهویه‌کننده مو
  • رنگ موی و رنگ
  • دیگر محصولات مراقبت از مو
  • بعضی از محصولات مراقبت از پوست
این کمک می‌کند تا جلوگیری و یا مهار رشد الکتریسیته ساکن و کمک به پاک‌کردن پوست و یا جلوگیری از بو با از بین‌بردن یا مهار رشد از میکروارگانیسم‌ها و کمک به آب برای مخلوط‌کردن با روغن و خاک به طوری که آن‌ها را می توان شستشو کرد.
همچنین کمک می‌کند تا امولسیون‌ها را با کاهش کشش سطحی مواد شیمیایی امولسیون و کمک به توزیع یا تعلیق جامد نامحلول در یک مایع کمک نماید.
سطح ورودی توصیه‌شده بین ۰.۵ تا ۴٪ بسته به نوع فرمول و استفاده از آن قرار داده می‌شود. اگر قابل اجرا باشد، به مرحله آب اضافه کنید. فقط برای استعمال خارجی.
سایر محصولات ما: روغن جوجوبا

فروش سیتریمینیوم کلراید:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول سیتریمینیوم کلراید مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سیدی

این محتوا رو هم بخون...
روغن بذر هویج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید