خرید و فروش نئوپنتیل گلایکول

خرید نئوپنتیل گلایکول در پیشگامان شیمی

پیشگامان شیمی یکی از قدیمی ترین شرکت های واردکننده مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز صنایع مختلف ، نئوپنتیل گلایکول را به صورت جامد سفید رنگ به صورت عمده و جزئی در اخیتار مشتریان عزیز قرارمیدهد. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر ، انالیز و قیمت به روز این محصول با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

نقد و بررسی نئوپنتیل گلایکول

در این بررسی به چیستی و مجموعه‌ای از کاربردهای نئوپنتیل گلایکول می‌پردازیم. ابتدا باید بگوییم که نئوپنتیل گلایکول در تعریف یک ترکیب شيمياي آلی است. نئوپنتیل گلایکول در ساخت رنگ، سنتز رزین‌های پلی استر، روان کننده‌ها و نرم کننده‌ها به کار می‌رود.چنین پیش بینی می‌شود که چشم انداز کاربردی مثبت در ساخت روان کننده‌ها برای موتورهای خودرو و هواپیما، گریس‌ها و سوخت‌های هیدرولیک به دلیل پایداری حرارتی و شیمیایی بالا، بازار نئوپنتیل گلایکول را به حرکت درآورد.

تغییر روند در جهت استفاده از ترکیبات شیمیایی کم یا غیر VOC (ترکیبی که آلی فرار نیست) به عنوان جایگزینی برای رزین‌های معمولی، رشد صنعت را در سال‌های آینده تکمیل خواهد کرد. افزایش تقاضا در صنایعی از قبیل رنگ و پوشش، به ویژه پوشش‌های پودری، فرصت‌های تجاری جدیدی را برای شرکت کنندگان در صنعت ایجاد می‌کند.اکثر فرمولاسیون‌های رزین پلی استر حاوی نئوپنتیل گلایکول به عنوان تنها جزء گلیکول هستند، یا از آن همراه با یک گلایکول اصلاح کننده برای دستیابی به خواص مطلوب استفاده می‌شود.

نئوپنتیل گلوسویل با فرمول شیمیایی C۵H۱۲O۲ یک ترکیب شیمیایی است. که جرم مولی آن ۱۰۴٫۱۴۸ g/mol می‌باشد

کاربرد‌ نئوپنتیل گلایکول

تقاضای رو به رشد برای نرم کننده‌های پارچه، نرم کننده‌ها، آفت کش‌ها و داروها به طور مثبتی بر نرخ نفوذ نئوپنتیل گلایکول در بازار تأثیر می‌گذارد. عواملی مانند مقاومت بسیار بالا در برابر اکسیداسیون، ماهیت شیمیایی غیرقطبی به همراه در دسترس بودن به شکل پولک، مذاب و دوغاب، استفاده از محصول را به عنوان واسطه در تولید محصولات شیمیایی متعدد پشتیبانی می‌کند.صنعت جهانی رنگ و پوشش به دلیل افزایش تقاضا در بخش‌های خودرو، حمل و نقل، ساختمان و ساخت و ساز با سرعتی سریع در حال شتاب است.

نیاز روزافزون به چسب‌ها و درزگیرهای پیشرفته با قابلیت استفاده آسان و محتوای VOC کم، توسعه کلی بازار نئوپنتیل گلایکول را بیشتر می‌کند. تغییر روند در تهیه مواد شیمیایی با استفاده از ترکیبات آلی همراه با پذیرش سنتز صنعتی پیشرفته، مانند فرآیند کاتالیزوری سبز، از عوامل اصلی تحریک دینامیک عرضه مواد خام است. ماهیت ارگانیک این ترکیب آلی به تولید مواد شیمیایی ارگانیک مورد استفاده در صنایع شیمیایی کشاورزی، مراقبت از پوست و صنایع دارویی کمک خواهد کرد.

خرید نئوپنتیل گلایکول

تاثیر مزایای نئوپنتیل گلایکول در رونق آن در صنایع مختلف

مزایای نئوپنتیل گلایکول سبب تقاضای بالا جهت خرید و فروش آن شده است. در بازار امروز خرید نئوپنتیل گلایکول و نیز فروش نئوپنتیل گلایکول افزایش یافته است و پیش بینی می‌شود که به سبب رونق صنعت، این امر در آینده با درخواست‌های بیشتری رو به رو شود.مزایای کلیدی آن از جمله سهولت جابجایی در حین ذخیره سازی، افزایش قابلیت استفاده و نگهداری کم از نظر حمل و نقل و کاربرد، تقاضای نئوپنتیل گلایکول فلیک را در صنعت رزین و پوشش افزایش داده است.

افزایش نرخ پذیرش محصول در پلی استرهای اشباع برای پوشش‌های کویل، پوشش‌های پودری و لعاب‌های اجاق گاز باعث رشد بازار نئوپنتیل گلایکول می‌شود. این بازار به دلیل ساختار منحصر به فرد و پایداری حرارتی بالای نئوپنتیل گلایکول شاهد رشد قابل توجهی خواهد بود، که آن را به گزینه‌ای جذاب برای طیف گسترده‌ای از کاربردها از جمله رزین‌های تقویت شده با فایبرگلاس تبدیل می‌کند. رزین‌های پوشش‌دهنده آلکیدی، نرم‌کننده پلی‌ال‌های پلی‌استر، رزین‌های پوشش پودری و غیره کمک‌های کریستالی بالا و قابلیت آب‌ و هوای محصول از جمله عوامل کلیدی حمایت از تقاضای بازار هستند.

از دیگر کاربردهای نئوپنتیل گلایکول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

قطعات عایق خودرو بیش از 18 درصد از سهم بازار را در بازار نئوپنتیل گلایکول در چند سال اخیر به خود اختصاص داده است. نئوپنتیل گلایکول به دلیل پایداری شیمیایی و حرارتی بالا به طور گسترده در کاربردهای عایق و پوشش استفاده می‌شود. نیاز روزافزون به عایق در خودرو برای کاهش مسائل مربوط به گرما در موتور، کاربرد نئوپنتیل گلایکول را در بخش خودرو تقویت می‌کند. کاربرد نئوپنتیل گلایکول استانداردهای عملکرد بالا از جمله پایداری حرارتی بیشتر، ایمنی در برابر آتش و پایداری مکانیکی محصول نهایی را ممکن می‌سازد.

افزایش تقاضا برای رنگ‌های تزئینی و سبک‌های پوشش در لوازم الکترونیکی مانند یخچال، تلویزیون، پخش کننده دی وی دی و ماشین لباسشویی چشم انداز تجاری قوی را برای شرکت کنندگان در این صنعت فراهم می‌کند و عواملی مانند ظاهر زیبایی و محافظت در برابر هر گونه آسیب در طول استفاده روزمره از آن، تقاضای محصول را افزایش می‌دهد.

به علاوه فرمول نئوپنتیل گلایکول دی هپتانوات در صنعت آرایشی و بهداشتی، به عنوان جایگزین خوبی برای سیلیکون‌ها در نظر گرفته می‌شود و روی پوست سبک و مخملی است و قابلیت پخش عالی دارد و نرم کننده‌ای است که در محصولات مراقبت از پوست به دلیل خواص آن به عنوان حالت دهنده و افزایش دهنده ویسکوزیته پوست استفاده می‌شود.

با توجه به کاربردهای ارائه شده برای نئوپنتیل گلایکول باید ذکر کرد که در چند دهه اخیر خرید نئوپنتیل گلایکول از سوی صنایع نیازمند به این ترکیب افزایش یافته است و همچنین فروش نئوپنتیل گلایکول به عنوان یک ترکیب کاربردی در صنایع آلی و شیمیایی به مقدار قابل توجهی رو به بهبود بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست