مواد اولیه دارویی و پزشکیمواد اولیه شیمیایی

پودر بنزوکائین

سفارش محصول تماس با کارشناس

خرید پودر بنزوکائین ۹۹%

شرکت پیشگامان شیمی واردکننده مواد اولیه دارویی، پودر خالص بنزوکائین را از کشورهای چین و آلمان وارد می کند. جهت دریافت آنالیز و اطلاعات بیشتر و خرید پودر بنزوکائین هیدروکلراید ۹۹% خالص با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

پودر بنزوکائین چیست؟

بنزوکائین یک بی حس کننده موضعی است که به پوست ، دهان یا لثه زده می شود تا انتهای عصب بی حس شود. درد و خارش ناشی از شرایطی مانند گزش حشرات ، گلودرد و دندان درد را تسکین می دهد.بنزوکائین یک ماده شیمیایی است که معمولاً برای خنثی کردن بسیاری از مشکلات مربوط به سلامتی استفاده می شود.

به عنوان مسکن موضعی یا در قطره های سرفه استفاده می شود. این یکی از موادی است که می تواند با داروهای مختلف بدون نسخه و به ویژه با پمادهای بیهوشی مورد استفاده قرار گیرد. به دلیل تغییر شدید در سبک زندگی مردم، تقاضای زیادی برای داروهای مختلف ضد درد وجود دارد تا میزان استرس را که معمولاً مردم تجربه می کنند، از بین ببرد.

بنزوکائین در بسیاری از محصولات بدون نسخه از جمله کرم ها ، ژل ها ، پمادها ، پدها و اسپری ها یافت می شود. در برخی از داروهای تجویز شده نیز موجود است.

شما تولیدکننده گرامی، برای تهیه مواد اولیه دارویی، روی خرید مواد اولیه دارویی کلیک کنید.

عوارض جانبی جزئی بنزوکائین شامل بثورات پوستی و تحریک است. سازمان غذا و داروی آمریکا نسبت به استفاده بدون نسخه از محصولات بنزوکائین برای تسکین درد دندان درآوردن در نوزادان هشدار می دهد زیرا ماده بیهوشی می تواند باعث بیماری نادر و گاهی کشنده خون به نام متهموگلوبینمی شود.

نکته:

طبق گفته اداره غذا و داروی ایالات متحده ، محصولات حاوی پودر بنزوکائین برای درمان لثه نوزادان “مفید” نیستند زیرا در عرض چند دقیقه از دهان شسته می شوند و می توانند خطرناک باشند.

بنزوکائین طبیعی

بنزوکائین یک ترکیب شیمیایی است که از پارا آمینوبنزوئیک اسید و اتانول به دست می آید. این یک پودر سفید، بدون بو و کریستالی است. روی غشای عصبی اثر می گذارد و سیگنال های عصبی بدن را مسدود می کند. اثرات بی حسی آن موقتی است.افراد از داروی بی حس کننده برای تسکین درد و ناراحتی استفاده می کنند.

این برای استفاده طولانی مدت توصیه نمی شود. ژل ها ، کرم ها و سایر محصولات می توانند نیش حشرات ، بریدگی و خراش های جزئی و قرار گرفتن در معرض پیچک سمی را درمان کنند. این دارو همچنین باعث تسکین زخم ها، تبخال و تاول ها می شود.

این ماده برای درمان سوزش واژن و رکتوم استفاده می شود و گاهی در محصولات تقویت جنسی برای حساسیت زدایی از دستگاه تناسلی مردان استفاده می شود.شرکت های مختلف دارویی در حال انجام تحقیقات مداوم برای تولید چنین داروهایی هستند که می تواند به کاهش استرس در افراد کمک کند.

این می تواند موجب تسکین کسانی شود که از انواع خاصی از بیماری رنج می برند. بنابراین هر زمان که افراد با نام های مختلفی برای تسکین درد روبرو می شوند، مشهورترین نام هایی که می توانند مطرح شوند عبارتند از بنزوکائین ، پروکائین و لیدوکائین.

قیمت لیدوکائین
فروش پودر لیدوکائین خالص

محصولات حاوی بنزوکائین

پودر بنزوکائین ماده موثره بسیاری از محصولات ضد درد بدون نسخه است. ژل ها و کرم ها درد ، خارش و سایر تحریکات را تسکین می دهند. عامل بی حسی همچنین ماده اصلی در تعدادی از اسپری ها و قرص های لوزی است که می تواند بیماری های دهان را درمان کند.

از آنجا که توسط شرکت های مختلف دارویی به منظور تولید داروهای مختلف با نام های تجاری مختلف استفاده می شود ، بیشتر محصولات آن برای درمان های ضد درد استفاده می شود. درصد قابل توجهی از بنزوکائین به داروها اضافه می شود و به عنوان مسکن درد استفاده می شود. همچنین می توان از بنزوکائین جهت بیهوشی استفاده کرد.

اکثر جراحان دندانپزشکی این دارو را برای جراحی های جزئی انتخاب می کنند. به انسداد سیگنال های عصبی کمک می کند که احساس درد می کنند. همچنین می تواند برای ناراحتی ناشی از تحریکات پوستی ، آفتاب سوختگی ، گلودرد و بسیاری از مشکلات دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

متخصصان مراقبت های بهداشتی همچنین از اسپری ها برای بی حس کردن مخاط دهان و گلو استفاده می کنند. محصولات بنزوکائین برای این کاربردها مورد تأیید FDA نیستند.

عوارض مصرف بنزوکائین

FDA اقدامات احتیاطی متعددی را برای استفاده از محصولات حاوی بی حس کننده موضعی ارائه می دهند.

 • اگر تا به حال دچار متهموگلوبینمی شده اید از محصولات بنزوکائین استفاده نکنید.
 • بیش از حدمجاز این دارو استفاده نکنید.
 • بیش از چهار بار در روز بنزوکائین استفاده نکنید.
 • محصول را در چشم خود وارد نکنید.
 • از بلعیدن ژل ، مایع یا پماد خودداری کنید.
 • از محصولات بنزوکائین برای زخم های باز ، سوختگی ، شکستگی یا التهاب پوست استفاده نکنید.
 • از مصرف محصول در مجاورت شعله باز یا هنگام سیگار کشیدن خودداری کنید زیرا پودر بنزوکائین قابل اشتعال است.
 • برای درمان انواع خاصی از عفونت های پوستی یا مشکلات جدی مانند سوختگی های شدید از بنزوکائین استفاده نکنید.
 • در صورت بروز بثورات پوستی ، سوزش ، تورم یا تحریک پوست استفاده از این دارو را متوقف کرده و بلافاصله با پزشک خود مشورت کنید.
 • هنگامی که این محصول را روی پوست شکسته مانند زخم یا سوختگی قرار می دهید ، جذب بنزوکائین از طریق پوست قابل توجه است و مصرف بیش از حد آن می تواند کشنده باشد. برای جلوگیری از مصرف بیش از حد ، فقط از دستورالعمل استفاده کنید. یک پزشک می تواند در مورد دوز مناسب به شما مشاوره دهد. در صورت مشکوک بودن به مصرف بیش از حد ، بلافاصله با کنترل مسمومیت یا اورژانس تماس بگیرید.

قیمت پودر بنزوکائین

چه موقع با دکتر خود صحبت کنید

به طور کلی ، قبل از استفاده از داروی بی حس کننده، باید از پزشک خود راهنمایی بخواهید. این امر خصوصاً در صورت مصرف داروهایی حاوی نیترات ، از جمله نیترو گلیسیرین ، بیشتر صادق است. همچنین در موارد زیر با پزشک خود مشورت کنید:

 • شما هرگونه بیماری خونی یا کمبود آنزیم ژنتیکی دارید
 • شما بیماری قلبی دارید
 • شما دارای مشکلات ریوی یا تنفسی هستید، از جمله آسم، برونشیت یا آمفیزم

معمولاً تصور می شود که مصرف بنزوکائین در دوران بارداری بی خطر است ، اما هنوز به طور کامل مورد مطالعه قرار نگرفته است. اگر باردار هستید یا ممکن است باردار شوید باید قبل از استفاده از دارو با پزشک خود صحبت کنید.

اخطار دندانپزشکی FDA 2018

سازمان غذا و داروی ایالات متحده در ۲۳ مه ۲۰۱۸ با انتشار یک بولتن ایمنی ، مبنی بر عدم استفاده از محصولات دارویی خوراکی حاوی پودر بنزوکائین در کودکان ۲ سال به پایین هشدار داد. FDA همچنین خواستار هشدارهای روی برچسب محصولات در مورد ارتباط با متهموگلوبینمی شد.

این بولتن برای محصولات بدون نسخه بنزوکائین که برای دندان درآوردن و درد دهان و همچنین داروهای بی حسی موضعی تجویز شده استفاده می شود.

“هرگونه مزیت بالقوه استفاده از محصولات دارویی OTC بهداشت دهان و دندان حاوی بنزوکائین برای درمان لثه ها به دلیل دندان درآوردن از خطرات متهموگلوبینمی بیشتر نیست. گزینه های غیر دارویی ایمن تری برای ایجاد درد در دندان وجود دارد.”

آژانس اظهار داشت که این محصولات می توانند باعث متهموگلوبینمی شوند ، “که می تواند تهدید کننده زندگی باشد و منجر به مرگ شود.” طبق مطالعه ای که در سال ۲۰۱۳ در ژورنال انجمن دندانپزشکی آمریکا انجام شد ، بیشتر موارد متهموگلوبینمی به دنبال مصرف بیش از حد “قابل توجه” دارو رخ داده است. اما حتی مقادیر کم نیز می تواند برای نوزادان خطرناک باشد.

FDA از تولیدکنندگان محصولات بنزوکائین بدون نسخه خوراکی خواست تا در مورد متهموگلوبینمی هشدارهایی را به برچسب خود اضافه کنند. آژانس خواستار تغییر برچسب هایی شد که همچنین باعث می شود محصولات برای دندان درآوردن یا به هر دلیلی در کودکان زیر ۲ سال استفاده نشود.

پس از اعلام FDA ، وکلا شروع به تهیه پرونده های قضایی بنزوکائین علیه تولیدکنندگان از طرف نوزادان ، کودکان و بزرگسالانی که مبتلا به متهموگلوبینمی شدند پس از استفاده از محصولات بهداشت دهان و دندان بدون نسخه که حاوی ماده بی حس کننده هستند ، شدند.

واردکننده پودر بنزوکائین

گزینه های جایگزین برای دندان درد

FDA می گوید این خطرات بیشتر از مزایای بالقوه استفاده از پودر بنزوکائین برای درمان درد دندان درآوردن در کودکان زیر ۲ سال است. آژانس پیشنهاد می کند به جای آن توصیه های آکادمی اطفال آمریکا را دنبال کنید. آکادمی می گوید لثه های کودک را به آرامی با انگشت مالیده یا ماساژ دهید. همچنین می توانید یک حلقه دندان محکم و لاستیکی به کودک بدهید.

آکادمی می گوید حلقه های دندان درآوردن یخ زده خیلی سخت می شوند و می توانند بیشتر از این که به ضرر برسند آسیب برسانند.آکادمی همچنین توصیه نمی کند از قرص های دندان درآوردن که حاوی گیاه سمی گیاه بیدونا است استفاده شود. مصرف بنزوکائین باید همیشه به مقدار صحیح باشد ، زیرا مصرف بیش از حد آن می تواند منجر به عوارض جانبی عمده شود.

دوز آن باید تحت نظر پزشک مصرف شود زیرا در صورت مصرف زیاد از طریق دهان یا گلو ، خطرناک است. مصرف بیش از حد این دارو باعث کاهش سطح اکسیژن در جریان خون می شود و در نتیجه یک وضعیت سلامتی تحت عنوان متهموگلوبینمی ایجاد می شود.

فروش پودر بنزوکائین

این روزها خرید بنزوکائین به دلیل وجود بسیاری از فروشگاه های آنلاین که این دارو را به صورت عمده عرضه می کنند ، بسیار آسان شده است. بنابراین ، قبل از خرید این دارو باید با پزشک خود و مهمتر از همه در مورد داروهای دیگر نیز مشورت کنید. در اکثر موارد ، این دارو را نمی توان همراه با هر نوع دارو دیگر مصرف کرد.

آنالیز بنزوکائین

جهت دریافت آنالیز رسمی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

آنالیز بنزوکائین

پودر بنزوکائین را از کجا بخرم؟

خرید پودر بنزوکائین به عنوان ماده قانونی در ایران آزاد نیست. با این حال ، موجی از قاچاقچیان مواد مخدر زیرزمینی وجود دارد که از پودر بنزوکائین برای مخفی کردن محموله های کوکائین خود از مقامات استفاده کرده اند. نه تنها این ، بلکه آنها با تغییر شکل کوکائین به عنوان پودر بنزوکائین ، به خریداران نیز می فروشند. این بدیهی است که غیرقانونی است و به شدت توسط مقامات جمهوری اسلامی مورد سرکوب قرار می گیرد.

به جای اینکه به این فکر کنید که “از کجا می توانم بنزوکائین بخرم” ، به این فکر کنید که برای چه منظوری به آن احتیاج دارید. آیا به دلیل پدیده آفتاب سوختگی روی پوست یا بواسیر در مقعد خود به دنبال پودر بنزوکائین هستید؟ شاید شما یک ناخن انگشت پا داشته باشید که باعث ناراحتی مزمن شما شود. در این شرایط ، پودر بنزوکائین می تواند با استفاده مستقیم از آن در این مناطق آسیب دیده ، این ناراحتی و درد را کاهش دهد.

هیچ قرص یا درمان خوراکی وجود ندارد که شما نیاز به استفاده از آن داشته باشید. به همین دلیل است که بسیاری از مردم عاشق پودر بنزوکائین هستند. سطح خارجی پوست تنها مکانی نیست که می توان از پودر بنزوکائین استفاده کرد. اگر به دلیل رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان ، گلودرد یا درد در دهان خود دارید ، می توانید پودر بنزوکائین را در داخل دهان خود بمالید تا درد کاهش یابد.

سعی کنید پودر بنزوکائین را قورت ندهید زیرا می تواند برای بدن شما مضر باشد. دستورالعمل های نحوه ایمن گذاشتن آن را به داخل دهان بخوانید. اگر هنوز مطمئن نیستید ، از استفاده کامل پودر بنزوکائین در دهان خودداری کنید. به طور کلی ، ممکن است بخواهید پودر بنزوکائین مسکن موقت درد بیماری فعلی شما باشد. اگر همچنان احساس درد طولانی مدت در هر ناحیه از بدن خود دارید ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید پیروی از توصیه های پزشک است. پودر بنزوکائین را با این فرض که هر بیماری را درمان می کند ، خریداری نکنید زیرا اینگونه نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید