تضمین خرید با بهترین قیمت ممکن

بهره وری بالا، امکان ارائه بهترین قیمت
ما در شرکت پیشگامان شیمی آگاهیم که در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد، برای همین سعی کرده ایم با بالا بردن میزان بهره وری و کارایی سیستم از طریق سیستم های هوشمند و متکی بر تکنولوژی های روز دنیا و با کاهش هزینه های گزاف تبلیغات؛ حاشیه سود خود را تا حد ممکن کاهش داده و در کنار ارائه خدمات بیشتر و بهتر، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماییم؛ و این یعنی بازی برد-برد برای ما و مشتریان ما.
در شرایطی که بسیاری از شرکت های مدعی، با تبلیغات و هزینه های زیاد و نمایش امکانات و تجهیزات ظاهری بجای جلب رضایت مشتری، سعی در کسب اعتبار برای خود دارند، ما اعتبار خود را در گرو ایجاد یک تجربه لذت بخش برای مشتریان خود می دانیم، بر این اساس آن شرکت ها مجبور هستن با افزایش نامتعارف قیمت محصولات، هزینه های بالای خود را از جیب مشتریان خود تامین کنند و در مقابل ما در پیشگامان شیمی با ایجاد بالاترین راندمان کاری و حذف ناکارآمدی ها، منافع همزمان خود و مشتریان خود را بهترین نحو تامین می نمائیم.
شرکت پیشگامان شیمی همواره یکی از مزیت های خود نسبت به سایر شرکت ها را ارائه بهترین قیمت ها اعلام نموده است، لذا با اطمینان از قیمت گذاری محصولات خود و برای ایجاد اطمینان خاطر مضاعف مشتریان، ۷ روز تضمین قیمتی برای کالاهای خریداری شده ارائه نموده که بر اساس آن، چنانچه مشتری تا ۷ روز پس از خرید، اعلام نماید فروشگاه معتبر دیگری کالا را با قیمت کمتری عرضه می نماید، بلافاصله پس از محرز شدن (در کمتر از ۲ ساعت)، مابه التفاوت وجه به حساب ایشان واریز خواهد شد.
لازم به توضیح است که مدت این تضمین قیمتی در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا ۲۴ ساعت می باشد.
توجه: به دلیل آنکه تمامی کالاهای ارائه شده در شرکت پیشگامان شیمی کالاهای اصل و شرکتی، دارای آنالیز معتبر و مدارک گمرکی هستند و با توجه به آنکه ممکن است فروشگاهی به دلایل مختلف از جمله ارائه کالای قاچاق و بدون گارانتی، کالای غیر اصلی ، کالای پشت ویترینی، کالایی که محتویات آن تعویض شده است، ظاهراً قیمت کمتری برای محصول اعلام نماید، لذا ملاک قیمتی، تنها فروشگاه های معتبر و شناخته شده و دارای پروانه کسب می باشد.
تبصره: تضمین قیمتی شامل تغییرات قیمتی و یا فروش ویژه های شرکت، تخفیفات و هر نوع جشنواره خاصی که سایر فروشگاه های معتبر برای مقاطع خاص و مدت زمان مشخص در نظر می گیرند، نخواهد شد.
شروط استفاده از تضمین قیمتی:
۱. از شرایط اصلی استفاده از تضمین قیمتی این است که کالا از نظر برند، کشور سازنده و سایر مشخصات فنی، دقیقاً مشابه کالای خریداری شده از شرکت پیشگامان باشد.
۲. از دیگر شرایط لازم برای استفاده از این تضمین، موجود بودن کالا در شرکت مورد نظر و ارائه پیش فاکتور به تاریخ روز می باشد.
۳. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، ملاک تضمین قیمتی قیمت نهایی کالا با لحاظ هزینه هایی مانند هزینه حمل و نقل یا ارزش افزوده خواهد بود.
۴. عدم سوء استفاده از این طرح به روشهای غیراخلاقی و غیر حرفه ای
دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید