متیل پروپیلن دی گلایکول

متیل پروپیلن دی گلایکول

اترهای گلایکول دارای یک زیر مجموعه به نام سری P (الکل + پروپیلن اکسید) هستند که یکی از اعضای این زیرمجموعه متیل پروپیلن دی گلایکول" href="https://irchem.ir/buy-methyl-propylene-di-glycol/" target="_blank" rel="noopener">متیل پروپیلن دی گلایکول می‌باشد.

فرمول شیمیایی: C7H16O3

خرید و فروش متیل پروپیلن دی گلایکول

متیل پروپیلن دی گلایکول چیست

DPGM یک اتر گلایکول است که بر اساس پروپیلن اکسید و متانول ساخته شده است. یک حلال تخصصی است که ماهیت دوگانه دارد (اتر – الکل).مایعی شفاف با بویی شبیه به اتر است.

کاربردهای DPGM

این ماده به عنوان یک واسطه و نیز در فرمولاسیون‌های صنعتی، حرفه‌ای یا مصرفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.عمدتاً در روکش‌های سطحی و جوهرهای چاپ و رنگ‌ها، پاک‌کننده‌ها و فرمولاسیون‌های آگروشیمی (مواد شیمیایی کشاورزی) کاربرد دارد.

ویژگی‌ها

DPGM یک ماده سالم، ایمن و تا حدود زیادی سازگار با محیط زیست است.قابل اشتعال نیست و نقطه اشتعال آن 750 درجه سانتی‌گراد است. به طور معمول، غلظت آن 99٪ است.

احتیاط‌های لازم

اگر به مقدار زیاد خورده شود و یا با غلظت بخار زیاد استنشاق شود، ممکن است با ایجاد اختلال در سیستم عصبی مرکزی باعث بروز علائمی از جمله سردرد، حالت تهوع، سرگیجه، خواب‌آلودگی و کما شود، اما این مسئله به ندرت رخ می‌دهد.DPGM به عنوان یک ماده سرطان‌زا یا جهش‌یافته طبقه‌بندی نمی‌شود.کاملاً با آب قابل حل است، زیست تخریب‌پذیر است و دچار تجمع زیستی نمی‌شود.

نگه‌داری و جابجایی DPGM

این ماده توسط تانکرها، واگن‌های ریلی و کشتی به‌طور عمده و در مقادیر انبوه گاهی موارد به صورت بسته‌بندی‌شده منتقل می‌شود. طبق مقررات حمل و نقل، این ماده خطرناک نیست.اترهای گلیکول باید در دمای محیط و به دور از منابع احتراق و مواد با خاصیت اکسیدکننده یا خورنده نگه‌داری شوند.

فروش متیل پروپیلن دی گلایکول

گروه بازرگانی پیشگامان شیمی این محصول را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت آماده ارائه به شما مشتریان عزیز دارد.این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن توسط سیستم حمل‌ و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.قیمت‌های عرضه شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت بوده و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت تماس بگیرید. قیمت فروش ما را با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی مقایسه نمائید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست