فروش ال آرژنین هیدروکلراید خالص

خرید و فروش ال آرژنین هیدروکلراید پیشگامان شیمی

شرکت پیشگامان شیمی فعال در حوزه واردات و فروش مواد شیمیایی در ایران بوده و از بهترین شرکت هایی است که تولید کنندگانی که به دنبال خرید ال آرژنین هیدروکلراید خالص هستند. این شرکت از سال 1381 به واردات انواع اسیدهای آمینه و پروتئین‌ها مشغول می‌باشد. فروش ال آرژنین هیدروکلراید خالص 99% که در بسته‌بندی‌های 25 کیلویی از کشورهای آلمان و چین وارد می‌شود به صورت آنلاین انجام می‌شود. برای اطلاع از قیمت ال آرژنین هیدروکلراید خالص با کارشناسان ما تماس بگبرید.

قیمت پودر ال آرژنین هیدروکلراید

جهت دریافت قیمت ال آرژنین هیدروکلراید پودری به عنوان ماده اولیه با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید، یا از طریق فرم درخواست محصول اقدام نمائید.

ال آرژنین هیدروکلراید چیست

فروش ال آرژنین هیدروکلراید به عنوان ماده‌ای که یک اثر نرم‌کننده و مرطوب‌کننده بر روی پوست و موهای شما دارد.موهای ما از کراتین تشکیل شده است که یک پروتئین است. از این رو، اطمینان از تأمین کافی پروتئین برای موهای سالم ضروری است. پروتئین‌ها بیشتر به اسیدهای آمینه تجزیه می‌شوند. حدود 20 آمینو اسید مورد نیاز برای سنتز کراتین وجود دارد.

بیشتر اسیدهای آمینه توسط بدن ما تولید می‌شوند، اما تعداد کمی از اسیدهای آمینه باید از طریق غذا مکمل شوند. در بین اسیدهای آمینه، آرژنین یک اسید آمینه نیمه ضروری است که به طور طبیعی در بدن ما یافت می‌شود و برای رشد مو مفید است.

آرژنین چیست؟

تقریباً 80-90٪ از موهای ما از پروتئین تشکیل شده است که به اسیدهای آمینه تجزیه می‌شوند. برخی از اسیدهای آمینه نقش مهمی در رشد سالم مو دارند. یکی از این اسیدهای آمینه آرژنین است که به فواید سلامتی و زیبایی آن مشهور است. برای عملکرد مناسب قلب و کلیه ضروری است زیرا به بهبود گردش خون کمک می‌کند. همچنین به ترمیم زخم کمک می‌کند. آرژنین همچنین به عضله‌سازی کمک می‌کند.

به دلیل اثر گشادکنندگی عروق، آرژنین برای رشد مو مفید است. نمک ساده آرژنین مانند ال آرژنین هیدروکلراید شناخته شده است که در درمان ریزش مو مؤثر است و رشد مو را تقویت می‌کند. از این رو، در محصولات مراقبت از مو که رشد مو را تقویت می‌کنند، استفاده می‌شود.

ال آرژنین هیدروکلراید
ال آرژنین هیدروکلراید

فروش ال آرژنین هیدروکلراید

فروش ال آرژنین هیدروکلراید نمک هیدروکلراید ال آرژنین است که به عنوان یک اسید آمینه نیمه ضروری موجود در بدن ما در نظر گرفته می‌شود. ال آرژنین هیدروکلراید در درمان ریزش مو مؤثر است زیرا گردش خون را تقویت کرده و پوست سر را تحریک می‌کند، در نتیجه باعث رشد مو می‌شود. ال آرژنین هیدروکلراید هنگامی که با سایر مواد فعال مشتق شده از پروتئین ترکیب شود، در درمان موخوره نیز مفید است. روی سطح رشته‌های شما یک پوشش نازک ایجاد می‌کند، بنابراین رطوبت داخل آن را قفل می‌کند و موهای شما را نرم و صاف می‌کند.فروش ال آرژنین هیدروکلراید در بهبود وضعیت کلی سلامت موهای شما مفید است.

نقش ال آرژنین هیدروکلراید در رشد مو

فروش ال آرژنین هیدروکلراید که نمک هیدروکلراید آرژنین است در رشد مو بسیار موثر است. این ویژگی ال آرژنین هیدروکلراید به دلیل اثر گشاد کنندگی عروق است.این ماده به وفور اکسید نیتریک آزاد می‌کند که به باز شدن کانال‌های پتاسیم سلول کمک می‌کند و در نتیجه خون‌رسانی به پیازهای مو را افزایش می‌دهد که منجر به رشد موهای سالم می‌شود. این رگ‌های خونی را گشاد می‌کند، در نتیجه خون‌رسانی مناسب به پوست سر شما تضمین می‌کند و با تأمین تغذیه ریشه مو، فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند، در نتیجه رشد مو را تحریک می‌کند و از ریزش مو جلوگیری می‌کند. از این رو، از آرژنین HCL به طور گسترده‌ای در بسیاری از محصولات مراقبت از مو استفاده می‌شود.

ال آرژنین هیدروکلراید
ال آرژنین هیدروکلراید

فواید ال آرژنین هیدروکلراید برای موهای شما

اسیدهای آمینه خاصی مانند لیزین، سیستئین، آرژنین و متیونین وجود دارد که برای رشد مو مفید هستند. در بین این اسیدهای آمینه، آرژنین به دلیل نقش آن در سنتز اکسید نیتریک، یک اسید آمینه پویا محسوب می‌شود. آرژنین نقش عمده‌ای در رشد موهای سالم دارد و از ریزش مو به دلیل اثر گشادکنندگی عروق جلوگیری می‌کند.

  1. گردش خون را بهبود می‌بخشد

آرژنین به دلیل افزایش سطح اکسید نیتریک در بدن شما بسیار مشهور است. این اکسید نیتریک به اتساع رگ‌های خونی کمک کرده و کانال‌های پتاسیم سلول‌ها را باز کرده و در نتیجه گردش خون را در بدن بهبود می‌بخشد. افزایش میزان خون، تغذیه کافی برای رسیدن به پوست سر و فولیکول‌های مو را تضمین می‌کند، در نتیجه رشد سالم مو وجود دارد.

  1. فولیکول‌های مو را تحریک می‌کند

آرژنین فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند، زیرا به شل شدن رگ‌های خونی کمک می‌کند و رشد موهای سالم را تقویت می‌کند. به بازسازی کمک کرده و رشد موهای سالم را تحریک می‌کند. این موهای شما را تغذیه می‌کند و به تقویت مو از داخل کمک می‌کند و در نتیجه رشد مو را تقویت می‌کند.

  1. خاصیت ضد اکسیداتیو به نمایش می‌گذارد

آرژنین خاصیت آنتی‌اکسیدانی از خود نشان می‌دهد، به همین دلیل در ریشه‌کن کردن رادیکال‌های آزاد که مسئول ایجاد آسیب سلولی منجر به خشکی، کدر و آسیب دیده مو هستند، مفید است.

  1. با سفید شدن و رنگ مو از مو در برابر آسیب دیدگی محافظت می‌کند

آرژنین همچنین به محافظت از مو در برابر صدمه‌ای که در اثر سفید شدن و رنگ‌آمیزی مو ایجاد شده کمک می‌کند. پراکسید هیدروژن که در رنگ مو استفاده می‌شود، روغن‌های طبیعی و پروتئین موجود در لایه خارجی مو را از بین می‌برد، بنابراین موهای شما را خشک و شکننده می‌کند. این در نهایت منجر به شکستگی و ریزش مو می‌شود.

  1. خاصیت کشسانی مو را افزایش می‌دهد

شناخته شده است که آرژنین باعث افزایش تولید کلاژن می‌شود که به نوبه خود مقاومت کششی و کشسانی را افزایش می‌دهد.

فروش ال آرژنین هیدروکلراید
فروش ال آرژنین هیدروکلراید

ال آرژنین هیدروکلراید و عملکرد ورزشی

یکی از اصلی‌ترین اثرات آرژنین این است که باعث اتساع عروق یا افزایش قطر رگ‌های خونی می‌شود. آرژنین با تحریک سلول‌های اندوتلیال عضله صاف که رگ‌های خونی را برای ایجاد ترکیبی به نام اکسید نیتریک، تحقق می‌بخشد، این کار را انجام می‌دهد. اکسید نیتریک رگ‌های خونی را برای شل شدن و انبساط تحریک می‌کند و جریان خون و اکسیژن را به عضلات در طی تمرینات شدید ورزشی، به ویژه تمرینات مقاومتی افزایش می‌دهد.

افزایش جریان خون و اکسیژن‌رسانی در حین ورزش ممکن است باعث افزایش عملکرد شود، به عضلات اجازه می‌دهد قدرت بیشتری تولید کنند و شروع خستگی ناشی از ورزش را به تأخیر بیندازند.

ال آرژنین هیدروکلراید و تولید هورمون

آرژنین یک کاتالیزور مهم برای تولید هورمون رشد انسانی یا HGH است. هنگام بلع، آرژنین HCL غده هیپوفیز قدامی را تحریک می کند تا HGH آزاد کند و باعث افزایش سطح پلاسما HGH در بدن می‌شود. بر اساس “مکمل‌های تغذیه‌ای در ورزش”، افزایش طبیعی سطح HGH فواید زیادی دارد، از جمله افزایش در بهبود و ترمیم عضلات، تنظیم متابولیسم، کاهش چربی بدن و عملکرد بهینه قلب و کلیه‌ها.

ال آرژنین هیدروکلراید
ال آرژنین هیدروکلراید

سایر مزایای ال آرژنین هیدروکلراید

آرژنین HCL ممکن است طیف گسترده‌ای از مزایای بالقوه فراتر از استفاده از آن به عنوان تقویت‌کننده عملکرد برای ورزشکاران داشته باشد.طبق مطالعات انجام شده مزایای احتمالی مکمل HCL آرژنین شامل کاهش زمان بهبودی جراحی، درمان نارسایی احتقانی قلب، کاهش درد قفسه سینه در بیماری عروق کرونر، کاهش التهاب مثانه، درمان اختلال نعوظ، بهبود عملکرد کلیه و حفظ وزن بدن سالم در افرادی که از بیماری‌های عضلانی مانند HIV است. قبل از استفاده از ال آرژنین هیدروکلراید به عنوان درمانی برای هر یک از این شرایط با پزشک خود مشورت کنید.

اثرات جانبی ال آرژنین هیدروکلراید

فروش ال آرژنین HCL ممکن است اثرات نامطلوبی بر روی افرادی که بیماری کبدی و کلیوی دارند و همچنین در برخی از افراد در حال بهبودی از حمله قلبی داشته باشد. آرژنین HCL همچنین ممکن است تعادل پتاسیم را در جریان خون بر هم بزند.

اگر کمبود پتاسیم دارید، آرژنین ممکن است باعث کمبود آب بدن، حالت تهوع، گرفتگی معده و اسهال شود. اگر از داروهای رقیق‌کننده خون استفاده می‌کنید، مکمل HCL آرژنین ممکن است خون شما را حتی بیشتر نازک کند و خطر نقص در بهبود زخم را افزایش دهد. به افراد دارای فشار خون مزمن توصیه می‌شود که آرژنین مصرف نکنند، زیرا ممکن است فشار خون را حتی بیشتر کاهش دهد و منجر به خستگی و سرگیجه شود.

آنالیز ال آرژنین هیدروکلراید

قبل از فروش ال آرژنین هیدروکلراید جهت دریافت آنالیز با ما تماس بگیرید.

آنالیز ال آرژنین هیدروکلراید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست