مواد اولیه صنعتی

نونیل فنول

سفارش محصول تماس با کارشناس

NPE سورفاکتانت‌های غیر یونی هستند که در طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی و محصولات مصرفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بسیاری از این موارد، مانند مواد شوینده لباسشویی، کاربردهای “تخلیه پایین” دارند. برخی دیگر، مانند عوامل کنترل گرد و غبار و دیشکرها منجر به انتشار مستقیم محیط می‌شوند. NPE ها اگرچه نسبت به NP سمی و پایدارتر هستند، اما برای ارگانیسم‌های آبزی نیز بسیار سمی هستند، و در محیط، به NP تخریب می‌شوند.

اتیوکسیلات‌های غیر فنل، فنل سورفاکتانت‌های غیر یونی از عوامل فعال هستند که در محلول‌های آبی در یون‌ها از هم جدا نمی‌شوند. آن‌ها بیشتر به عنوان مواد شوینده مورد استفاده قرار می‌گیرند زیرا همتایان یونی آن‌ها در آب سخت نامحلول هستند.

علاوه بر مواد شوینده خوب، این سورفاکتانت‌های غیر یونی دارای محلول عالی، پایداری شیمیایی و خاصیت کف کافی هستند. اتوکسیلات‌ها حتی در مدت زمان طولانی استفاده از پوست خفیف است. گروه هیدروفیل اتیوکسیلات‌های نایلیل فنول و آلکیل فنول از یک اتر آلکن تشکیل‌شده است که یک پلی‌اتر محلول در آب است که از ده تا صد واحد تشکیل‌شده است. این‌ها از طریق پلیمریزاسیون پروپیلن اکسید، اتیلن‌اکسید و بوتیلن‌اکسید در یک مولکول تهیه می‌شوند. این سورفاکتانت همچنین می‌تواند به عنوان ماده خیس‌کننده، امولسیفایرها و مواد شوینده مورد استفاده قرار گیرد اما این به میزان اکسیدها و اتم‌های کربن بستگی دارد.

کاربرد نونیل فنول:

نونیل فنول‌ها در مقادیر زیادی در ایالات متحده تولید می‌شوند و اغلب به عنوان محصولات تجزیه‌کننده مواد ضدعفونی‌کننده و مواد شوینده شناخته می‌شوند. آن‌ها به عنوان بلورهای سفید ظاهر می‌شوند و اغلب در جریان آب‌های زباله یافت می‌شوند. نونیل فنول‌ها در آب تخریب یا حل نمی‌شوند.

از نونیل فنول‌ها به عنوان:

  • امولسیون‌کننده و اصلاح‌کننده در رنگ‌ها
  • سموم دفع آفات
  • منسوجات
  • برخی محصولات مراقبت شخصی

استفاده شده است. همچنین از آن‌ها به عنوان پلاستیک‌ساز و آنتی‌اکسیدان در پلاستیک و رزین استفاده شده است. 

سایر محصولات ما: مونو اتانول آمین

فروش نونیل فنول:

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول نونیل فنول مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

این محتوا رو هم بخون...
پتاسیم نیترات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید