فروش اسانس گل نرگس

خرید اسانس گل نرگس

اسانس گل نرگس که به صورت ارگانیک ساخته شده است، به صورت محاوره‌ای به نام روغن ضروری نرگس نیز خوانده می‌شود. این اسانس از گل‌های سفید و دوست‌داشتنی Narcissus poeticus که با افسانه یونانی نرگسوس همراه است استخراج می‌شود. عطر و بوی بدیع این اسانس فرد را در صحنه‌های جنگلی سبز پوشیده از شاخ و برگ درختان و گل‌های ژرف قرار می‌دهد.

مزایا و موارد استفاده اسانس گل نرگس

همراه با کمک به برقراری تعادل و آرامش، رایحه جذاب Narcissus Absolute به طور گسترده‌ای در عطرها مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین ممکن است از آن برای عطر شمع و خوشبو کننده‌های اتاق استفاده شود.

اگر به دنبال:

  • کاهش اسپاسم عضلات ناخواسته
  • کاهش حضور باکتری‌های ناخواسته
  • و مدیریت درد و التهاب جزئی هستید، اسانس نرگس یک انتخاب دوست داشتنی است.

این ماده همچنین تغذیه‌کننده و ترمیم‌کننده پوست است، به بهبود ظاهر زخم‌ها و به رشد مجدد بافت کمک می‌کند. همچنین در معالجه مشکل صرع، هیستریا و آفروفیزیاک نیز مفید است. از نظر عاطفی و انرژی از اسانس گل نرگس به عنوان خاصیتی برای آرامش سیستم عصبی به دلیل خاصیت آرام بخش و ضد اسپاسم استفاده می‌شود.

اسطوره‌ شناسی

گل نرگس نام خود را از یک شخصیت در اساطیر یونان گرفته است. طبق فولکور، نرگس (یا نارسیس) یک مرد جوان زیبا و دلربا بود. اکو نیز یک دختر زیبا بود که عمیقاً عاشق او شده بود اما نرگس با شرمندگی او را رد کرد. اکو با غم و اندوه زیادی درگذشت. یکبار نرگس عکس خودش را در آبگیری دید و بسیار مجذوب و شیفته‌ی زیبایی خودش گردید؛ او به طور پیوسته به عکس خودش در آب نگاه می‌کرد و آن را تحسین می‌کرد. او آن قدر مجذوب خودش شد که تشنگی و گرسنگی از یادش رفت. عشق او برای خودش آن قدر زیاد بود که رنگش پرید و از دنیا رفت. بعد از مرگ وی، گلی از محل دفن او در کناره‌‌ی رودخانه رویید که یادآور این است که انسان نباید آن قدر مجذوب خودش شود که دیگران را فراموش کند.  

سایر محصولات

شما می‌توانید برای تهیه محصولات به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. این شرکت آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع مختلف را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند. این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود. قیمت‌های عرضه شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست